Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējo laiku jeb pārmaiņu FENOMENI

Kundalini

Kundalini

Pēdējo laiku jeb pārmaiņu FENOMENI

Pirmais - kuru esmu pats ievērojis - LAIKS SKRIEN, ja agrāk varēja visu izdarīt ātri, tagad laiks mutuļo, ka laiks skrien ievēroju jau 90-tajos, kad tirgoju aparatūŗu, gan pats esmu skrējis laikam līdzi, gan ievērojis, kā skrien klienti, kuri ko pērk, ir bijusi arī cita galējība - laiks VELKĀS (tas esot ellē).

Tagadējā diennakts ir nevis 24 bet 18 stundas, agrāk tā vispār bijusi 30 stundas ilga.

Otrs fenomens - tā saucamais Mandelas efekts, pēc DĀR politiska darboņa nāves, par kuru visi zinājām, ka sen miris, bet tad jauna INFO - nesen nomiris.

Daļa šo fenomenu skaidro ar CERN darbošanos, kura īstā nozīme zināma laikam tikai - spec publikai, elitei

Vēl - esmu ievērojis, grāmatās tulkojums mainās, bet es to norakstīju uz dažādiem tulkotājiem, nožēloju, ka atdevu dažas gramatas, nopirku jaunas, piemēram Anželikas piedzīvojumu sērija, Trīs musketieri, bet tajās tulkojums noviekāršots, vairs nav tā smeķa, garšas ....Tādas pārdomas.

Pēdējās izmaiņas: Kundalini, 25.11.2020 10:44.

Lasiet manu blogu

malacis

Pēdējā laika pārmaiņu FENOMENS - fenomenāli aktivizējies Kundaliņš, itkā petarde dibenā būtu

Skābais

Tagadējā diennakts ir nevis 24 bet 18 stundas, agrāk tā vispār bijusi 30 stundas ilga.
Var precīzāku info, kā tas tiek izmērīts?

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Atklāsmes 10 :7 laika vairs nebūs, bet septītā eņģeļa vēstījuma dienās, kad tas sāks bazūni pūst, ir piepildīts Dieva noslēpums,

Bet nu ne jau priekš pajoliņa tas...

Skābais
Nu tak elementāri! Tagad stundā ir vnk kādu strēķīti vairāk minūtes! Un tā kā kundalis ,pateicoties savai jogošanai, paliek arvien jaunāks, tad viņš noteikti piedzīvos tos laikus, kad diennakts būs tikai stundu gara. Tas noteikti būs akurāt ap to laiku, kad kundalis būs atregresējis līdz gada vecumam

Eu, bij tak tāda filma, kur viens regresēja līdz zīdaiņa vecumam.

Kas ir CERN?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413621