Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ieslēgt kritisko domāšanu.

Agnese777

Resnā Žurka

AaBbCc2
Lai cik pareizs nebūtu tavs piemērs, konkrētajā situācijā, ja skatāmies uz tēmas nosaukumu, tur ir klasiskas loģikas kļūdas.Problēma tāda, ka šādā veidā var dabūt tikai radikālus viedokļus, kas ir stipri nost no realitātes. Patiesība reti mājo galējībās, parasti kaut kur starp tām. Tāpēc kritiskā domāšana ir tik svarīga, lai neiekristu uz galējībām un pasakām. Vienīgi ne jau visiem ir treniņš no bērnības, pieaugušā vecumā tā vnk ieslēgt to nesanāks. To jau mēs pat šeit redzam argumentācijā - salmu vīri un viltus dilemmas ir klasika, par pārējo pat nerunājot.


tur ir klasiskas loģikas kļūdas.
Tā sir tavā paurī, resnā, tavā.


Resnā Žurka

ihais
Datējumu, kad kino uzņemts, arī ieliksi, ne tikai publikācijas datumu? Vai šeit arī vienalga, kas par bildēm, ja tikai var pievilkt pie sev vēlamā? (Atceramies ihais saliktās feikās bildes, kur kopā ar rudens lapām kokos no reālā Trampa atbalstītāju mītiņa, bija saliktas arī sieviešu demonstrācijas gājiena bildes ar plikiem kokiem no laikiem, kad tās dzeltenās lapas kokos vēl nebija izplaukušas.)

.Problēma tāda, ka šādā veidā var dabūt tikai radikālus viedokļus, kas ir stipri nost no realitātes.
Tieši to ir dabūjuši Kariņs , viņkele un vēl kādi..

Papildināts 01.12.2020 11:53:

kad tās dzeltenās lapas kokos vēl nebija izplaukušas.)
Resnā Žurka
Redzi, ja tu domā ka dzeltenas lapas var izplaukt, tad tā pat nav loģikas kļūda, bet idiotisms Bet nu tev jau tas piedodami, pat liels sasniegums domāšanā.

Vēl pieraksti ka tas bija sarkasmsDazi komentari

Šermuļi skrēja pār muguru šoŗit pa radio dzirdot kādu spriedelejam kam butu janotiek latvija lai veiksmigi sagatavotos potēšanai ..., Totāla cenzūra , nedrikst but nekadu citadu domu ,viedokļu , ielās armija ... ,sodi ,sodi ,sodi ... Domāju tiek atskanots kaut kāds ieraksts no stalina laikiem jo sakumu nedzirdēju ,taču beigas izrādijās uzstajas kaut kāds rancāns no Saimas ...

Viss notiek pēc plāna. Kad ielās būs armija, tad ir čau. Neticu, ka tautas kalpus interesēs mūsu veselība. Ja tā būtu, tad cilvēkus nenovestu līdz izmisumam, neatstātu bez darba, bez iztikas līdzekļiem. Cik mums šogad pašnāvības? Palasiet par Klausu Švābi un viss būs skaidrs. Bet turpiniet snauduļot. Tas arī vajadzīgs.

Ej dienee armijaa, varesi saveejos mochiit! Ists patriotisms, bet nu... Skolaas jau zombee patriotismu pret valsti ne tautu, taa kaa nebriinos.

Resnā Žurka

Redzi, ja tu domā ka dzeltenas lapas var izplaukt, tad tā pat nav loģikas kļūda, bet idiotisms

Nu nevajadzēja jau nu tev tik ļoti atkal izblamēties. Citi saprata, bet tev par grūtu. Es jau varu visu dabas norišu ciklu te stāstīt, bet tā būs pirmklasnieku dabaszinību viela, ko te citi jau zina.

Bet īpaši tupajiem varu izstāstīt, ja jau pašiem prātiņš nevelk: Ja Trampa atbalstītāji maršēja šogad novembrī, kad kokos bija vēl palikušas dzeltenās lapas, tad tās lapas nebija izplaukušas vēl šogad pavasarī (ne zaļas un pat ne kādā citā krāsā), kur nu vēl pirms ilgāka laika, kad notika demonstrācijas, kuru bildes tika ieliktas.

Es jau varu visu dabas norišu ciklu te stāstīt, bet tā būs pirmklasnieku dabaszinību viela,
Nu, īsti piemērota tev arī tā būtu, resnā. Nomaini savu narkodīleri, kaut ko galīgi traku vins tev ir piešpricējis


Resnā Žurka

Nu ko Tu traucē trollim naudu pelnīt

ir_ko_dariit
Nu pelni, neraudi, katram darbam sava garoziņa.Es pelnu, viss čiki!

Un ne jau piemēslojot tēmas ar spamu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413713