Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sprandas operācija

Laura120282

Meitenes,kam bijusi šāda veida operācija,lūdzu padalaties ar pieredzi.man bija divu kakla disku nomaiņa pret implantiem.kā ar atkopšanos,kad reāli jutāt,ka ir labi pēc operācijas.?man bija traki,līdz reiboņiem utt.,tāpēc operācija bija nepieciešama ,tag reiz nedēļas pēc operācijas esmu,sajūtas ir par 40%labak,bet neveikla jau esmu,tapat bez spēka.,nav īsti ēstgriba.in vēl ir speidoša sajuta jostas daļā,kur liekas,nav sakars ar sprandu.

lifeislife

Laura120282
Vai varat pastāstīt sīkāk par šo? Vai šo operāciju ieteica ārsts? Pie kāda ārsta vērsāties? Kāda tieši bija Jūsu diagnoze??

Man ir ostiohondroze, reizi gadā reibst galva līdz vemšanai, tad lieku ap kaklu ortozi. Šobrīd atkal ir uznācis reibšanas periods, i-netu telefonā praktiski nevaru skatīties, TV arī grūti - spiež uz acīm. Esmu taisījusi rentgenu - kakls šķībs, pārbaudi asinsvadiem - viens ir uz pusi šaurāks kā otrs, kuru nospiež šķībais kakls. Pie slodzes jūtu reiboņus.

Jā,ieteica ārsts,tā bija vienīgā versija,jo divi diski bija sprāgušiem,skāruši muguras smadzenes nervus un duralo maisu.noteica pēc magnēta

zaabaks

Man bija maija operācija, arī divi diski pret implantiem. Ka uztaisīja, tā nekas nesap. Viss lieliski, jau pēc intensīvas nākamajā diena pa gaiteni 22 tukstoshi solju. Ja interese vairāk kas kur un ka tad droshi raksti privāti.

zaabaks
Sveiks!gribeju pajautātat par to sprandas operaciju vairāk!man nu jau divi mēnesi pagājusi,ar sprandu liekas viss labi,bet ļoti grūti kājās nostāvēt,arī staigāt grūti,kad kustos,pa māju arii viss labi,bet tieši kad stāvi taisni,ļoti grūti,trīc kājas nenormāli.daktetis teica,jātrenē josta,taa arī daru,bet pagaidām labāk nav.Pastasti lūdzu,kā Tu juties pēc operācijas,un kād saki justies kā cilvēks?katrs jau protams savādāks.

Papildināts 06.01.2021 16:05:

zaabaks
Man dreb dibena muskuli,un līdz pašam pēdām,līdz ar to kājām neciešams vājums.

zaabaks

Sveika!

nee, man nekā tamlīdzīga Nebija, es gan labi trenēta, pirms operācijas, kad vēl roka nesāpēja, gāju 3-5 x ned uz treninjiem un pēdējos 8 meneshus vismaz 2x ned pie Fizio vingrot, kad jau sāpēja un trenēties nevarēju. Līdz ar to tikko ka izveda no reanimācijas uz palātu tā jutos ka cilvēks tikai ar pieskrūvētu galvu, bet ka jau teicu pa slimnicas gaiteni nostaigāju vidēji 12 km diena , ari var pec nedelas atbraucot maajaas minimala pastaiga bija ap 10 km diena. Necelu neko, neliecos, bet ta normals cilveks, nebija nekadu sapju vai sliktu sajutu.

Papildināts 06.01.2021 17:21:

Visus tos 2 meneshus kamer nevareja braukt ari ta staigaju, pectam kad saku sturet tad jau mazak protams. Pec 2 meneshi saku iet pie fizio, no 3. Un 4. Menesha jau salidzinoshi normali treninji, tagad 7 meneshi pagajushi daru visu ka parasts cilveks par kaklu baigi nepiedomaju.

Papildināts 06.01.2021 17:22:

Kurus diskus tev mainija? Ko mr uzrada tagad? Kursh dakteris opereja? Man bija c5-c6 un c6-c7

Papildināts 06.01.2021 17:23:

Abiem apmeram 6-7 mm bija iespiedies muguras smadzenes.

Man tos pašus,ko Tev mainīja,dakteris mertens liepajaa,ar kaklu vispār liekas viss super,bet tas kājas,visu laiku trīc,kaa pie baigas slodzes.ar fizio vingroju katru dienu,taa gan saka,ka pa dienu jāstaigā 40 min,to galīgi nevaru,šodien te divos posmos,pa 20 min.pirmo dienu sanāca,taa visu laiku sajūtas,ka nogibšu.nu es trenēta gan nebiju pirms tam nemaz,varbūt tāpēc tie muskuli tik traki vāji.,vienīgais ko darīju,darbs,gan man bija stāvošs,,eh,nezinu,uztaisīju te arii jostai rezonansi,tur ar divi diski beigti,bet gan nekas nav skarts un dakteris teica,ka jostas treniņu vaina,arii sakaraa ar kājām.

zaabaks

Nu iespejams tad Ja neesi tagad 2 meneshus neko darijusi, tad vienkarshi esi atrofejusies, liec pa mazuminjam katru dienu klat. Noteikti vingro. Sac ar mazu skaitu un katru dienu liec klat. Protams, fizio paaarraudziba

Papildināts 06.01.2021 20:34:

Protams roka man triceja sakuma ari ar 0.5 kg hanteli, ta kas sapeja. Bet nu uztreneju Un viss forshi

Super,ka Tev tagad labi,ceru,ka arī man pēc dieviem mēnešiem būs forši.man ir vienkārši grūti ti pieņemt,ar galviņu liekas,ka gribu un varu uz darbu,bet nav iekšā.nu droši vien,man redz ar,ziemassvētkos lieku pirādziņus uz plates,liekas,apkritisu,taka koardinacija liekas pazudusi,brīžiem atkal labi.no rītiem piecēlos,līdz pisdienai vispār labi jutos.,eh,Nju man redz pirms operācijas roka nesāpēja,pat pie spranda sāpēm biju jau pieradusi,man tie reiboni uznāca,eh un ar to ar sakas,neilgi pirms opearacijas gulēju gulta,un taka agonija kratījos,abas rokas tirpa nenormāli.Super,man tāds prieks,ka Tev viss labi,nemaz tik viegli nav atrast bēdumāsu,interneta maz aprakstīts par šo operaciju.

Papildināts 06.01.2021 21:20:

Pēc cik ilga laika Tu atgriezies darbā?

zaabaks

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413439