Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ieslēgt kritisko domāšanu.

Agnese777

Varbūt autorei vajag domāt pašai savas domas par savu dzīvi, ğimeni, darbu un savām ikdienas gaitām, nevis bāzties kur nevajag. Kad autori ievēlēs par premjeri, tad arī varēs ar valsts glābšanu nodarboties. A to bērni vēl var bez siltas zupas palikt.

Uzskatīt, ka valdība tev melo un cenšas tevi pakļaut, jau ir atšķirīgs prāta stāvoklis, paralēlā realitāte
Qued, Tu runā pilnīgas muļķibas, kas ir pretrunā ar kritiskās domāsanas definīciju. Un te nekas vairs nav ko teikt.

Undomiel

ihais
Otrkārt- kas tev teica ka valstij un medijiem nav iemesla melot? Reputācija tām nav īpaši laba, maigi izsakoties.
Un kas tev liek domāt, ka valsts un mediji tev melo?

Riskējot ieraudzīt vairāk muļķību, dažreiz jautāju pēc piemēriem, kad valdība vai lielie mediji iepriekš ir apzināti melojuši par liela mēroga jautājumiem.
3. reihā Gebelss, PSRS- kompartijas rupori, tagad- valdošā elite savu biznesa un ideoloģisko interesū dēļ.

Papildināts 27.11.2020 15:30:

Un kas tev liek domāt, ka valsts un mediji tev melo?
Pirmkārt- to var noskaidrot tikai sāķot domāt kritiski, tādad apriori to nevar pieņemt ka patiesību.

Bet tā domāt man liek pieredze, iepriekšējo notikumu analīze, kritiskās domāšanas pielietošāna.

Papildināts 27.11.2020 15:32:

Vēlreiz:

Kritiskā domāšana ir faktu analīze, lai izveidotu spriedumu. [1] Priekšmets ir sarežģīts, un pastāv vairākas dažādas definīcijas, kas parasti ietver racionālu, skeptisku, objektīvu analīzi vai faktisko pierādījumu novērtēšanu. Kritiskā domāšana ir pašvirzīta, pašdisciplinēta, sevis uzraudzīta un koriģējoša. [2]

Critical thinking - Wikipedia

tātad domāšāna ietver skeptisku attieksmi jau pēc definīcijas. un faktisko pierādījumu novērtēšanu.

Tatad tas kas man tiek piedāvāts- akli ticēt oficiālajam viedoklim, nekādā ziņa nav kritiska domāšana.

Undomiel

ihais
Piemēriņu

Kam piemēriņu?

Ka oficiālie mediji melo?

Patiesībā tas vispār neattiecas uz tēmu jo skeptiskai attieksmei ir jābūt pēc definīcijas..

Papildināts 27.11.2020 15:38:

Kritiskā domāšana ir spriedumu sistēma, ko izmanto, lai analizētu lietas un notikumus, formulējot pamatotus secinājumus un ļauj veikt pamatotus novērtējumus, interpretācijas un rezultātu piemērošanu situācijām un problēmām [1].

Kā vispār var prasīt nekritiski pieņemt oficiālo viedokli un saukt tādu rīcību par kritisko domāšanu?

Undomiel

ihais
Paga, ja tu nevari nosaukt nevienu piemēru un sāc laipot, es ieslēdzu savu kritisko domāšanu un sāku apšaubīt tavu un vēl dažu biedru teoriju par neoliberāļu un visu pasaules valdību sazvērestību.

Es nevēlos pārsviest diskusiju uz konkrētu piemēru apspriešanu jo tas tad aizies strīda par to kam taisnība, bet labs piemērs laikam ir prāmja Estonija katastrofa, tur bija dažādas versijas, tika aizliegta izmeklēšana, bet tagad atklājās šokējoši fakti..

Papildināts 27.11.2020 15:44:

es ieslēdzu savu kritisko domāšanu un sāku apšaubīt tavu un vēl dažu biedru teoriju par neoliberāļu un visu pasaules valdību sazvērestību.
Tas ir tava stiesības, neko nevaru daŗīt, negribu neko pierādīt.

Tuvakais laiks jau parādīs kam taisnība un atklātibā nāks visšokējošakie fakti, tuvākais laiks. Aŗī par ESTONIA katastrofu.

Papildināts 27.11.2020 15:46:

Bet tagad es pieturēšos pie kritiskās domāšanas definīcijas, un nevis nekritiskas oficiālā viedokļā pieņemšanas.

Papildināts 27.11.2020 15:49:

Vai patiesība par prāmja “Estonia” katastrofu nāks gaismā? Režisors riskē ar cietumsodu, lai meklētu atbildes | LA.LV

Ja Tu doma ka mums visu stāsta tā kā tas ir, tad Tu ļoti smagi kļūdies, Undomiel

Sarmozo

Ak Die.

Džiliana vairojas vai arī tikai nomainījusi kleitu?

Undomiel
?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413713