Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Balso par Rīgas apkaimju labiekārtošanu!

Basenji

Tulip

eseni
Oh sorry, negribēju aizvainot, vnk tie jaunie projekti, ar ko Tu šeit slavena lielākoties nav centrā.


Mūsu apkaimē nav neviena labiekārtota parka. Šī iniciatīva ir ļoti laba ar to, ka, pieteikt jau var jebkādu puķu podu pie jebkuras baznīcas, bet, ja cilvēki nesabalsos, tad viņiem acīm redzot no nevajag un finansējumu iegūs kāds vajadzīgāks projekts.

Tulip
Būsi pārsteigta, bet pilns Centrs ar jaunajiem projektiem. Gan tuvais, gan tālais, gan modernais centrs, da pat Vecrīgā ir. Tagad būvē visās malās. Nesen redzēju ka tik ne Lāčplēša ielā, gar ceļu veca siena stāvi 5 augstumā un viss. Pārējais nojaukts. Grausta vietā jau būvē! Šobrīd tieši aktuāli ir centrs un tuvie rajoni, kas ātri un ērti sasniedzami. Pierīga ir forši brīvdienās... tapēc jau dzīvoklis Rīgā maksā tikpat cik tā māja pierīgā.

Tulip

eseni
Es esmu pamanījusi, ka jaunie projekti ir arī centrā, bet nebiju pamanījusi, ka Tu tos komentē. Ko Tu domā par Magdalēnas kvartālu?


eseni
JanisB
Tak apskaties tāmi, nav tur nekas nereāls.
Jā, tieši tāmi arī apskatījos, tāpēc arī saku, ka satāmētās cenas ir neadekvātas un no reālajām atšķiras pat 15 reizes!!!. Viena koka cena satāmēta uz 2000 eiro, kamēr Blīdenes stādaudzētavā var nopirkt 5m garus dižstādus no 81-213 eiro https://stadiblidene.lv/component/content/article?layout=edit&id=149

Tas pats ar melnzemi, puķupodiem, soliņiem!!! Satāmētās cenas no reālajām atšķiras pat 15 reizes!!! Tā kā Vecās Ģertrūdes ielas projekts izskatās pēc naudas iešņaukšanas savās kabatās!

Tik tāds sīkums - paši projekta pieteicēji laikam nāks ar rokām rakt un darīt, ar savu privāto auto visu atvedīs, viņiem ir sava tehnika un instrumenti utt? Vienīgais, kas man tur drusku īpatnējs bija tas sēžamais, vai tiešām tik daudz.

Ir viegli ieiet ss.com un paskatīties cik maksā m3 zemes vai cik maksā stāds, bet, kad ir paredzēts, ka atbrauc firma(-s) ar saviem cilvēkiem, instrumentiem, tehniku, kas visu izdara, samaksā nodokļus (melnzeme ss.com jau ar naudu ķepā bez nodokļiem un bez nekā) un visu pārējo, tad tomēr jau ir cita runa.

Ja jau tik pārspīlēts, tad rekur laba biznesa iespēja!

Tulip

Neesmu nekad īpaši par akurāt kaut kādiem projektiem komentējusi, tik, cik par tiem, par ko citi komentē vai jautā. Tāpat arī tēmas, kur rakstam tak parasti ir saistošas vai interesantas. Man šobrīd interesē nekustamais īpašums, bet piemēram, bērnu un zīdaiņu tēmas pat vaļā vairs neveru.

Ja neviens neko nedara, ir slikti. Ja pašvaldība dara, slikti, jo iedzīvotāji grib kaut ko citu. Ja pašas apkaimes dara, atkal slikti, jo kāds taču no tā noteikti uzvārīsies. Vienīgie, kas visu dara labi, esam mēs paši, tie, kas nekad nav neko izdarījuši, lai apkārtējā dzīves vide būtu patīkamāka, bet lieko enerģiju izliekam, komentējot citu darbu.

Lauku puķe
Iesaku atnest to 5m garo koku no Blīdenes uz Ģertrūdes ielu pašai


eseni
Iesaku atnest to 5m garo koku no Blīdenes uz Ģertrūdes ielu pašai
Šis ir vājš arguments, jo nekādi neatspēko neadekvāti uzpūsto tāmi, no kā var izsecināt tikai to, ka pretargumentu ta' nav

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414239