Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kāzas: divas "ceremonijas"

aswa87

Zilspukuzirnis

Undomiel
Kāpēc lai viesi nezinātu, ka ierodas uz kāzām? Kāzas jau ir visa tā svinēšana. Autore grib no rīta sarakstīties kabinetā, 15 min fiksi nokārtot papīrus. Tad aizbraukt uz svinību vietu, kur cilvēki jau klāt, gan sapucēti, gan gatavi svinēties, kā jau kāzās. Un arī ceremonija būs, kaut mācītāju pasauktu, ja gribētu. Bet, ja mācītājam nav tiesības laulāt LR likuma izpratnē, tāpat papīri būtu jāsakārto pirms tam. Šajā gadījumā laulātu kāds attiecīgs vadītājs. Tāpat būtu mūzika, dejas, torte & co. Bet nebūtu micošanas utml tradīciju, ko pāris acīmredzami negrib.

Kāds rezerves variants, jā ir slikti laika apstākļi?

Tas ir tas pats princips, kur oficiālā papīru noformēšana dzimtsarakstu nodaļā un tad laulības baznīcā. Tikai te otru dara to neierobežojot fantāziju. Ja tautiskās tradīcijas tuvas, var izmantot kādu folkloras kopu, kas kāzu tradīcijas pārzina. Brīvo ticību mācītāju. Kādu, kam vnk patīk. Kādu bijušo - esošo dzimtsarakstu darbinieku. Pirmo reizi tad taisa bez ceremonijas, tikai papīri, var pat bez gredzeniem, bet lielo solīšanu atstāj lielajai ceremonijai..

Undomiel

Kaut kā vakar pārlasot, palaidu garām, ka otrā arī būs ceremonija. Nu tad man vispār liekas muļķīgi taisīt pirmo kā īsto un otro kā teātri tikai lai pa vidam uztaisītu smuko obligāto fotosesiju. Un es zinu, ka ir iespējama laulību ceremonija15min laikā, viss ļoti jauki, bez sentimentāliem pantiem, pati tādā esmu piedalījusies. Tāpēc man tāda ņemšanās ar divām ceremonijām liekas kā ākstīšanās.

Godīgi sakot jēga tādai ceremonijai būtu tikai tad ja to rīkotu specifisku iemeslu dēļ. Piemēram, pieminētās latviskās tradīcijas vai tā kā kādreiz sen bija kad baznīcas laulībai tāpat vajadzēja dzimtsarakstu.

Tāda nenopietna attieksme, Instagram kāziņas

Esmu bijusi šādās kāzās. Nekādu "diskomfortu" nejutu, zinot, ka pāris jau ir precējies no rīta. Ceremonija pēcpusdienā bija svinīga un sirsnīga, bet tas jau lielā mērā atkarīgs no organizatoriem.

Rosalia

iMarta
Ceremonija pēcpusdienā bija svinīga un sirsnīga, bet tas jau lielā mērā atkarīgs no organizatoriem.
Nezinu, vēlreiz rīkot laulību ceramoniju man liekas tāda bezjēdzīga māžošanās. Var taču tāpat viesi sagaidīt, apsveikt jauno pāri. To sagaidīšanu jau var uzrīkot visādu atkarībā no vēlmēm un rocības.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413917