Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dabiskas dzemdības vai ķeizars

Balta_kalla

kukainis

dzozefa
A tu tā baigi stāsti par šādām problēmām? Radu saiešanā pie galda, piemēram. Es nestāstīju, mammai vienīgi pažēlojos. Nu un tagad pēc operācijas vairāk cilvēku zina, jo man vajag daudz palīdzības.

Ja esi gaidībās, tad nezinu. Fizioterapeits noteikti var palīdzēt nekaitējot, arī tīri pa grūtniecības līniju. Skaitās jau ka, grūtniecības laikā viegla urīna nesaturēšana ir normāli, kaku gan ne. Konsultētiespie ārsta par tālākām izredzemēm un iespējām var, bet pēc dzemdībām var izrādīties situācija pavisam cita.

Papildināts 23.11.2020 15:04:

MadaraOga
Mans ārsts savukārt teica, ka bērnam ir labāk piedzimt pašam, risks atkal tā saplīst ir ļoti mazs un pat ja saplīst, tad var salāpīt atkal. Vai es parakstītos, nezinu, bet man arī nav jālemj drīz un varb'ūt vispār nekad. Diezgan nekorekti norādīt svešam cilvēkam, kādā veidā jālaiž bērns pasaulē.

Ksavjera
Akūtais ķeizars var atstāt sekas bērnam, bet jāsaprot, ka tas ir kā sekas neveiksmīgai dzemdību gaitai. Skābekļa bads piemēram līdzīgi kā dabiski dzemdējot iespējams. Mammai nav labi griezt kad bērniņš jau noslīdēja dzemdību ceļos. Tad biežāk ir komplikācijas, kas vairāk ir dzemdību komplikācijas, nevis operācijas kā tādas. Pirms plānotiem rūpīgi izmeklē visus organisma rādītājus, analīzes. Ja anesteziologs visu prasmīgi izdara, operācija, manuprāt ir veiksmīga. Viss notiek diezgan zibenīgi, personāls stāsta, ko dara un kāpēc. 4 rokas operē .. lielākai daļai pie plānotiem viss labi. Ja zems sāpju slieksnis, pirmajā dienā var likties ka sāp nu ļoti. Citai tīri ciešami. Ja būtu tik smags tas griezums, neļautu iet dušā un neņemtu ārējo šuvi un kaudze ar ierobežojumiem. Man izstāstīja, kas notiek ar to saucamo sardeli un kāpēc tā veidojas. Kas jādara, lai to novērstu. Biju fiziski aktīva visu grūtniecības laiku un vajadzēja rehabilitāciju vēlāk. Problēmas ar dzemdes sieniņu un vājo muskulatūru gadās arī dabiskām dzemdētājām un var būt sarežģīti tikt pie plakana vēdera, tāpēc ķeizara kā tāds te nebūs pie vainas

milumlacitis

MadaraOga
Nesaturēšana taču ir vairākas pakāpes! Nav jau, tā, ka nejūt neko. Vienkārši var mazāk ciesties un ātrāk vajag tikt līdz wc! Principā var arī sadzīvot (atkarīgs, kāds gadījums)

Klusapele

milumlacitis
Tas ir trollis, mazāk lasiet ko viņa raksta.

Mēs varētu ignorēt trolli, jo izskatās, ka barojās no negatīvas uzmanības? Katrs nākamais komentārs arvien dīvaināks. Visās tēmās lien iekšā ar dīvainiem tekstiem.

skorpionam

Tikai un vienīgi pašai dzemdēt. Pēdējo gan pēc pašas gribas dzemdēju ar ķeizaru, jo bērns sēdēja. Tā kā biju pret mehānisku apgriešanu, tad pati pieprasīju ķeizaru. Un arī tāpēc, ka izlēmu, ka tas būs mans pēdējais bērns.

NOVEMBRIS86

Man te šovakar pārdomas. Vai, jūsuprāt, dabiskas dzemdības joprojām ir dabiskas, ja tiek ierosinātas ar medikamentiem (nesākas pašas) un/vai bērns izņemts ar vakuuma palīdzību. Manuprāt, tās vairs nav 100% dabiskas. Līdz ar to daudzas dzemdības, kas gribētas un iecerētās dabiskas, kļūst ne tik dabiskas... Vai pareizāk nebūtu teikt "vaginālas" un "ķeizargrieziens"? Jo dabiskuma vaginālās dzemdības reizēm maz.

Par ierosināšanu vēl tā, jo tie ir tikai hormoni. Taču vakuumi un iegriezumi īsti vairs nav dabiski, manuprāt. Pie tam tie var atstāt lielāku negatīvu ietekmi uz dzīves kvalitāti un veselību kā (plānots) ķeizargrieziens.

Conejito

NOVEMBRIS86
Skatoties, kādi aspekti tev ir svarīgi. Vakuuma pielietošanā, protams, grūti saskatīt ko jauku un dabisku. Ierosināšana nav tik viennozīmīga. Es neesmu dakteris, tas viss ir tikai mans subjektīvs viedoklis. Man liekas neforši, ja ierosināšana notiek negatavai mammai un bērnam, pirms 40 nedēļām, bet nu, cerams, ka ne prieka pēc to dara, bet gan dēļ nopietniem medicīniskiem iemesliem. Neforši, jo bieži vien ierosināšana tāpat neizdodas un viss beidzas ar ķeizaru nomocītai mammai un bērnam. Taču, ja ierosināšana aiziet "kā pa diedziņu", no bērna viedokļa tas ir labāk kā ķeizars. Mazajam ir iespēja sagatavoties, piedzimt, iziet cauri dzemdību ceļiem, iegūt mammas mikrofloru utt. Ierosināšana var būt arī vienīgā iejaukšanās, tālāk visam notiekot dabiski. Ne vienmēr tas nozīmē tālākas manipulācijas. Ja man personīgi jāizvēlas, ierosināt vai ķeizars, es saku, ka vispirms mēģinu ierosināšanu. Bet katrai priekš sevis jāsaprot, kas tieši viņai ir svarīgi, kāpēc "dabiski", mākslīgi vai vēl kā. Nav tā, ka dabiski - labi, mākslīgi - slikti. Katras dzemdības ir izvēles, ir forši, ja mēs saprotam, kāpēc darām to vai to, nevis vnk, "lai būtu dabiski". Būs 101 situācija, kad dabiski nebūs vislabāk.

teite

dreamgirll
tev pašai ir bijis ķeizars? Man ir. 2. Trešo vairs negribētu

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Noteikti dabiski dzemdēt.

Man ar pirmo dēliņu bija noteikta operācija, jo nebija pareiza guļa un daktere noteica, lai neriskētu ar bērniņu un mani, bērniņam jānāk Pasaulē ar ķeizaroperācijas palīdzību, es par to ļoti pārdzīvoju, noraudāju litriem asaru, jo ļoti vēlējos pati laist Pasaulē savu mazo cilvēciņu, kā arī, lai mazais cilvēks pats nosaka savu dzimšanas datumu nevis ārsti. Un manas dziļākās vēlmes uzklausīja kādi augstāki spēki, mazais sagriezās pareizi un man bija iespēja dzemdēt pašai un esmu par to ļoti laimīga!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412701