Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kāzas: divas "ceremonijas"

aswa87

Sveiciens,

Tēmas virsraksts varbūt nedaudz jocīgs, bet esam nonākuši pie idejas rīkot divas ceremonijas, ja tās var tā nosaukt.

Baznīcā neprecēsimies, gribējām precēties brīvā dabā uzreiz svinību teritorijā. Bet izbraukuma sarakstīšana ir šobrīd uz jautājuma zīmes, cik sazinājos ar dzimtsarakstu nodaļām, kā arī ļoti jāpielāgo datumi un laiki, nemaz nerunājot par salīdzinoši lielajām izmaksām..
Tādēļ apsveram domu svinību dienā no rīta doties uz dzimtsarakstu nodaļu un kopā ar lieciniekiem un vecākiem sarakstīties, tad foto sesija un tad dodamies uz svinību vietu. Tur jau ir visi pārējie viesi, kuri par rīta procedūru neko nezina, un attiecīgi tad tur rīkojam fake ceremoniju, kuru vada kāds vai nu mums tuvs cilvēks vai vienkārši foršs, žiperīgs paziņa. Un uzreiz pēc ceremonijas turpat arī sākam svinēšanu - lai viesiem nav ilgā nīkšana, kamēr mēs starpposmā fočējamies, arī tiltus un vārtus utml tāpat īsti negribam.

Vai kāda ir apmeklējusi vai pati veidojusi šāda formāta kāzas, vai ir kādi komentāri, ieteikumi? Paldies!


Undomiel

Priekš kam tāds čakars?

Aktrise

Kad kāzas plānotas? To otro ceremoniju vajag? tik tāda māžošanās ka nesanāk..

Zilspukuzirnis

Viena paziņa tā izdarīja. Dzimtsarakstu nodaļā ar lieciniekiem, pēc tam svētku norises vietā ezera krastā ar tādiem pozitīviem, atraktīviem cilvēkiem (pasākuma vadītāji?). Katrā ziņā nebija standarta garlaicīgais gadījums, kad viesi ar ziediem stāv dzimtsarakstu nodaļā un tā.


Zilspukuzirnis
Jā, tāda doma arī mums, ar atraktīviem saprecētājiem, lai nav visi viesi dzimtsarakstu nodaļā jāaicina, plus, kaut kādos veidos jāizklaidē starpposmā starp Dzs nodaļu un pāra ierašanos no fotosesijas svinību vietā.

Ja netaisa viltus otru ceremoniju, bet tāda saprecināšana, tad gribētu piedzīvot,man patiktu

labrencija

Agrāk daudzi tā darīja. Vispirms dzimtsaraksts, tad baznīcā. Divas ceremonijas.

Ivy

viesi, kuri par rīta procedūru neko nezina, varētu pēcāk sajusties baigi piešņākti, nevilšus ieraudzīdami "īstās" kāzu bildes, kuras tak neslēpsi. Tur jāizvērtē, vai māsīcas tantei labāk zināt vai nezināt. Varbūt var izziņot hibrīdkāzas - ka no rīta jāizveic privāta "procedūra", lai "legalizētu" publisku ceremoniju brīvdabā. Un visiem viss būs pa īstam. Paši būsiet dubultprecēti - likuma un tautas priekšā.


always forever - on the road (again)

I want to ride my bicycle

Rosalia

Vai nebūtu vienkāršāk, ja vispirms safotografētos vieni paši, tad sarkstīšanās ceramonija ar visiem viesiem, tad kopbilde, un pēc tam visi reizē dodas uz svinību vietu.


Undomiel

Uz otro daļu lūgtie viesi, nezinot, ka īstenībā ierodas uz kāzām, ierodas džinsos un džemperos kā jau uz pikniku, bez dāvanām, toties ar šašliku spainīšiem. Un viņus sagaida svaigi laulāta līgava plīvurā un baltā kleitā un līgavainis frakā. Es tāda viesa vietā tiešām justos piešņākta un neērti...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413917