Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Balso par Rīgas apkaimju labiekārtošanu!

Basenji

Katram savs

Lauku puķe
Projektu sagatavotājiem un iesniedzējiem nav nekādas personīgas intereses uzpūst tāmes, jo ne jau viņi pašrocīgi projektus realizēs - to darīs pašvaldība.

Es tā saprotu, ka tie 1636 cilvēki, kas nobalsojuši par šo konkrēto projektu, arī visi kā viens iegūs savu "otkatu" no milzu tāmes, jo kā gan citādi izskaidrot, ka viņiem tie podi šķiet gana labi, adekvāti un vēlami, lai par tiem balsotu.

Tas tā, humoram.

Ja nopietni, milzīgs prieks, ka abas pirmās vietas šobrīd ir man tuvos rajonos un abi projekti man un manai ģimenei uzlabos dzīves vidi, ja tiks īstenoti.

Kā ex rīdziniece nebalsošu. Tāpēc, ka ex. Bet rajons man ģeogrāfiski tuvs, jo 33 dzīves gadi nodzīvoti pie Jaunās Ģertrūdes.

Man šķiet projekts Ok. Man vispār šķiet, ka Rīgai jādomā kāda koncepcija, kur centrā, līdz tai pašai Jaunajai Ģertrūdei un Krastmalai, un no Valmieras ielas ir tikai s abiedriskais transports, gājēji un pedāļi. Ar privāto auto nav ko līst iekš.

Papildināts 16.12.2020 22:26:

Iekšā pilsētā.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Nu vai ziniet... Paķērāt kaut kādu lietu no konteksta. Arī dižstādi ir dažādi un dažus no tiem LV nemaz nevar atrast, jāved no citām valstīm, viss atkarīgs no specifikācijas. Tāpat par citām pozīcijām. Nemaz nevēru tāmi, jo šādus cepienus dzirdēt jau ir ikdiena, un visvairāk par cenām cepjās tie, kuri mazāk zina un saprot, cik tas viss maksā reālajā tirgū ar darbu, materiāliem, mehānismiem un nodokļiem.

Lauku puķe
Argumenti ir un te jau izskanējuši gana. Kā jau teicu, ja jau tik nenormāli uzpūstas cenas, tad jau laba biznesa ideja ar labu iespēju nopelnīt!

Atgādinu, ka izmantot iespēju nobalsot var vēl tikai līdz rītdienas pusnaktij https://balso.riga.lv/projekti .

Pašreiz Maskavas forštates, Biķernieku meža un Anniņmuižas labiekārtošanas projektus šķir tikai pārdesmit balsis; sīvā konkurencē Anniņmuiža paliek aiz svītras.

Pēdējās izmaiņas: Basenji, 26.12.2020 22:19.

sniega_roze

Par Šampēteri

sniega_roze
Un izdevās!

sniega_roze

Conejito

Lieliski! Milzīgs prieks.

Katram savs

Urrā, arī "manam" projektam izdevās! Daudzu nesavtīgu cilvēku milzīgs darbs ieguldīts, lai tas notiktu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414239