Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sprandas operācija

Laura120282

zaabaks

Man bija pusgadu, negribeja ljaut tik ilgi sedet pie datora. Tagad jau labi, var attaalinaati

Papildināts 06.01.2021 23:01:

Man ari viss sakas pec kritiena, brizhiem tirpa roka, tad vairak un vairak, tad sakas sapes, tad lauza lapstinu aaraa, tad brizhiem labak, beidzas ta ka vairs nevareja nakti no sapem gulet nevienas zales nelidzeja un tad skrieshus aizskreju operet

zaabaks Nju jaaa,man dakteris teica,tag nākt janvāra beigas,un tad jau skatīsies,ko tālāk darīt,ar dakteri problēmas nebūs,turpinot vingrot,noteikti pagarinās manu lapu par vēl 6ned.,bet psiholoģiski man ir grūti,pie domas,ka nevaru vēl aiziet darbaa,bet laikam jau taa ir kaa saka,cik mocījies,tik pēc operācijas attiesana

Papildināts 06.01.2021 23:19:

Un kārtīgas mocības man bija,divi mēneši pirms operācijas,kad gulēju gultā,un kustēties bija grūti,visu augustu nogulēju gultaa,un gaidīju kaut ātrāk pienāktu vakars,un gulētu un nedomātu,man bija nenormālās sirds klauvēs un attiecīgi nenormāli svīstu,un ārprātīgi slikta dūša bija,katru dienu

zaabaks

Nu tad iespejams diezgan logjiski, ka muskulji atrofejushies, ja 2 men pirms operacijas nav nekas baigi darits.

Kā Tev pēc operācijas bija ar ēstgribu?man kādu mēnesi vispār nebija nekāda,tag ar taaaa,nu nav atgriezusies iepriekšējā apmērā.

zaabaks

Viss labi, uzreiz gribēju eest( diemzhel )

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413439