Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pret endometriozi un miomām

AmaliaHerkir

Esmu pārlasījusies krustu šķērsu anglisko interneta daļu jautājumā par endometriozi un miomām, jo grūti noticēt ginekologu teiktajam, ka rietumu medicīnai nav zināms, kā tās rodas un kā ārstējamas (neskaitot operāciju). Tagad gribu ticēt, ka tās varētu samazināt ar šādām metodēm:

1. Cukura izslēgšana no uztura

2. Svaiga kurkuma lielās devās vai vismaz 3 kapsulas dienā

3. Sistēmiskie enzīmi (Wobenzym u.c.)

4. Rīcineļļas siltās kompreses uz vēdera.

5. 30 min kardio slodze ik dienu.

Ticu, ka neesmu pirmā un vienīgā sieviete Latvijā, ko šis jautājums dzen izmisumā, tāpēc varbūt kādai ir kāda pieredze, neskaitot operācijas un ārstu iemīļoto "novērošanu"?

Es no visas sirds būtu gatava mēnešiem grauzt tikai seleriju kātus, ja būtu kaut mazākā cerība, ka tas līdzēs.


AmaliaHerkir
Dietas maiņa noteikti palīdzēs, jo samazinās kopējo organisma iekaisumu, Jāatmet cukurs, glutēns un piena produkti. Endometrioze rodas no estrogēna pārprodukcijas, vismaz tāda ir viena no versijām, jādomā par organisma detox, aknu attīrīšanu. Pieseko Lara Briden naturpoātei FB vai citur, viņa daudz raksta par hormoniem un endometriozi un dabiskajiem produktiem, kas palīdzēs.

Kurkuma ir pret iekaisumu. Jāsāk pamazām. Vajag labu avotu, mēdz būt ar smago metālu sajaukumiem.

Sistēmiskie enzīmi palīdz pret rētām un pret saaugumiem un cistām, bet ne wobenzym. Labāk Lumbrokinase. Nav leti, bet ir labs. Jaed kapsula tikai tuksa dūšā, un tad minimums stundu pēc tam nevar ēst. Sākt ar mazāku devu, lai organisms pierod.

Var pam''gināt aiziet pie speciālista, psifologa-bioenerģētiķa. Viņa palīdz daudzos jautājumos, varbūt risina arī šādas lietas. Vēl viņa konsultē aromterapijā, tas arī ir variants ko nevajadzētu izslēgt. Tel nr. 28682822

Viņai gan ir garas rindas, bet varbūt trāpās kāds brīvs logs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413753