Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Polimērmāls - cik cept?

Kermits

Kermits

Sveiki! pēc Fimo soft polimērmāla instrukcijas veidojums ir jācep 30 min uz katriem 6 mm. Esmu izveidojusi makarūnu no polimērmāla, kurš sastāv no 5 kārtām, katra aptuveni 6mm bieza, visas kopā savienotas. Vai man tiešām jācep 30 min x 5 = 2.5 h? Vai veidojums nepārdegs?

Papildināts 19.12.2020 23:29:

Feitaa

Kermits
Cepšanas ilgums ir atkarīgs no katras krāsniņas. Es cepu 10-15 min. 0.5 cm- 1cm biezuma rotas. Karstumu arī regulēju uz 100 grādiem,ne tā kā norādits norādēs. Principā- jātestē krāsns. Bet noteikti NAV jācep 2.5 h. Es parasti pārbaudu rotas cepšanās brīdī,ja tās vairs nav mīkstas,bet jau kļuvušas stingras,tad drīz būs gatavas. Vienu parasti atdzesēju ūdenī,tad var saprast vai ir izcepušās,bet principā tas ir prakses jautājums- piešausies. Neaizmirsti,ka tajā krāsnī,kurā cep, nevar vairs gatavot ēdienu. Lai radoši darbi! Ļoti simpātiska makarūns. Kas tas būs?

Kermits

Bet ja cep ietītu follijā un tikai 1 reizi? Tad var pēc tam gatavot tajā pašā cepeškrāsnī?

Bija domāts eglītes rotājums.

martameita

Feitaa
Kā? tiešām tie, kas darbojas ar polimērmālu, cepeškrāsnis mājās vairs neizmanto ēdiena gatavošanai? Jeb viņi pērk kaut kādas speciālās mini krāsniņas rokdarbiem ?

Cepu un cepšu ēdienu gan pirms māliem gan pēc. Ēdiena garša nav mainījusies.

Četri vēji

Ēdiena garša nav mainījusies.
Nu no tām kaitīgajām vielām, kas tur izgaro, garšai jau nav jāmainās.

Protams, katra paša ziņā, kā viņam indēties. Man zināmie, kas ar to darbojas, tomēr ir iegādājušies mini cepammašīnas.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Vienreiz tik bija vajadzība. Un tam jau jaunu krāsni nepirku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414421