Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Divertikulārās slimības Varbut kads var palidzet.

Karina2020

Sveiki, lieta tada, ka atrodos slimnica (uk), desmit dienas atpakal sakas stipras sapes/spazmas zarnas un mugura, uztaisija ct skanu, uzradija ka zarna ir 6 kabatinas un vinas ir iekaisusas. Isti nesaprotu, tiek doti antibiotiki vena 3 reizes diena un divi dazadi, kapec sapes nesamazinas? Esmu slimnica 5 dienas jau, bet iekaisums turpinas, vai tas ta varetu but? Paldies

Irmgarde

Man diagnoze divertikulits bija jūnijā šogad. Ct parādīja zarnu kabatas iekaisumu. Arī 10 dienas deva antibiotikas vēnā. Sāpes man nebija baisas, drīzāk tādas nogurdinošas.kuras nepagāja arī pēc ārstēšanas beigām. Joprojām cīnos. Dažreiz paliek labāk, bet pēc laika atkal sāp. Biju pie dažādiem ārstiem, veiktas n tas pārbaudes, aktīvs iekaisums neparādās, bet sāpes ir. Esmu dzirdējusi, ka atkopšanās ir ilga... Esi informēta par diētu? Seko līdzi tam ko ēdi. Ļoti daudz info ir Facebook grupā Living with diverticulitus, pievienojies.

Irmgarde
Liels paldies par ieteikumu, esmu vel joprojam uz antibiotikam nu jau bus 16+ vel 5 dienas, pec nedelas atkal uz asins analizem, sodien biju nodot asinis un iekaisuma markieri vel nav norma. Vinu plans ir pec nedelas atkartot analizes, ja markieri bus augsa, tad taisit skanu un ja bus vel tas

Papildināts 05.12.2020 00:09:

Irmgarde
Iekaisums, tad ar drenu arsukt to skidrumu? Esmu galigi apjukusi vai te ko vini Anglija dara, dara pareizi, jo nu nedomaju, ka piekritisu tadai procedurai.

Irmgarde

Iekausuma markeri mazāki paliek? Ieteiktu klausīt ārstus, ja iekaisums nemazinās un pēc izmeklējumiem tomēr saka ka labāk drenēt.

Man pašai tā nebija, bet Facebook lapā ko ieteicu par to ir rakstīts.

Kā tev ar simptomiem - sāpes, temperatūra? Vēders iziet?

Man antibiotikas bija slimnīcā 10 dienas +10 dienas mājās.

Papildināts 05.12.2020 21:16:

Cik tev gadu? Saprotu kā mūsdienās šī slimība sākusi skart aizvien jaunākus cilvēkus. Man 39.

agnetta

Irmgarde

facebook tā grupa tak nav latviešu valodā?

Irmgarde

agnetta
Nav latviešu - angļu valodā. man telefonā tulkotājs, ko nesaprotu pārtulkoju, bet info tur tiešām daudz, gan reāla pierdze. Vispār informācjas par šo stāvokli ir maz latviešu un krievu valodā.

Irmgarde
Sapes nav, temp 37.2 leekaa, jutos ok, veders iziet katru dienu, es navereju atrast grupinu facebooka. Man tikko palika 36 gadi

Irmgarde

Irmgarde
Liels paldies❤️

Irmgarde

Karina2020
Kā jūties pašlaik?Izdevies tikt galā ar iekaisumu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413693