Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dabiskas dzemdības vai ķeizars

Balta_kalla

manzac

Balta_kalla 100% saprotu Tevi, man ari bija lielas pardomas, vai kezars vai pasai del acim, beigas viss nosliecas par labu keizaram, un labi ka ta! Ar Tavu sit noteikti par keizaru, ir nopoetna op, mums viss ok bija, noteikti tapat daritu ja butu atksroti japienrm lemums

Man bija izvēle un 100% biju par ķeizaru visu dzīvi. Zviedrijā to gan neveic vienkārši "gribu un viss, es pēkšņi nobijos, jo salasījos...", ne arī "samaksājot", bet alternatīvā veidā, ja nav indikāciju, izvērtē galvenais ārsts psiholoģisko aspektu motīvu smaguma pakāpi. Man tika atļauts un nenožēloju. Labākais lēmums, kas piepildīja visas cerības! Pēc 6h jau staigāju un apčubināju mazo, sāpju nebija, jutu tikai diskomfortu tajā apvidū. Rēta arī palika kā knapi manāms kaķa skrāpējums.

Ja vēlreiz... tad atkal tikai un vienīgi ķeizaru.

Sviestabeka

1. bērns - ļoti sāpīgas stimulētas daudzmaz dabīgas dzemdības,

2. bērns - ķeizars (ne pēc manas izvēles, medicīniskas indikācijas).

Balsoju par dzemdībām. Jo 1) daudz ātrāka atkopšanās (pēc ķeizara operācijas rēta sāpēja stipri pusgadu, vingrinājumus vēdera muskuļu atjaunošanai veikt nevarēju, pēc tam jau bija par vēlu); 2) vieglāk atgūt formu (pēc ķeizara palika maiss, kas pārkāries rētai); 3) ķeizarbērns nu jau sasniedzis 17 gadus un, tieši kā speciālistu aprakstos, izvairās no grūtībām, nedara neko tādu, kas ir grūti. Tas esot tieši ķeizarbērniem raksturīgi, un tieši tas mani šobrīd satrauc visvairāk.

Un tad, ja bail no sāpēm dabiskajās dzemdībās, tagad ir pieejama epiduralā anestēzija. Bet pēc operācijas nekādas anestēzijas nav, sāpes jāpārcieš pašai, un ne jau tās dažas stundas, kas dzemdībās.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Linalote

Protams, katrai iespējams pašai izvēlēties. Ļoti vēlējos dzemdēt pati, bet tika veikt akūts ķeizargrieziens, bērna jauktās tūpļa guļas dēļ. Pēc tam biju pie ārstiem, limfa kārtīgi neplūst kā nākas, jo ķeizars ir ļoti nopietna operācija, pēc kuras tomēr var būt daudz komplikāciju, jo pārgriezts viss vēders, muskuļi utt., kas ietekmē arī citu orgānu darbību. Var atrast intervijas ar Dr. A, Ķirpu, kurš stāsta, kā pēc ķeizara visādas problēmas.

Pirmās dabīgās dzemdības, otrās - akūts ķeizars. Šobrīd gaidu trešo. Pagaidām ārsta stingra rekomendācija ir ķeizars, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi.

Pašas izvēle būtu dabīgi. Atkopties pēc ķeizara bija daudz, daudz grūtāk. Pēc dabīgām dzemdībām pēc pāris h gāju pati. Nedēļu sēdēju uz viena dibenvaiga, bet tas bija stunts, salīdzinot ar ķeizaru. Plus, pilna anestēzija, kas atstāj sekas. Arī epidurālā anestēzija var atstāt muguras sāpes uz mūžu.

BloomingCactus

Tiešām, ja šausmīgi bail no garām un sāpīgam , var taču uzreiz paņemt EA ja nav citu indikāciju ķeizaram.

4 ķeizari. Tiesa, visi ar medicīnisku pamatojumu, lai gan ļoti gribeju dzemdēt pati. Atkopšanās vienmēr ātra, rēta nemanāma, viss principā šokolādē pēc katra ķeizara. Bet tik un tā, nevienai sievietei to neieteiktu bez medicīniska iemesla. Vienīgais labums no 4.ķeizara, ka tā laikā bez maksas izņema olvadus. Katrā ziņā, ja nav iemesla ķeizaroties, noteikti saku nē. Darīt gan katrs var kā grib.

Smurfette

Pirmās dzemdības bija grūtas, bet pati piedzemdēju. Otrās beidzās ar akūtu ķeizaru. Daļa līdz ķeizaram bija diez gan jauka. Tā sajūta, ka pēc ķeizara nevar redzēt uzreiz mazulīti, neliek virsū, nevar sasmaržot, sabučot, ir briesmīgs. Nav tas maģiskais brīdis, kad ar vīru kopā reizē ierauga bērniņu. Vēlāk pēc anestēzijas iziešanas, ir ārprātīgas sāpes. Nevar pat normāli parunāt, jo sāp vēders. Kājas notirpušas no vienas pozas, bet pakustēties nav iespējams, jo šausmīgi sāp. Atlabšana bija ļoti, ļoti smaga. Es pat savu bērniņu nevarēju paturēt rokās, jo sāpēja. Es ceru, ka tad, kad pienāks laiks trešajam bērniņam, varēšu pati dzemdēt.

Smurfette
2017.gadaa bērna tēvs blakus, bērnu liek uzreiz pie mātes klāt un tēva. Plānots ķeizars. Pie akūtā tā gan nebija. Un tāpat arī rētas dzija atšķirīgi - pēc akūtā ilgi, pēc plānotā - ļoti ātri.

Papildināts 01.11.2020 17:30:

Tā kā, domāju, situācija no situācijas atšķiras.

Ja nav gana nopietnu medicīnisku vai psiholoģisku indikāciju nosvērties par labu ķeizaram, bet ir vairāk tāda filosofēšana, ko labāk izvēlēties, tad var vēl padomāt no paša bērna skatu punkta. Sievietei var būt daudzi bērni, daudzas dzemdības vai ķeizari, bet šim konkrētajam bērnam tā ir viņa vienīgā piedzimšana, absolūti unikālā pieredze. Vai bez gana pamatotiem iemesliem vajadzētu to viņam liegt; vai tas tiešām būs viņa interesēs? (tas tā, manas piecas kapeikas tēmai)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412701