Dzija. Kur draudzīgas cenas?

Vinnny

Slēdza Vinnny: "Paldies!".
Elza

Šķērsguļa liecina par nepareizu dzijas vērpuma stingrību. Ja pareizi atceros krustmātes mācīto, pārāk stingri savērpta dzija. Brāķis, latviski sakot.

zumza

Elza
Aha, brākjis jeb vienkārtīgā Pāce labiski. Plavałi, znajem... 1 no 10 neaiziet šreijā. Kad nav kazai piena, tad nav.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Vinnny

Pāce labiski.
Man ar Jums jautri - papildus humoram nāk labas atziņas. :-)

Klippan Saules veikaliņš Bruņinieku ielas galā joprojām dzīvs, es gan labu laiku neko neadu, tāpēc maza jēga par cenām. Dažāda līmeņa atlaides tur ir.

Lori_te

Man patīk Drops dzijas

Pirms pāris gadiem būtu teikusi tāpat. Bet tagad pamazām esmu vīlusies vienā dzijā pēc otras.... Dzija ļoti ātri nolietojas un skats ir nekāds (Nepal, Lima, Air, Puna, Kid silk pazūd pūka)

Vinnny

Mjā, izvēle ir.

Paldies! Tie Batik no eleze.lv ir tik smuki.... Šobrīd skatos uz tiem, man patīk mikši.

mahanta

FB uzlēca šitāda lietuviešu lapa, cenas rādās daudz draudzīgākas nekā pie mums. https://www.vilrita.lt/

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

Vinnny
Skaties sastāvus un izdomā, kam to dziju vajag. Kā arī īpašās vēlmes - vai valkātājs ir no mīkstpēdiņiem jeb tiem, kam dzija kož? Elīzē ir daudz kas, taču vairums no Tā neatbilst manām prasībām.

Vinnny

Gemper's. Paplats, pufīgāks, vienkāršs, vēsu toņu krāsās un košs. Un bez rakstiem. Uzsvars uz toņiem. Kaut kas no batik sērijas.

Jā, esmu cimperlīga, nepatīk, ja kaut kas kož. Ē... jā.

Paldies joprojām par ieteikumiem!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412831