Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko var uzadīt ar adāmmašīnu?

BTango

BTango

Vai ar adāmmašīnu var uzadīt apļveida apģērbu (zeķes, cimdus, tuneļšalles)? Vai var miksēt, piemēram, daļa apļveidā, daļa (ar to pašu valdziņu skaitu) - atvērta plakana?

Ja ir tādas adāmmašīnas, vai uz tām var adīt rakstiņus (krāsas/pīnes) vai miksēt vienkārši labisko/kreilisko adījumu?

Vai mašīnadīšanai nepieciešama/ieteicama īpaša dzija

Varat padalīties ar konkrētiem adāmmašīnumodeļiem, kas to var izveikt, ja tādas ir??

Katram savs

BTango
Vai ar adāmmašīnu var uzadīt apļveida apģērbu
Ar parasto (kas domāta taisniem gabaliem) nevar.

Neesmu liels specs - vienu laiku bija adāmmāšina, bet galu galā atdevu prom. Lieliski adīt taisnus gabalus. Bet cik tad viņus vajag. Tikko sākas raksti, noraukumi utt., tā kļūst piņķerīgi un sarežģīti. Sapratu, ka man to nevajag.

Papildināts 11.11.2020 20:37:

vai miksēt vienkārši labisko/kreilisko adījumu?
Nevar.

Papildināts 11.11.2020 20:39:

Vai mašīnadīšanai nepieciešama/ieteicama īpaša dzija
Pārāk resnu nevar.

Papildināts 11.11.2020 20:40:

Man bija vecā padomjlaiku mašīna, nez, varbūt ar mūsdienīgajām ir citādāk.

BTango

Skaidrs, tas man neder.

Vīrs teica, ka kaimiņiene pārdexmit gadus atpakaļ zeķes tā adīja, tāpēc tā iedomājos

Katram savs

BTango
Ir tādas, kur var pa apli adīt - bet tad tikai apli. Un kā tur notiktu papēža adīšana, nezinu. Katrā ziņā, ja ienāk prātā - noņemšu nost, noadīšu ar roku papēdi, tad turpināšu ar mašīnu, tad tas ir pārāk liels čakars, tad jau vieglāk visu zeķi ar rokām noadīt.

BTango

Katram savs
Es tādus bērniem redzēju - saliek uz āķīšīem un ar rokturi griez. Bet tas tiešām tāds bērnu variants. Tu domāji tādus pašus vai ir arī nopietnākas apļa mašīnas?

Katram savs

BTango
Tu domāji tādus pašus vai ir arī nopietnākas apļa mašīnas?
Youtubē biju manījusi nopietnākas mašīnas, bet princips laikam tas pats.

Andahta

Tikko sākas raksti, noraukumi utt., tā kļūst piņķerīgi un sarežģīti.
Nu nav!

Ar divfantūru mašīnu var pa apli, bet nav īsti prātīgi. Parasti tas šuj. Apaļšalli ada kā gabalu, ko sašuj.

Zeķes, cimdus var. Ir kas ada uz vienas fantūras un šuj vīli, bet ir, kas māk uz abām fantūrām adīt un tad ada pa apli un neko nešuj.

Žakardu var gan parasto (1 fantūra), gan dubulto (2 fantūras). Pīnes ar roku jādekerē, tad ada pāri. piņķerīgi, lauž mašīnu. Man nepatīk, es reti adu pīnes un tad arī tikai mazās - 2x2.

Ja ir mežģīņkariete, var mežģīnes Var pārcelto valdziņu rakstus, ar visādus citus.

Papildināts 12.11.2020 14:37:

Katram savs
Un kā tur notiktu papēža adīšana, nezinu.
Nepilnās kārtās.

Papildināts 12.11.2020 14:38:

Es tādus bērniem redzēju - saliek uz āķīšīem un ar rokturi griez. Bet tas tiešām tāds bērnu variants.
Tikai ne šito rotaļlietu!

Papildināts 12.11.2020 14:40:

Paskaties kaut vai te!

https://www.pinterest.ru/search/pins/?rs=ac&len=2&q=%D0%B2%D1%8F%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B5%20%D1%83%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%8B&eq=%D0%B2%D1%8F%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B5-%D1%83%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%8B&etslf=4382&term_meta[]=%D0%B2%D1%8F%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5%7Cautocomplete%7C0&term_meta[]=%D0%BD%D0%B0%7Cautocomplete%7C0&term_meta[]=%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B5%7Cautocomplete%7C0&term_meta[]=%D1%83%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%8B%7Cautocomplete%7C0

Aube

Es ar mašīnu adīju zeķes. Pa apli. Bija jāsašuj tikai valnīša daļa.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Adu ar rokām, patīk. Apsveru domu iegādāties adāmmašīnu. Ir vērts? Palasījos, ka baigais piņķeris.

Aube

Barbarra

Nav tik traki, ja iemācās. Es nopirku adāmmašīnu un pat izgāju Burda kursus. Patika, tikai jārēķinās, ka mašīna rada troksni. Nevarēs vienā istabā skatīties tv un adīt ar mašīnu. Man tieši patīk, ja varu adīt un satīties filmu.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413161