Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dabiskas dzemdības vai ķeizars

Balta_kalla

Ksavjera

Linalote
Nu, nu - reta videji 10 cm un muskulus neviens negriez. Kvalitativas op laika paliek knapi samanama reta un neviens nekadu visu vederu negriez.

Papildināts 01.11.2020 20:03:

Smurfette
Bernu uzreiz lika virsu un tureja vismaz 20 min, kamer sasuva. Kur tev keizaru taisija?

Ksavjera
Pēc savu draudzeņu un paziņu pieredzes, varu teikt, ka bērnu liek klāt un tēti ir blakus plānveida ķeizaros. Bet akūtajos neesmu vēl dzirdējusi, ka tā būtu bijis.

BloomingCactus

Man pirms 10 gadiem bērnu uzreiz aiznesa prom tētim. Ķeizars plānots.

Es par ķeizaru, man bija 2, pati gribēju un kosmoss mani saklausīju

Man bija akuts keizars. Mazo pielika pie vaidzina un pec apkopsanas un apskates aiznesa tetim. No narkozes kajas saku just pec aptuveni 4 stundam un vel pec aptuveni t4 stundam pati jau staigaju. Reta smuka, un atri viss sadzija.. kadas 2 nedelas gan draudzejos ar pecoperacijas jostu

Smurfette

Ksavjera
Kuldīgā. Bet es jau sapratu pēc komentāriem, ka akūtajos neliek bērnu virsū. Man satītu parādīja, es sabučoju, tad aiznesa tētim. Tad nu viņš apmēram 40min viņu mīļoja.

Ksavjera

Aylla
Man abi bija akuti. Pirmais 33 ned un tur logiski uzreiz aiznesa delu prom, bet tagad meita dzims ari akuta keizara 38 ned un vinu uz krutim tureja op zale loti ilgi. Operejos Stradinos un opereja man gino pati.

Linalote

Ksavjera
Dzemde nav uzreiz aiz ādas. Naivi domāt, ka tas ir tāds nieka 10cm iegriezums, kas neietekmē ķermeni un citu orgānu apasiņošanu. Tas, ka rēta ar laiku paliek vizuāli nemanāmāka tas tā ar visām rētām.

"Vispirms tiek pārgriezta vēdera priekšējā siena – āda, muskuļi, vēderplēve, tālāk šķērseniski iegriež dzemdes apakšējā daļā" https://www.la.lv/dabiskas-dzemdibas-vai-tomer-keizars-ekspertu-viedokli-par-un-pret

Papildināts 02.11.2020 10:19:

Arī man ķeizars bija Stradiņos, akūts un pilnā narkozē, līdz ar to tad bērnu uz krūtīm, āda - āda kontaktā neliek.

Papildināts 02.11.2020 10:21:

Vērts arī izlasīt šo rakstu, lai saprastu, cik ķeizargrieziens tomēr ir nopietna operācija https://www.la.lv/ginekologe-mes-klinika-loti-labi-redzam-keizargriezienu-sekas

BloomingCactus

Linalote
Muskuļus tiešām negriež , tikai atbīda un sāniem

https://youtu.be/VkxwN8xQz80

bet tā pat pietakami kārtu un darbību... ka vispār var pats gribēt, bez jelkādām indikācijām, ķeizaru.

Nimrodela

Man pirmais akūts ķeizars, otrais vaginali pēc ķ.g. Gatavojoties otrajam ļoti daudz lasīju par dažādiem riskiem un % utt. Es nekad neizveltos ķeizaru bez indikācijām, gan no medicīniskā viedokļa, gan personīgās pieredzes. Man gan nav plānveida ķ.g. pieredzes. Manā pieredzē nav ne vieglāk, ne nesāpīgāk, ja grib vēl pēc tam bērnus, tā tikai radi papildus dažādus riskus nākamajai grūtniecībai un dzemdībām. Arī morāli man daudz vairāk patika ka pēc vaginalam dzemdībām manu bērniņu uzlika man virsū un varēju normāli pati aprupet. Pēc ķ.g. (zinu ka tā nav visur) dēlu uzreiz aiznesa prom, ja nebūtu virs, tad pirmās 10h pati nespētu par viņu rūpēties. Man rēta nav 10cm un ir ļoti nesmuka, zinu ka vairumam ir smukas, bet tā ir lotereja, tāpat kā viss dzemdībās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412701