Dzija. Kur draudzīgas cenas?

Vinnny

Slēdza Vinnny: "Paldies!".

Patricia L
Akrils mēdz ātri savelties bumbuļos un zaudēt izskatu.

Bez tam, ja tērēt laiku, tad labāk dabīgāku, "labāku" materiālu. BET to var uzzināt eksperimentu ceļā. Dažreiz krutā dzija bumbuļo kā elle.

Akrils ir vesāks un var būt nepatīkams. Savukārt vilna, alpaka, var būt arī par siltu telpās, mašīnā un šitādā pļeku ziemā kā pēdējos gadus.

pusi uz pusi vilna/akrils nebūs ne vaina.

Ja gribas adīt adīšanas pēc un prieka pēc- uz priekšu. nepatiks rezultāts, nākošo jau uztaisīsi citu materiālu


Sixpārnis

Ja negrib tīru vilnu (parastu, merino, kasmiru, alpaku), tad labāk pirkt to, kur sastāva poliesters nevis akrils.

kikii_

Kopš es pamēģināju labas dzijas - dabīgās merīnvilnas, kašmira, zīda, alpakas, vispār vairs nevaru paskatīties uz akrilu, vai poliesteru. Fu-fu.

Jā, dabīgās dzijas ir mazliet dārgākas, bet toties tās fantastiskās izjūtas, ko gūstu adot labu dziju, ar labām adatām un uzadīto izstrādājumu kvalitāte, tas ir to vērts!

Papildināts 06.11.2020 09:54:

Pērku dzijas Camelliayarns – Dziju salons,
Interneta veikals | www.elize.lv
,
adiradi.lv - viss rokdarbiem
, kā arī


Sixpārnis

Šorīt izmetu līkumu pa Matīsa ielas dziju bodēm. Ļoti liela izvēle visām gaumēm un makiem. Es arī kaprīza, cita kož, cita ķeras utt. Darināšu ziemassvētku dāvanas, iepirkos https://camelliayarns.com/. Sapirku alpaku. Superīgas pārdevējas, izcili toņi, liela izvēle.

Jevlampija

Superīgas pārdevējas
Ir nomainītas kopš pērnā rudens? Akurāt "jaukā" pārdevēja ir viens iemesls, kāpēc šis veikals no manām dziju ieguves vietām ir izsvītrots ar treknu svītru. Citiem iesaku, jo dzija jau tur ir dabonama, bet pati vairs kāju nesperu.

BTango

Patricia L
Šitās visas var dabūt elize.lv. vismaz Nako un Alize.

lotuscarol

Jauns iekārtojums camellia veikalam tagad, pārdevēja gan tā pati bija. Maska glābj, nav jārunā un nav jāsmaida. Ātri nopirku visu iecerēto un prom biju. Tiešām, šai veikalā nav vēlmes klātienē lieki uzkavēties.


Jevlampija
Tur taču ir vismaz 3 pārdevējas un vēl pati īpašniece bieži grozās uz vietas

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412831