Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smagumu celšana

SinchaK

pievienojos, ka neprāts. šādi tiek riskēts ar orgānu noslīdēšanu, jo iegurņa muskuļi vēl nav atguvušies pēc grūtniecības un iekšējie orgāni vēl nav sastājušies atpakaļ savās vietās. sakārtot to var būt lielas grūtības.

ja nav lifta un palīdzības, tad nāksies pasēdēt mājās.

tabidze

Autorei - vai nav balkons? Lodžija? Varbūt ja ir tāds nelāgā stāvoklī vai ar slīpni - piestiprini ar riteņu siksnu

Flying

Ar sāpēm pie ārsta. Situāciju gan saprotu, pati arī šādi grēkoju. Ar sieviešu orgāniem viss kārtībā, bet dabūju vēderā trūci. Vajag uzmanīgi.

Paldies, dāmas! Nu jau meitiņai mēnesītis aprit, bet man tā asiņošana atsākusies izteiktāka, pat ne smērējas, bet minimāli asiņo. Rēta šķiet ok, tik vien cik neliela diskomforts vèl reizēm sēžot un tā. Un vēl nesen mazas, asas sāpītes olnīcu apvidu bija, vienā pusē. Es te viena tāda vai tas normāli? (Pēc pirmā berna nekā tāda nebija. )

Papildināts 12.02.2021 05:07:

P.S. baroju ar krūti

Pievienojos te izteiktajam, ka tik mazam pastaigas nav vajadzīgas un vēl jo mazāk uz mammas veselības rēķina. Manējā piedzima, kad ārā bija pamatīgs karstums virs +30C, pirmo mēnesi nevedu vispār ārā, dzīvoklī ar kondicionieri vismaz varēja normālu temp. uzturēt. Pēc tam arī lielas karstums nokritās un pamazām sāku iet īsās pastaigās. Man gan bija ķeizars, bet pirmās 2 nedēļas sāpēja un neko vairāk par mazo pati necēlu un vispār dzīvoju super saudzīgā režīmā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18413991