Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nepieciešama sadaļa: "Par pusaudžiem"

Zwant

Sveicināti!

Manuprāt ir nepieciešama sadaļa "Par pusaudžiem", jo esmu nonākusi pie secinājuma, ka tie nav bērni un nav arī pieaugušie. Tā ir ļoti īpaša suga.

Par bērnu lietām, problēmām, sasniegumiem - te ir daudz, par pieaugušiem - arī , bet, bija grūti izdomāt, kur iekļaut tēmu par pusaudžiem lai tā iederētos pārējo tēmu plūsmā..

Piemēram, atvēru tēmu "Bērnu veselība", kur ir pārsvara par nabas trūcēm, piena zobiņiem, ārstiem jaundzimušajiem - nu neiederās te rakstīt par pusaudžiem, bet uzrakstīju:

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18413961-pusaudzu-depresija-smaga-forma/

Ir aizdomas, ka pārējiem pusaudžu vecākiem ir līdzīgi - pameklē, bet neatrod sev "Cālī" piemēroto sadaļu, kur par šo īpašo sugu "forumoties" un visbiežāk rezultātā - aiziet prom, - meklēt citās interneta vietnēs.

Lūdzu papildināt ar šādu sadaļu / sadaļām, jo tad paplašināsies mārķa auditorija, un kā rezultātā arī foruma apmeklētāju skaits pieaugs.


Vinja

Zwant

Foruma pirmsākumos šāda doma bija, bet sadrumstalojums īsti neattaisnojās. Par pusaudžu problēmām var droši rakstīt forumā "Skolēni", tur nav tik liela tēmu plūsma, ir īstā vecāku mērķauditorija. Lai gan par bērnu depresiju un trauksmi tēma ir pareizā vietā "Bērnu veselībā", es varu jau atvērto tēmu pārcelt uz "Skolēnu" forumu (pie tēmas vajag nospiest brīdinājumu moderatoram), ja ir sajūta, ka gribas bagātīgāku diskusiju.


There are three sides of an argument - your side, my side and the right side.

Zwant
Par pusaudżiem bija izveidota łoti laba slęgtă grupa, bet drïz vien tăs radítăja aizklapęja to ciet, jo laikam par daudz privătas info izstąstïja. Bet tur citąs mammasdalíjăs ar łoti labiem materiăliem,ieteikumiem utml.

Łoti żęl, ka to slędza.

Ja varėtu reanimėt, izdzėšot privătă dzíves peripetijas, un ielikt psiholoğiski noturïgu grupasvadítăju, tad daudz bütuieguvėju.

Vai tad caali tapat nepietiek teemu un SADALJU kur pusgadaa reizi kaads ierakstas? tagad jau visi pa grupaam.


SanSu

Pie pašreizējās foruma aktivitātes sadaļas ir jāpvieno. Piemēram, Sirdij un dvēselei jāpvieno ar Pļāpiņu utml.

Vinja
Paldies, izdarīju!

Vai būtu iespējams izdarīt to, ko ierosināja mea? Lūdzu..

mea
Paldies par info! Ja nebūs iespējams to izdarīt, varbūt ko no tā atceries?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413965