Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bugaboo buffalo

lauriite2

lauriite2

Sveiki! Pēdējās atsauksmes par šo modeli šeit atrodu 2015 gadā!
Tad nu vēlējos uzjautāt kādas mammas pieredzi ar šī modeļa ratiem! Vai ir ok ? Kāda amortizācija un braukšana pa neceļiem ? Dikti acīs un sirdī iekrituši, bet reālas pieredzes nav!
paldies jau iepriekš par Jūsu viedokļiem

Conejito

Ja neviens neko, nu, es drusku zinu, bet neesmu eksperts. Esmu izbraukusi pāris reizes ar šiem ratiem, jo tie ir labākās draudzenes bērnam. Kā visiem ratiem, ir plusi, ir mīnusi. Ja amortizācija svarīga - nu, manā izpratnē, šiem ratiem tā ir tuvu neeksistējošai. Bet, ar ko salīdzina. Tās pašas firmas Chameleonam ar mikro ritenīšiem, protams, ir vēl sliktāk. Bet es notiekti neieteiktu ar šiem ratiem doties mežā. Pa pilsētas ielām ir labi, ļoti viegla vadāmība, nelieli gabarīti, ērti pilsētas rati. Priekš manis vēl viens liels mīnuss ir, ka sēžamā daļa nesaliekas, aizņem daudz vietas bagažniekā, ja plānots ratus bieži pārvadāt, labāk "grāmatiņas" tipa. Un man nepatīk sēžamdaļas forma, ka atlaižot guļus, bērnam kājas paliek augšā, tas pasākums neizstiepjas pilnībā taisni. It kā jau ir ok, nav nekas anatomiski nepareizs, bet man lielāks bērns pasūtīja mani kakāt un gulēja, katru kāju pārkārusi pāri malai, jo tāda bēbīšpoza neapmierināja laikam. Man patīk, ja var variēt - pilnīgi plakans, ar nolaistu kāju balstu, paceltu utml.

Rezumē - ja neplāno daudz pārvadāt nelielos auto, ja 90% laika pārvietojas pa asfaltu vai gludu granteni, ir ļoti labi rati. Izturīgi. Nelūzt. Bet, ja gribas pa mežu, smiltīm - nu nez, es neņemtu.

lauriite2

Conejito
Paldies par viedokli

lauriite2

varbūt vēl kādai ir viedoklis ?

Paceļu

Manuprāt, šo modeli vairs neražo. Man bija, labi nokalpoja 2 bērniem, likās, ka ļoti ērti, viegli vadāmi, viegli manevrējsmi, lai gan ne mazi. Pārsvarā pieredze pilsētā, pa smiltīm mīkstām jūrmalā grūti (vai ar kādiem būtu viegli), pa baigiem bezceļiem nav pieredzes. Man izvēloties bija svarīgi, ka kulba noņemas no ratiem un nav smaga un ir uznesama aiz roktura, jo tolaik dzīvoju mājā bez lifta. Auto bagāžniekā vietu vajag, bet salokas diezgan kompakti.

Papildināts 24.12.2020 02:56:

Pie mīnusiem parasti piemin, ka kulba nav nopakota un diezgan maza- jā tā ir. Ziemā bērns bija kombinezonā un vēl siltā maisā - mums bija ok, bet nebija arī baisi auksts laika. Ja stipri zem nulles, tad varbūt tas no svara.

Conejito

pabadamm
Pa smiltīm jūrmalā ir viegli ar 3riteņu sporta all terrain ratiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413235