Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mercedes logu un slēdzeņu problēmas

Kriksis9

Sveiki! Man ir Mercedes C klase CL203 sporta kupeja (2001.g.)

1. Problēma - ar vadītāju logu slēdžiem var attaisīt tikai vadītāju logu.Pasažieru logs neverās. Ar pasažiera logu slēdzi verās vaļā tikai vadītāja puses logs. Samainot logu slēdžus ar vietām viss strādā kā vajag, tikai pilnīgi otrādāk kā angļu mašīnai. ( Viss uz otru pusi) Nomainīju abām durvīm durvju kompjus un tik un tā tādi pati problēma. (Elektriskie spoguļi strādā kā vajag)

2. Problēma - Durvis slēdzu ar Infrared pieliekot atslēgu pie roktura, jo no attāluma nestrādā. Pēkšņi parādījas problēmas,ka pasažieru durvis neslēdzas ciet, bet vaļā atslēgt var. (No iepriekšējā saimnieka sapratu,ka ir bijušas problēmas ar centrālo atslēgu)

Varbūt kāds var palīdzēt vai kaut ko ieteikt?

Cucamonga

Elektriķis? Labs. "Iemet" kādā auto forumā. Nez vai dārgajā Domeniksā, tik vārda dēļ, būs labākie meistari.

Bet vispār-ceru, Tu šo veco , ar elektroniku pārbāzto auto, nopirki par cenu, kas ir zem tā tirgus vērtības. Citādi es , Tavā situācijā, justos sarūgtināta.

Papildināts 01.11.2020 06:18:

Kopumā es saprotu Mercedes visus plusus. Pašai bijis -vecs. Aber visērtākā no mašīnām, kāda man bijusi.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Tulip

Var meģināt ar puišiem no mb stars aprunāties, specializējušies Mercedes un cenas nav kosmiskas.

Cucamonga

Tulip
Cenas nav kosmiskas. Patiesi. Kamēr tēma nav elektronika. Tur maz ļaužu, kas spētu to savest kārtībā.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Tulip

Cucamonga Tu tā kā nesen tur biji tieši elektronikas jautājumos? Pirms 2/3 mēnešiem cenas bija normālas. Jocīgi, ka pēkšņi dikti dārgi palikuši.

Cucamonga

Tulip
Jancīgā ir lieta, kad viss strādā, bet ne tā, kā paredzēts. Bet nu vēlu ne dārgi tikt galā.

Papildināts 02.11.2020 09:32:

Es apsvērtu, kā makcimalo ciparu, datora beigu sākumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18412753