Dzija. Kur draudzīgas cenas?

Vinnny

Slēdza Vinnny: "Paldies!".
zumza

Kāpēc lai nedarbotos? Darbojas.

FB ir kaut kādi leišu maJtas, kas vislaik maina nosaukumu un sūta ne gluži to, kas pasūtīts, bet kaut kādas šķūnīša saslaukas. Pašu internetbodes - bodes kā bodes.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

raginagi

zumza
Paldies, tad drosi mekleju un sutu.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

raginagi

Interneta veikals | www.elize.lv registrejos, meginaju noformet pasutijumu, neiznak. Nelauj saglabat konktakt info, lidz ar to nevar pautit. Nu blin. Feinus diegus kamer samekleju...

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

BTango

raginagi
Hmm.. interesanti. Kurā posmā uzkaras?

Tagad rāda, ka preču pasūtīšana īslaicīgi nav pieejama.

Es vispār uz Elīzi esmu dusmīga - tā kaitina, ka pie izvēles ir arī krāsas, kuras nav un vairs nebūs noliktavā.

Laikam jāmeklē dzijas citur (dārgi) vai jaklapē bodīte ciet (bēdīgi).

Papildināts 26.02.2021 16:44:

Pareizāk sakot - nupat vēl darbojās (tieši vakar piekrāmēju grozu), konkrēti šobrīd pat grozā ielikt nevar.

Bet vispār "Elīze" ir ļoti uzticams veikals. Mums uz vietas ir veikals-veikals. Ja varu gaidīt, sūtu ar bezmaksas piegādi uz veikalu (nāk 1x divās nedēļās) vai, ja nevaru gaidīt - caur omnivu (izdevīgi gan tas ir tikai uz lielākiem sūtījumiem, jo jāmaksā ~3.50), izsūta uzreiz nākošajā dienā, ātri ir klāt.

Bet jā - mīnuss ir tas, ka bieži i-veikalā ir ieliktas preces, kuras jau mēnešiem nav un nebūs. Kāpēc tās jātur sarakstos, nezinu. Vakar tas izbesīja.

Vēl interesanti, ka viena numura dzijas tonis atšķiras - ņēmu 2 dažādu sastāvu, bet viena toņa. Viens kā bildē, otrs nedaudz, bet citādāks. Tas gan akmens ražotāja lauciņā.

Tagad metu aci uz https://camelliayarns.com/

Pie Elīzas dzijām jau bija pierasts, zināju, ko sagaidīt - biezums, materiāls, kodīgums/mīkstums utt. Tagad atkal priekšā eksperimenti. Pa dārgo.

raginagi

Hmm.. interesanti. Kurā posmā uzkaras? Tagad rāda, ka preču pasūtīšana īslaicīgi nav pieejama.
Žēl, jāmekle tad cita iespēja.

BTango

raginagi
Viniem tagad lapa vispār nestrādā

raginagi

Tagad būtu tieši labākais laiks attīstīt tādu veikalu. Jebkurā gadienā ja kāda atrod labu veikalu, padalaties.

movenpick

Es pēdējo mēnešu laikā esmu pirkusi no damur.lv (tas ir Buļļu bāzes Dāmu paradīzes veikaliņš).Ļoti patīk Pehorkas elegants dzija. Dzija bērniem nekož , žāvētājā nesabumbuļojas .

BTango

raginagi
Elīze atsākusi darbu! Es jau šukurēju pa grozu

raginagi

Elīze atsākusi darbu! Es jau šukurēju pa grozu
Super ! Paldies

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412831