Dzija. Kur draudzīgas cenas?

Vinnny

Slēdza Vinnny: "Paldies!".
tupele

BTango
Ja iemesls, kāpēc skaties uz camelliayarns ir tas, ka Elīzei ir preces, kas nav pieejamas, tad paturi manu aliņu - Camelliayarns pat ļauj Tev samaksāt par piedāvājumā neesošu preci. Viņiem jau gadiem ir problēmas ar preču daudzumu uzskaiti

BTango

tupele
Ak vaaaiiii Ļoti vērtīga info! 2x padomāšu, pirms sūtīšu

zumza

Elīzei ir preces, kas nav pieejamas
Elīzei jau drīzāk piedodams, viņiem 9 taustāmi veikali, vieglāk sapīties meistarībā - tikko bija kamols, bet vairs nav.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

BTango

zumza
Nezinu gan. Viņiem mēnešiem stāv dzijas ar 0 noliktavā. Jautājot, vai un kad būs, atbilde - nav un nebūs, jo vai nu neraźo vai kas.

Bet ārā neņem.

Nu kas tieši tai Elīzē ir tik unikāls, ka nevar iepirkties citā i-bodē?

BTango

Aloja
Cena Un godīgi - pieradums. Zinu, kāda tā dzija būs (vienīgā, ko iepriekš var aptaustīt veikalā)

zumza

BTango
Ā, tas gan dumi. Priekš kam tracināt atkarīgos

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

BTango

Atnāca mana Elīzes dzija. Uz veukalu. Bija jāizņem (nu teica, ja būtu labi, ja izņemtu un tā) 15min laikā. Man noveicās, ka vīrs tika.

Turpmāk laikam iekrāšu lielākh grozu un ar Omnivu.

Pamēģināju jaunu dziju - esmu starā

BTango
Kas tad tā ir par tik superīgu, lētu, tikai Elīzē iegādājamu dziju, ka ir jāizvēlas tik dīvains pakalpojums?

BTango

Aloja
Es jau iepriekš minēju - man Elīze vnk pieradums, jo vienīgais uz vietas esošais veikals, kurā varēju aptaustīt dziju.

Pie viņiem pērku Alize dziju - lielākoties Lanagold, tagad paņēmu Superlana.

Citos veikalos arī šīs mēdz būt (retu reizi esmu googlējusi), bet parasti ne tik lielā krāsu izvēlē.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18412831