Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ko var uzadīt ar adāmmašīnu?

BTango

Katram savs

Man tieši patīk, ja varu adīt un satīties filmu.
Man tas bija viens no iemesliem, kāpēc mašīna neiedzīvojas. Ja adīšana ar rokām ir mierīga atpūta pie tv, tad adīšana ar mašīnu - diezgan intensīvs darbs. Vietu arī aizņem.

Aube Kādas atsauksmes par Burda kursiem? Cik daudz adi ikdienā?

Aube

Barbarra

Atsauksmes tās labākās. Forša pasniedzēja. Sākumā ar mašīnu adīju, tagad izjaukta stāv. Pagaidām labāk kaut ko uzadu ar rokām. Klusāk un mierīgāk.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Četri vēji

Adu ar rokām, patīk. Apsveru domu iegādāties adāmmašīnu. Ir vērts?
Tās ir divas pilnīgi dažādas lietas. Ar rokām dzija slīd caur pirkstiem, jūti adījumu, ritmiskas, harmoniskas kustības. Ar mašīnu - mehānisks process. Man nesagādāja nekādu prieku. Tas pats, kas cept kūku savā virtuvē, dekorēt, pret stāvēt pie konveijera/mehānisma, kas tās kūkas štancē.

Pēdējās izmaiņas: Četri vēji, 16.11.2020 08:29.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Andahta

Jā, pirms pirkt mašīnu, vajag pamēģināt. Agrāk kursus varēja iziet arī bez savas mašīnas, tagad skatos, ka ir daudz mājasdarbu, ko bez mašīnas neizdarīt. Tās tiešām ir divas dažādas nodarbes. Adīr ar rokām ir vairāk hobijs, ne metode ģimenes apģērbšanai, bet mašīnadīšana ir domāta tieši ģimenes apģērbšanai. ja fiksi vajag jaciņu, bet nekā citādi pie tādas netiec. Es šad tad kko uzadu ar mašīnu, vietas daudz, varu katrā brīdī piesēsties. Prieka gan nekāda.

BTango

Ļoti vērtīga diskusija, paldies!

Sapratu, ka man tas galīgi neder, jo adu tieši nakts stundās, kad visi beidzot guļ. Ar mašīnu tas būtu graujoši

BTango

Tā, tomēr turpinu tēmu, vīrs presē

Vai kāda lūdzu varētu izstāstīt pamatu-pamatus adāmmašīnas principiem? Nekad neesmu redzējusi dzīvē, tikai dzirdejusi nostāstus

Kas ir fantūras, perfokartes, karietes utt?

Adāmmašīnas, kuras ir ar 2 fantūrām, bet pārdodas ar pamatfantūru, (pēc logikas) ir tā, ka teorijā var piepirkt otru, ja grib, bet tā viņu noperk ar 1? Kāda ir atšķirìba starp 1 un 2?

Vīrs iededzies, ka man vajag, bet es bremzēju, jo lielas investīcijas un nezinu, vai atmaksāsies (gribu pamēģināt startēt Etsy, bet šobrīd knibinos ar rokadīšanu)

Katram savs

BTango
Tak pilna youtube:

piemēram, angliski - knitting machine:

https://www.youtube.com/watch?v=5EqQOgebCqw

krieviski - вязальная машина:

https://www.youtube.com/watch?v=XueZFTlWjoo

BTango

Katram savs
Jā, vakar tieši pirmo noskatījos, bija ļoti vērtīgi. Par fantūrām gan joprojām tumša bilde, bet youtube ir neizsmeļama

Katram savs

BTango
Man liekas, ka uz vienfantūras mašīnas var adīt tikai labiski, bet uz divu - var miksēt labiskos un kreiliskos. Bet cena arī atšķiras radikāli. Tas tā īsumā - cik atceros.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413161