Dzija. Kur draudzīgas cenas?

Vinnny

Slēdza Vinnny: "Paldies!".
Vinnny

Kur pētkat dziju? Zinu, ka ir iecienīta Pāces fabrika, bet metu skatienu uz Rīgu vai internetveikalu.

Sen nav adīts, gribētu noadīt atkal kādu gemperi.

zumza

Ja nav vēlme pēc kādas konkrētas konkrēta ražotāja dzijas, pārsvarā pērku

veikalā Tērbatas 59/61 - woolyyarn.com Vēl internetveikalos amu.lv, dzijas.lv, kamis.lv
Bet vari uzrīkot dziju lūkošanas ekspotīciju. Matīsa ielā starp Kr.Barona un Tērbatas ielu ir 3 dziju veikali, tad Wolyyarn Tērbatas ielā un netālu vēl Elīze Stabu ielā 35.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Vinnny

Ou, paldies! Jāpapēta sākotnēji i-nets. Konkrēts ražotājs nav noskatīts, prātā krāsa un aptuveni arī sastāvs.

Elza

Man "Pāce" patīk un nepatīk reizē. Daudz spaļu, reizēm met krāsu neprognozējamā intenesitātē, mazgāt pirms adīšanas nevaru, jo šajā dzīvesvietā nav, kur to dziju uzkārt žāvēšanai, adīt nemazgātu kaifa maz, toties jūtami dabiska, atzīstami silta, labi savērpta, kas nav maz (ja paskatās ur "Tīni", piemēram), un krāsu salikumi katrai gaumei.
Pati parasti un neinteresanti izvēlos zeķu dziju, vēlams Vācijā vērptu. Un jā, dziju ziņā nets rullē. Arī latviancrafts ir tīri patīkama bodīte.

Jevlampija

Ja nu akurāt gribas Pāci un ķeskāšanās ar izplucināmām piedevām nebiedē, es ieteiktu tīt klāt kādu pušelnieku. Vienkārtīgajai Pācei. Tas var palīdzēt izvairīties no labiskā adījuma "šķērsguļas"

Man patīk Drops dzijas, jo mājaslapā garnstudio.com ir labi apraksti un dots nepieciešamais daudzums, cik dzijas vajadzīgs attiecīgam modelim. Pie dzijām ir arī norāde, kur Latvijā var dabūt, piem., Rīgā veikalā Matīsa ielā.

Sixpārnis

Vinnny
Sen nav adīts, gribētu noadīt atkal kādu gemperi.
ir jau konkrēts modelis padomā?
Tad var ieteikt konkrētu dziju.

Elza
Man "Pāce" patīk un nepatīk reizē.
man līdzīgi. Adu, tad paspļaudos, tad piemirstu un adu atkal.
Bet plediem laba dzija - i kājām silti, i kaķim patīk uz tās gulēt Cimdiem arī ne vainas - oderei tik ko citu.

Vinnny

Ķeskāties nē, tam esmu par slinki izlepušu. )

Tātad (un par laimi) Pāce man nav sabiedrotā. Vilnu negribu, tad labāk ko nedab.

Modelis... Apžmiegtu nē, man derēs kāds pufīgāks, var paplatākām piedurknēm. Vienkāršs, vēsu toņu krāsās košs padomā. Bez rakstiem - lai ātrāk. )

Vai arī chunky jaku. Vienkāršu. Jap.

Papildināts 02.11.2020 20:30:

Un, jā, paldies visām par ieteikumiem!

Papildināts 02.11.2020 20:31:

Jevlampija, šķērsguļas... It kā adīšanā biju gudra, tiesa, tagad vairs neesmu, bet šo laikam pirmo reizi dzirdu skanām.

Jevlampija

Vinnny
Nu bet kad visi valdziņi sagāzušies kā tāda veca sēta!

Vinnny

MTNG.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412831