Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pulciņi kuri notiek ...

Cocoa

Kur šobrīd notiek pulciņi klātienē? Piemēram nodarbības ārā .

Cucamonga

Jaunsardze. Notiek. Jāšana un zirgkopība-notiek.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Sta, viator!

Orientieristiem treniņi

Nav vērts darīt labi to, ko nav vērts darīt vispār.

Gan jau ka tūlīt arī beigs notikt. Perspektīvas stingrākiem ierobežojumiem jau iezīmētas. Paldies, kovidioti, par to mēs varēsim pateikties jums!

teite

Pagājušā nedēļā sporta skolas VFS ārā vēl notika, tiesa, ja laiks ok, jo ģērbtuves nevar izmantot. Nav vēl ziņu, kas būs šonedēļ.

Gan jau aizklapēs tūlīt visu

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Sporta skolā futbols notiek ārā stadionā. Nesen samazināja grupas dalībnieku skaitu.

BTango

Atkarīgs no trenera un grupas. Mūsu treneris vienmēr jautā, kuri būs, īpaši tagad, kad grupā līdz 10 cilvēkiem.

Nu un sniegs arī dara savu. Mēs gan vienmēr labāk izvēlamies āra nodarbības nekā zoomu.

Skrituļošana, velotreniņi notiek.

Kaķenīte saka runčukam: "Spēlēsim paslēpes! Ja Tu mani atradīsi, es būšu Tava, ja nē, es būšu skapī!"))

FlairZing

Manam piecgadniekam notiek treniņi laukā stadionā. Uz katriem 10 bērniem viens treneris. Ja nav pieteicies, ka nāks tad treniņā piedalīties nedrīkst.

Nedomāju, ka pašlaik kaut kur baigi uzņem jaunus bērnus. Ja nu vienīgi kaut kur individuālajās nodarbībās

Izklausās labi, bet tā tas nestrādā

shit transit gloria mundi

Cucamonga
Rīgā jaunsardze notiek attālināti - kaut ko runājas caur datoru. Mazākiem varbūt vēl cik necik interesanti un noderīgi, bet mans kumeļš ir 4. līmeņa kandidāts, viņam visa tā attālinātā būšana ļoti nepatīk. Nemaz neslēdzas klāt, gaida, kad atsāks nodarbības ārā.

tici man. es stāstu pasaciņas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413765