Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Balso par Rīgas apkaimju labiekārtošanu!

Basenji

Lūdzu visus, īpaši Rīgas iedzīvotājus, nobalsot par kādu no 15 Rīgas apkaimju aktīvistu veidotajiem projektiem pilsētas labiekārtošanai - https://balso.riga.lv/projekti.

Šī nu ir izdevība pašiem ietekmēt pārmaiņas galvaspilsētā. Īstenoti tiks tikai 5 projekti.

Balsošana līdz 27. decembrim, no 16 gadu vecuma.

Viena persona var balsot tikai vienu reizi.

Un, lūdzu, padodiet ziņu arī tālāk - radiniekiem, draugiem, kolēģiem, citos forumos.Ļoti maz cilvēku ir informēti, ka pastāv šāda iespēja.

Pilsētvides pārmaiņas - pašu rokās.

Conejito

Par Šampēteri.

Njā - puķupodu un soliņu izlikšana pie Vecās Ģertrūdes baznīcas - 99K. Varu iedomāties, kas tur par otkatiem! Un vēl satiksmes slēgšana, kas vēl vairāk palielinās korķus un tādējādi arī izplūdes gāzu koncentrāciju centrā.

Papildināts 13.12.2020 21:46:

Basenji
Paldies, ka par šo padevi ziņu! Ceru, ka izdosies "norakt" Vecās Ģertrūdes ielas soliņu projektu par 99K

Lauku puķe
A kapēc domā, ka skvēra izveida neko nemaksā? Aizej nopērc puķupodu, koku, soliņu un izpēti čeka kopsummu.
Tā vieta perfekti der centra labiekārtošanai. Tur tāpat gājēji vien vazājas. Bet ar auto vari arī 100m tālāk nobraukt, rati cerams nenokritīs

Tulip

eseni
Centru varo ārā visi kam nav slinkums, un vairāk tie, kas tur nemaz nedzīvo.

Ņem un liec tos puķupodus pie sevis mikrorajonā, nolikvidē visas stāvvietas, aizliedz auto tuvoties pie perimetra, sēdi tur uz soliņa un priecājies.

Lauku puķe
Tak apskaties tāmi, nav tur nekas nereāls. Daudz pozīciju. Jā, diemžēl arī papīru kārtošana diez gan maksā. Korķos jau tur toč nekas nemainīsies, nav tas ģetrūdes aplis neko svarīgs.

Tulip
Nu pie Rīgas šoseju apmēra centrā drīz jau tur vispār neviens vairs nedzīvos. Kāpēc tad visa pierīga pilna ar suņu būdu ciematiem? Jo cilvēkiem gribas vairāk vietu, zaļumu un klusumu sev apkārt, kas Rīgā ir grūti dabūjams. Es jau saprotu, ka vidējam LV iedzīvotājam aiztikt viņa auto tiesības ir, kā sitiens pa kājstarpi. Ja varētu iebrauktu guļamistabā ar savu dīzelīti.

Tulip

JanisB
Kad man vajag to mieru un klusumu es aizbraucu uz savu Pierīgas suņabūdu. Bet, centrs ir centrs, tur uz balkona es gaļu nedomāju grillēt.

Tulip
Neviens jau nesaka, ka Rīgas centrā jāgrilē gaļa uz balkona. Kaut vai tīri elementāras lietas - drusku klusāks, svaigāks gaiss, nedaudz zaļumu. Kuram tad gribās elpot izplūdes gāzes, skatīties uz pelēko asfaltu utml. Un pat, ja nedzīvo, bet, piemēram, strādā centrā - gribas taču iziet ārā, nevis visu dienu neatrauties no darba galda pie aizvērtiem logiem, a kur tad iziesi, ja ārā ir tikai šauras ietves, neviena zaļuma, daudz auto un pretīga smirdoņa visu laiku.

Es nezinu, kur Jūs dzīvojat, bet es redzu ļoti daudz cilvēkus, kas paši dzīvo Pierīgā privātmājās vai nelielās pilsētiņās/ciemos, bet dikti aktīvi komentē, ka Rīgā vajag milzu ielas un galvenais, lai ar auto var izbraukt. Kāpēc tad paši nedzīvo tajās foršajās milzu auto ielās un rajonos? Ja jau troksnsis, smaka, pelēkums un viss pārējais nav svarīgs (protams, ka braucot cauri nav svarīgs), tad kāpēc paši izvēlas dzīvot, kur drīzāk viss ir tieši pretējs?

Tulip

JanisB es tieši par to, ka tādiem, kas pastāvīgi nedzīvo centrā nebūtu jāizlemj vai jāļauj balsot par to vai es pie savas mājas gribu to skvēru vai nē.

Tulip
A kapēc tu domā, ka es mikrorajonā dzīvoju? Pa to ielu eju kājām reizes 3-4 dienā. Ārprāts kā tur džipveidīgie gāzē! Tāda sajūta, ka viņiem visiem skrejamais un uz toču nepagūs. Un ik pārdienas tur pīpinās un "apli" nesadala. Nabaga tie māju iedzīvotāji! Troksnis no goņsčikiem uz bruģa ir vnk kosmisks! Ja ne svēru, tad zīmi "pagalms" tur vajag vismaz!

Papildināts 14.12.2020 10:30:

Manuprāt, centra iedzīvotājiem kāreiz vismazāk būtu jāsatraucās par to, kā tie no Pierīgas un pārējiem guļamrajoniem tai Rīgai cauri tiek. Nav ko dzīvot Vidzemes pusē un strādāt otrā krastā (idiotisma piemērs iz dzīves). Lai nāk un dzīvo uz Centra bruģa paši.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414239