Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Peonijas 2021

Vieda Vārna

Ar tiem video ir tā, ka nevienā citā Cāļa sadaļā viņi tēmas nekar. Pļāpiņas pleilistē es dienā ielieku pa 3 video, i nekas. Tā, ka cienītā administràcija, poltergeistiņš ir lokāls un mitinās tieši zaļi pūkaino dīvainīšu kaktiņā.

mamamo

cukurzirnis
vidējais statistiskais (pēc pozīcijas , ne pēc skaita) TOP 25

Saraksts ir skaists , bet tur nav šķirnes , kuras izķers uzreiz

Jāskatās uz šķirnēm , kurām ir tikai 1+ vai 1+ un 3+ cenas , tām skaits nav desmitos tūkstošu. Varmerdāmam var redzēt cik peonijas ir pieejamas

Daiquiri

Agitiss
Ar tiem video ir tā, ka nevienā citā Cāļa sadaļā viņi tēmas nekar

Es biju tā, kas vakar uzkāra Cāli

Pakonsultējos darbiņā , man profesionāļi teica , ka varbūt vajag izmatot Chrome (es no Operas, man patīk labāk). Un vēl varo būt problēmas, ja lēns internets un vēl noraustās. Bet vispār tā 100% esot programmētāju vaina, jo klientam nedrīkst būt problēmas, tāpat kā internetbankā.

Daiquiri
Protams, ka programmetaju, ne Tava vaina

AsTheCopperStatue

Es ap to Sweet 16 mīņājos un mīņājos. Mēģinu sev nodefinēt, gribu vai negribu. Vai pagaidām gribu. Vai pagaidām negribu.

Как медное изваянье

AsTheCopperStatue

Agitiss
Izskatās liela, smuka bumba Tev jau pirmajā gadā tik kupli saziedēja?

Как медное изваянье

AsTheCopperStatue
Nea, otrajā. Pirmajā vispār neziedēja.

AsTheCopperStatue

Izskatās, ka ļoti labi saziedējusi otrajam gadam Cik agri zied?

vai balstus vajag?

Как медное изваянье

AsTheCopperStatue
Tā, skatos, ka bildēts 18.jūnijā. Tobrid bija baigais karstums un visa rozā-balto dobe sprāga vaļā. Sweet16 vispār nav vēla šķirne. Jāņem vērā, ka pirms tam bija garš aukstuma periods. Un es arī jauniņās pavasarī nemēsloju ar slāpekli. Varbūt citos apstākļos ziedētu agrāk.

Papildināts 11.11.2020 16:18:

Es domāju, ka balstus vajadzēs, kad būs ļoti daudz ziedu. Bet sausā saulainā laikā nevajadzēja - tās bumbas ir nenormāli gaisīgas, sastāv no čirkainām ziedlapiņām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413131