Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pau ' D arco

cikucaka

Sveiki, vai kāds lieto Pau' D arco? Kādam nolùkam? Esot imunitātei, bet arì ar prettārpu efektu. Interesē tas otrais, gribu pdofilaktiski attārpot visu ğimeni, arī bērnu, jo mājās dzìvnieki.

"Attārpošanai" vislabākais ir black walnut + cloves + wormwood. Pērku visus trīs Iherb. Iznīcina parazītus organismā uzreiz visās stadijās.

Vispār dīvains jautājums - tavs nosauktais preparāts skaitās dabisks un stipri daudz arī nemaksā. Nopērc un izmēģini. Un vai tad efekts un nolūks turpat arī nav rakstīti? (jā ir domāts baktēriju, vīrusu, tārpu iznīcināšanai un līdz ar to imunitātei). Pilns internets ar informāciju un atsauksmēm.

CandyBowl

Iemetīsi lùdzu linku uz to, ko lieto Iherb?

Es esmu jau pasùtījusi to Paudarco tinktùru n o Iherb bez alkohola, gaidu sūtījumu, bet apraksts tur praktiski nekâds, tik daudz, cik komentāros. Gribētu dzirdēt mùsu cilvēku atsauksmes

Un ja uz sevis es varu eksperimentēt, tad uz 2gadnieka baidos, tāpēc vēlējos dzirdēt kaut ko no pieredzes.

Vēl ir tă, ka pat Iherb tur ir gan pati miza, kas jāuzvāra, gan jau gatavie pilieni, bet par dozâm un lietošanas ilgumu neko nesaprotu. Par Paudarco dzirdēju kaut kur un kaut ko, bet precìzi neatceros.

par citu nezinu, bet uz miegu tā skudrkoku miza ļoti labi iedarbojas. tārpiem diez vai līdz, šo dzerot vēl ar Helmintox sīkajai cērmes indēju

skudru koku meitai/pusaudzei izrakstīja homeopāte. labas atsauksmes. pret ko palīdzēja? - grūti pateikt, jo LV labākie ārsti/dermatologi nevarēja noteikt diagnozi (vismaz 3 dažādi ārsti, kas skaitās labākie savā profesijā).

Izdzēra skudru koka kursu (neatceros cik ilgi) un organisms pats "salabojās". kārtējo reizi pārliecinājos, ka klasiskā medicīna dažreiz ir bezspēcīga (diagnozi noteikt nespēja, izārstēt nespēja). šķiet ka skudru koks darbojas kompleksi - visam kam.

Pau D arco ir labs, bet viens pats pret parazītiem nederēs. Imunologi izraksta imunitētei.

Paldies par atbildēm Parazītus neesmu uzķērusi, gribēju tikai profilaktiski ko dabìgu mums un bērnam, ja jau kaķi attārpojam, tad jau mums arī ko vajadzētu.

Ko jùs ieteiktu 2g.v. mazulim profilaktiski attārpošanai no dabīgajiem lìdzekļiem?

Vēl ceru, ka CandyBowl atbildēs par to wormwood.

cikucaka
Ko jùs ieteiktu 2g.v. mazulim profilaktiski attārpošanai no dabīgajiem lìdzekļiem?
Mazulim tada vecumā es neieteiktu neko no dabiskajiem produktiem, jo tie ir pārāk stipri. Tajā vecumā tomēr ir jādarbojas ar ārstu pediatru un ar parastajiem prettārpu līdzekļiem pareizajās devās, ja vispār vajag. Dabiskie ir drausmīgi rūgti un ar daudziem blakus efektiem. Pieaugušais to var izturēt, bet tik mazam bērnam es nedotu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413097