Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Divertikulārās slimības Varbut kads var palidzet.

Karina2020

Irmgarde
Sveika, ja, asins analizes ir ok, kad iestajos slumnica c reaktivais bija 99, tagad jau 5. Lieta tada ka gaidu kolonskopiju, jo 100% vini neapstiprina so diagnozi. Ka jums klajas?

Irmgarde

Karina2020
Nu pašlaik visai normāli,bet to sānu tāpat reizēm jūtu, tāda kā dedzinoša sajūta. Kolonskopija esmu izgājusi, tā ir parasta prakse pēc divertikulu iekaisuma. It kā visi izmeklējumi parāda kā aktīva iekaisuma nav, bet pavisam labi nejūtos.
Tagad lietoju probiotikus kairinātam zarnâm alfrolex un kurkuma preparatu. Ceru kā tas iekaisuma neatkârtosies.

ko tu lieto?

Irmgarde
Pagaidam ari tikai probiotikus. Vai kolonskopija Jums uzstadija diagnozi? Ka ar esanu? Visu drikst est?

Alija

Karina2020
lasīju, ka Āzijā praktiski nav ne divertikulīta, ne hemoroīdu, jo viņi nokārtojas savādāk. Pameklē info, kā un kāpēc. Tam ir arī fizioloģisks pamatojums. Rietumu wc podi nav draudzīgi mūsu dupšiem.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Alija
Ogo, tas gan interesanti, bus japamekle info

Irmgarde

Karina2020
Kolonoskopijas slēdzienā rakstīts -atsevišķi sīki divertikuļi bez iekaisuma pazīmēm, kolonoskopiju veicu pēc 1.5 mēneša pēc aktīva divertikulīta. Ar ēšanu ir tà-ilgu laiku ļoti piesardzīgi, pamazàm atsāku ēst gandrīz visu izņemot riekstus, sēklas, ogas un marinējumus.

Irmgarde
Tad jau nav tik traki, man uz to proceduru jaiet nakoso nedelu, bet es domaju, ka neiesu, jo seit taisa narkozes, domaju, kad beigsies sis covida cirks, aizlidot uz lv unuztaisit ar narkozi so parbaudi.

Papildināts 06.01.2021 15:56:

Irmgarde
Biju domajusi, seit netaisa narkozi saj procedurai. Domaju, ka 3-4 menesi neko nemainis, ja ieverosu normalu esanas rezimu. Neuzticos siem Uk arstiem, bail, ka pec tam var sakties problemas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413693