Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vācijas EBAY vietējais

Kundalini

Palidziba VACIJAS ebejā vietējā, KLEINANZEIGE de. Ir kāds kas varētu nopirkt preci, nelielas summas , ap 50-100euro, hifi tehnika, un piegādāt LV vai nosūtīt, rakstīt privāti. PS nav steidzami. Mob. +371-22105655 whatsap, telegram RIGA

Lasiet manu blogu

Ir tāds uzņēmums deshop.lv, piegādā Vācijā nopirktās preces par mērenu samaksu.

Neesmu redzējis, ka KLEINANZEIGE sortimentā, vai cenās kaut cik atšķirtos no lielā ebay. Abos gad'jumos lētāki ir tikai tie piedāvājumi, ko pārdevējs nav ar mieru sūtīt, bet paģēr pašsavākšanu. Es pats esmu pircis diezgan audio verķus, bet strikti tikai izsolēs. Zinot knifus, ar mazliet pacietību var nomedīt visai jēdzīgas lietas ievērojami lētāk.

Bet jārēķinās, ka nopērkot arī ekskluzīvu 80to Luxman, tur tāpat būs čerkstoši potenciometri un kaudze ar sažuvušiem maināmiem elektrolītiem

Papildināts 09.12.2020 23:04:

Pārsūtīšanai uz LV es lietoju lbss.de

Jeder für sich und Gott gegen alle.

Kundalini

Vairāk interesē TIE, kuri var savākt preci no klienta ADRESES Vācija, PS paldies par informāciju, jau sākus pats darbotie stajā tirgū, pamazam, cenas ir labas, dēļ KOVIDA ir kritušās.

Lasiet manu blogu

pelēkais nezvērs

www.ebay-kleinanzeigen.de - es arī tur esmu reģistrējies, gribētos par sakarīgu cenu nopirkt fototehniku, bet skaidrs, ka tas nav parastais ebay ar paypal un kaut kādām garantijām pret blēdīšanos. Pārdevēji priekšroku dod tikties aci pret aci, naudu iekasēt tāpat. Es ar vairākiem esmu sarakstījies, bet nav skaidrs mehānisms, kā abas puses var droši veikt darījumu.. un pa to laiku kāds vietējais pārdevējam pieklauvē pie durvīm un paņem preci.
Tas drīzāk ir Vācijas vietējais ss.com, nevis ebay..

Pēdējās izmaiņas: pelēkais nezvērs, 09.01.2021 16:42.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

pelēkais nezvērs

Bļāviens, viens smuks vintage fototehnikas komplekts par labu cenu, acīmredzot pārdod mantinieks/ce, uzrakstīju, bet saņēmu atbildi -
Daher wäre es mir lieber, wenn der Käufer die Ausrüstung vor dem Kauf hier vor Ort prüft.
Nu, jā, tā jau es tagad lidošu uz Bonnu ar bateriju, lai pārbaudītu, vai aparāts strādā, objektīviem nav sēne un darbojas autofokuss..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414115