Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nestes logu šķīdums?

puisis180

Vai kāds te lieto Nestes logu šķīdumu, ko ielej no sūkņa? Kādai temperatūrai tur šobrīd tas tiek piedāvāts un cik maksā?

TrakaAnna

Es ieleju, bet cenu un temperatūru neskatos. Sasalis vēl nav, lai gan dažu rītu bija mīnus 4. Izmantojot šo opciju, lai nav jāčakarējas ar kanniņām. Viršos, ja nemaldos, tāpat var liet.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Katram savs

Neste mājas lapa saka: "Ziemas vējstiklu šķidrums piemērots līdz -21 °C ". Cenu gan nezinu.

ellevoods

Tikko lēju, paredzēts līdz mīnus 21, cena bija ap 0,98 litrā un mazāk par 3 litriem vai 3 euro nevarēja liet.

Cucamonga

Vakar lēju - 97 centi litrā. Līdz -20 vai -21. Īpaši nepētīju

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Danica

Tikko lēju, paredzēts līdz mīnus 21, cena bija ap 0,98 litrā un mazāk par 3 litriem vai 3 euro nevarēja liet.
Tas, laikam, kā kurā vietā. Nu tas, ka mazāk par 3 litriem nevar. Teikšu godīgi, nekad tam neesmu sekojusi, cik man tur novelkās, bet esmu pirms garākiem braucieniem diezgan laicīgi papildinājusi, un šķiet, ka ir bijis arī mazāk par trīs.

Bet pēdējā cena uz Skanstes ielas bija 0,97 EUR, un līdz -21.

Cucamonga

Man mašīnai logu šķidruma rezervuārs 2l. Leju tik cik iet. Max 2l.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Vilkumeitene

Šis mans labākais šīs vasaras atklājums - un bagāžniekā brīvāks un ieleju cik vajag, smaržo labi! man patīk!

Armadetta

Blonds jautājums. Nekad neesmu lējusi logu šķidrumu nestē. Kā tas notiek? Tur samaksā vispirms un tad lej, vai vispirms salej un tad maksā? To var ar nestes karti?

Vilkumeitene

Armadetta
Tā pat kā uzpilda degvielu - tā pat logu šķidrumu! Ar karti vai mobilo aplikāciju

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413121