Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas aktuāls kāzu modē? :)

Aktrise

Aktrise

Meitenes!

Tuvojas mana kāzu diena februārī! ❤ Esmu nedaudz strupceļā - ko vilkt virs kāzu kleitas. Joprojām aktuāli ir bumbuļjakas, BET vai tajā nebūs par aukstu ziemā un pa 180 eur arī baigi neceļas pasūtīt... Skatos puskažokus, kažokus... Mana kleita ir pūderrozā, kas jakas krāsas izvēli padara drusku sarežģītāku.

Kas tagad aktuāls, ko Jūs ieteiktu vilkt virs kāzu kleitas ziemā? )

es teiktu kādu īsu (līdz viduklim) kažokjaku. Varbūt var nomāt kaut kur.

Bumbuļakā būs auksti un man personīgi tā ne pārāk (tas, protams, gaumes jautājums).

Es tikai par kažoku. Pieļauju, ka krāsu var piemeklēt

teite

Ja zem kleitas var pavilkt bumbierenes, var arī īsāku kažokjaku vilkt. Citādi kāzas var beigties ar ļoti nepatīkamu apaukstēšanus vai cistītu.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jā, ar nosalšanu uzmanīgi. Draudzene precējās aprīlī un uz fotografēšanās brīdi nometa jaku. Tika slimnīcā.

Aktrise

Hā, kamēr domā par smukumu, tikmēr neaptver praktisko... Būs jāmeklē kažoks...

Patricia L

Starp citu, bumbieres nav peļama doma. Pēc tam novilksi. Nu,man personīgi tie baltie līgavu kažociņi nepatīk. Tāds prasts paskats. Es laikam piemeklētu kādu superīgu lielu lakatu, bez maz vai pledu. Nu tādu a la orenburgas lakatu. Kur tādu meklēt un kādu nav ne jausmas. Un maksās kosmosu.

Aktrise

Paldies, Patricia L, man arī no tiem klasiskajiem baltajiem kažociņiem drusku šķērmi metas, kad skatos citām... Tāpēc meklēju citus variantus, patīk bumbuļjaka, taču ar to būs par aukstu ilgāk ārā esot.

Papildināts 29.11.2020 23:59:

Neielikās visa ziņa.

Mēs paši uzaudām 2x2 m segu, kurā fotografesimies. Gribas kaut ko skaistu un varbūt kičīgu. Vīra kungam domājam zolīdu mēteli, man varbūt kaut ko pieskaņotu. Ir tik daudz kā skaista, ka nevar izlemt.

Piparlapa

Es izvēlētoš skaistu vilnas mēteli, ja kupla kleita, tad kuplāku,visticamāk, garumā līdz celim, ko varētu valkāt arī pēc tam, pieskaņotu pušķim vai kā vienīgo akcentu. Baltu, bēšu, blush tonī, vai kadu košāku, piemēram, sarkanvīna krāsā, violetu, smaragdzaļu...

Aktrise

Es regulāri skenēju andeli mandeļu - kur vēl citur varētu meklēt kažociņu par kaut cik samērīgu summu?

Papildināts 30.11.2020 00:54:

Andeli mandeli

teite

Aktrise
Nesen lauku humpalā bija tik skaists balts pusmētelis, tieši nodomāju, kur tad ar tādu iet, tik kāzām der ir vērts paķemmēt arī humpalas. Tā pati andele mandele, tikai iepriekšējais lietotājs nav zināms. Un cenas nereti daudz draudzīgākas.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413641