Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dabiskas dzemdības vai ķeizars

Balta_kalla

teite
es gan neesmu vina, bet atbildesu, jo si ir slavena personiba cali, kura katra tema liek savas 5 kapeikas, ka keizars ir labakais, kas var but. Pasai vinai ir bijusi 2. Vina ir par visu dabisko - biski anti vaks, par kruti, bet tikai ne pr dabiskam dzemdibam. Tur tadi putni dzied, ka pavasari, ka plaukst lapas.

Ostore

Man bij nesaturēšana pēc dzemdībām, bet ģimenes ārste izrakstija zales, 10 gab izdzeru un vel tagad viss o. K.

teite

Fausts
Nu principā ir tā, ka jādara tā kā labāk bērnam. Pec saviem 2 ķeizariem (1.bija akūts, 2.jau piespiedu kārtā pirmā dēļ, rēta nebija laba, lai dzemdētu pati) un nu jau 2 skolēniem, sāk savilkties kaut kādas iespējamās likumsakarības un teoriju praktiskie novērojumi attiecībā par ķeizara bērniem. Var jau būt, ka sagadīšanās, bet iezīmējas tādas tendences, kuras tieši min kā raksturīgas ķeizaru bērniem. Diemžēl. Un to es saku tikai tagad, jo iepriekš arī pārāk nedomāju par ķeizara ietekmi uz bērna psiholoģisko attīstību. Jāpieķeras pameklēt kādus nopietnākus pētījumus, lai nav tukšs blablabla.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Vendija

Manā pieredzē 2 dabīgās dzemdības, priekšē vēl trešās. Arī ceru uz dabīgām. Pati ķeizeru neizvēlētos, ja veselība to nepieprasa.

Laist domas brīvi, lai tās skrien klejot...

Man bija akūts ķeizrars(paldies Dieviņam,ka vīrs bija kopā ar mani un rūpējās par meitiņu!) Kad gāju uz dzimdībām pat nenojautu, ka būs ķeizars.Pēc tam 14 dienas gulējām slimnīcā, jo 5.dienā man bija hematoma! Tas bija tiešām briesmīgi,kad rētu tīrīja!

milumlacitis
Šie plīsumi bieži mēdz būt nepamanāmi uzreiz pēc dzemdībām. Zinu, jo man pēdējās dzemdībās brīdināja, ka plīsums no iepriekšējām ir aizgājis vēl tālāk, nākamreiz var būt 3. vai 4. pakāpes (kā tev). Tāpēc (tas gan nav vienīgais iemesls) šoreiz izvēlēšos plānotu ķeizaru, ja būs iespēja, kaut arī maksas.

EmmEmilija

Vendija
Apsveikumi ar trešo!!!

Conejito
milumlacitis

InSta
Jā, bieži nepamana pēc dzemdībām, bet tā nevajadzētu būt. Citādi sievietei ir sabojāta dzīve visos līmeņos, un pamperus var iepirkt ne tikai mazulim.

Patiešām, bez vajadzības neķeizaro. Man arī pirmais bija ķeizars, jo es arī, kā jaunā māmiņa ar pirmo bērniņu biju tik ļoti sabijusies no dabīgajām dzemdībām, ka visu grūtniecības laiku tikai to vien domāju, ka labāk lai ķeizaro. Katrai sievietei atkopšanās process ir citādāks - citai vieglāks, citai smagāks utt. Bet kā mana mamma teica - vismaz nebija jāizcieš tās sāpes, kas ir pašai dzemdējot.
Tagad esmu stāvoklī ar otru bērniņu. Doks teica, ka viss smuki sadzijis un dzemdēsi pati. No sākuma biju sabijusies, ka pašai jādzemdē. Bet jo tuvāk nāk dzemdību datums, jo pārliecinātāka esmu, ka arī pati dzemdēšu. Tā kā. Es gan nemaksātu gandrīz 1000€ par to, ka es izvēlos ķeizaru. Tomēr ir visādi atsāpināšanas līdzekļi un var izvēlēties tos arī. bet es gan neatbalstu pat atsāpināšanas līdzekļus, īpaši epidurālo, jo tas ir līdzīgi kā ķeizaram un kā var kaut ko izspiest, ja neko nejūti. Vieglāk jau ir tikai pašai nevis bērniņam.

Papildināts 23.04.2021 21:34:

Un nav tā, ka es izvēlējos pirmo ķeizaru. Tas bija neplānots. Vienkārši domām ir ļoti liels spēks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412701