Peony Shop koppasūtījums 2021

Traips

Slēdza Traips: "Liekam jaunu bildi iekšā!".
teite

Traips
Skaidrs. Tad neko. Nākamgad

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Daiquiri

Meitenes!
Varbūt tagad, kad jāsāk domāt par peoniju bedru rakšanu, kāda cāļmeitene secina, ka šogad pasūtījusi vairāk peonijas ne kā dārzā ir vietas?
Labprāt no PSH2021 paņemtu 'Sarah Bernhardt' un 'Cytherea'.
Varbūt kāda cita šķirne būs lieka? Naudiņu pārskaitīšu uzreiz.

(Vakar bijām ciemos, un pēc mansa iniciatīvas sarīkojām divu vīrusainu FB koppasūtījuma peoniju "kremāciju". Kad šorīt pamodos, cilvēcīgi jutos ļoti ļoti neērti ... )

Traips

Tev vēstulīte pastā! Jauku dienu!

Daiquiri

crazydaisy

Piemaskavas peoniju koppasūtījumu organizatori šogad piedāvā iespēju kādam no koppasūtījuma dalībniekiem , kurš piedāvā pasūtīt kasti , lai saņemtu atlaides , būt par pasūtījuma garantu. Ja uz visām saknēm nepiesakās gribētāji , garants nopērk atlikušās.

Varbūt ideja var noderēt nākamgad organizējot pasūtījumu no peoņšopa , jo kastei atlaides ir ievērojamas salīdzinājumā ar +3 

Vai tas ir jaunums?

Traips

87654321
Peonyshops sāk izlikt pārpalikumus. Šogad šī šķirne nebija, bet iepriekšējos gados bija pieejamma.

"Iekožot ābolā, vienmēr patīkamāk redzēt veselu tārpu, nekā tā atlikušo pusi."

Cietumos cilvēki nesēž tik ilgi, kā es Cālī.

Lolipops

Es ari dabuju skirni, kuras it ka piedavajuma nebija, kad pajautaju, iedeva saknes! Tas gan bija februari jau

Lolipops

Esmu pārdomās: šogad slikts pieaugums peonijām, man 3/5 izmēra sakņu vietā piedāvā 1/2. Ir vispār vērts? Ilgāk aug, ilgāk jāgaida ziedēšana? Konkrēti Festiva Maxima.

crazydaisy

Lolipops
man 3/5 izmēra sakņu vietā piedāvā 1/2. Ir vispār vērts?

Pirmajā gadā būs viens vai 2 kāti bez zieda , otrajā gadā ziedēs. Ja pirms stādīšanas nebaidīsies saīsināt saknes līdz 15 cm , būs ļoti labs pieaugums.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18413449