Dzija. Kur draudzīgas cenas?

Vinnny

Slēdza Vinnny: "Paldies!".
Elza

ja kaut kas kož. Ē... jā.
Merīnvilna. Man dēlam "villa kož, bet akrils ķeras"; merīns allaž der. Dārga, ja salīdzina ar citām (bet līdz kašmiram nevelk). Pūkas nost nelido. Labi kopjas, labi mazgājas, lieliski valkājas. Jāuzmanās, ja gribas mazgāt mašīnā, lai ūdens nav karsts un apgriezieni nikni, jo safilcēties prot, bet 20 grādi un "mazgāšana ar rokām" režīms man nevienu merīnvilnas adījumu nav piebeidzis.
Alpaka arī mīksta, bet vēl dārgāka.
...un jā, atkal vācu zeķu dzija - mīksta gana, maiga pietiekami, izturīga, var mazgāt mašīnā 40 grādos kopā ar visām citām drēbītēm, nefilcējas. Krāsas visdažadākās, adīt interesanti. Ja "paplats, pufīgāks", tad noteikti seškārtīgā dzija, tā ir resnāka, labāk pufi turēs.
Nu, bet vispār var arī kādu pusvilnu ņemt ar akrilu vai poliamīdu kopā, būs jūtami lētāk.

Patricia L

Iespraukties ar savu līdzīgu jautājumu. Arī plānā noadīt tā saukto bezformīgo jaku ar adatām nr.10 tikai labiski. Dots sekojošs dziju saraksts. Kur tādas var dabūt aptaustīt?

zumza

Patricia L
Paskaties elize.lv, tur tos turku akrila brīnumus var dabūt.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Vinnny

Jā, elize bija un kaut kas bija arī leišu veikaliņā. Paldies par to saiti!

Hm... nez, cik gramu būtu jāpērk tādam pufīgam džemperītim? Kādi 700g? Dziju plānoju pabiezu, kad izlemšu, iemetīšu 'rekvizītus' (g un m), tad varēsit man ieteikt. )

Super, ka labus padomus dodat!

zumza

Brīvam, pagaram džemperim es pirktu ~ pusotru kilometru dzijas. Bet tas ar rezervi.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

Patricia L

zumza
Es negribu turku akrila brīnumus Biju domājusi,ka tas kaut kas uz dabīgo pusi.

zumza

Patricia L
Cik dažus pēc nosaukuma atradu - 75% akrils.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

Patricia L
Visas tavas dzijas Nako, Alise vai YarnArt ir liela daļa akrila. Skaties elize.lv sastāvu vai dzīvajā Rīgā, Stabu ielā veikals

Papildināts 05.11.2020 20:41:

Vidēji džemperis būs 1200 metri. Vīriešu vai plus izmērs vēl plus 100vai 200metri

Papildināts 05.11.2020 20:43:

Jā akrils tad jāskatās zīdaiņu dzija jeb Baby. Tur arī akrils mēdz būt uz tausti mīlīgs. Zīdaiņiem arī dažiem neder vilna un merīns

Patricia L

zumza
Aculiecinieks

Bet,kāpēc akrilu uzskatāt par tik sliktu? Nu, ja sajūtu,siltuma ziņā,tad man diezgan vienalga. Galvenais,lai smuki. Es jau adīšanas diletants, man nosauca šos variantus, tos arī meklēju,jo 99% ar citu veidu nošaušu greizi un nekas nesanāks. Būs jāiet gramstīties

zumza

Patricia L
Ja labprāt valkā akrilu, tad uz priekšu ar dziesmu! Katram savs. Un jā - pērc bodē uz vietas, lai vari aptaustīt - vai tādu gribēsi adīt un vilkt.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412831