Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cāļtemperatūra

kino

kino

Mīļā Administrācija(cāļa iekšiņas)!

Vēršos pie jums pēc skaidrojuma. Tātad - cāļtemperatūra. Gribētos noskaidrot, kāds ir tās mērķis? Agrāk, kad to tikko ieviesa, bija skaidrs, ka tas ir bloķēšanas indikators - ja mani kāds nobloķē, es "uzkarstu". Jau no pašiem sākumiem šis šķita neloģiski, ja nevar redzēt, kurš ir bloķējis - cilvēki tērē laiku, mēģinot veidot dialogu ar personu, kura viņus nemaz neredz.

Šobrīd, kad tiek ļoti plaši izmantota Cāļa mobilā versija, šis indikators vispār vairs nav aktuāls.

Vai nebūtu pienācis laiks nedaudz uzlabot šo funkciju vai atteikties tad no tās pavisam?

Pēdējā laikā ļoti plaši vērojams, ka daudzi aktīvi cāļotāji ir krietni uzsiluši. Varbūt, ir iemesls panākt pretī forumiešiem un dot viņiem iespēju velti netērēt savu laiku, diskutējot ar viņus ignorējošiem personāžiem un rast iespēju ieraudzīt bloķētājus? Kā arī, šobrīd pāris personāži bloķēšanas pogu izmanto, lai kādu bloķētu no saviem daudzdesmit papildprofiliem un infantili priecātos par to, ka citi ir palikuši vēl "karstāki" par viņiem pašiem.

Šāda lietu kārtība pilnībā diskreditē cāļtemperatūras vajadzību, jo neatspoguļo reālo situāciju ar bloķējušo personu daudzumu.

Ļoti gribētos domāt, ka neadekvātu troļļu barošana, dodot viņiem iespēju meņģēties Cāļa forumā, nav foruma īpašnieku interesēs un cāļa administrācija būs tik jauka un kaut vai paskaidros, kāpēc pieļauj šādu situāciju un kādēļ vēl joprojām nav rasta iespēja ieraudzīt savus bloķētājus(kas būtu visnotaļ loģiski). Vai, ja šādas funkcijas ieviešana ir pārlieku laikietilpīga un sarežģīta, kāpēc vispār ir atstāta cāļtemperatūra?

Paldies! Gaišus un sirsnīgus jums svētkus!

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

Visjēdzīgāk būtu (imho), ja pļāpu laikā parādītos, ka tas un tas nelasa. Man arī bieži tā ir - ierakstu vai ielieku bildi, pēc brīža kāds - a kāpēc vēl neviens nav ielicis šo bildi, vai "kāpēc neviens nerunā par..."

Plika saraksta redzēšana, manuprāt, nebūtu tik ērta, kā vizuāla norāde tēmā "šis tavu rakstīto neredzēs". Pie tam, pieeja pilnam sarakstam var būt pat kaitīga nerviem, sāksies spiegošana un sazvērestību teorijas.

Sāksies terorizēšana "kāpēc tu mani bloķēji", atriebšanās (tajā skaitā aizmuguriski) un savā ziņā pat izmantošana, rakstot kaut kādas glupības, zinot, ka cilvēks nelasa.

Un var tak izlogoties un izlasīt (ja nav slēgtā grupa)

Vārdu sakot, balsoju par kaut kādu "you are muted here" ikoniņu tēmās, kur notiek sarakste un piedalās kāds, kurš bloķējis.

Iespējams, dodot pārejas laiku, jo ticu, ka ir arī tādi, kuri nevēlas, ka otrs redz viņa nobloķējumu.

Ļoti steidzami kaķu mazuļiem tiek meklētas pagaidmājas. Ar visu nepieciešamo nodrošināsim - būris, ēdiens, mantiņas - Biedrība 9Dzīvības

#MentalHealthMatters   #AspergerAcceptance   #BadDayIsNotABadLife   #JustDoIT

kino

Mans priekšlikums ir atteikties no tās temperatūras vispār, jo tā jau sen vairs neatspoguļo realitāti. Turklāt, mobilajā versijā tā nav redzama. Kāda jēga šo funkciju atstāt www versijā?

Kas attiecas uz to, ka kāds negribēs, lai redz, ko viņš ir bloķējis - cik nu redzēts, neviens īpaši neslēpj, ka ir tounto nobloķējis. Daudzos gadījumos pat vērš uzmanību uz to, ka ir kādu apklusinājis. Priekš terorizēšanas, vajāšanas un glupībām ir cāļa noteikumi un ikona "ziņot moderatoram".

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

labrencija

10 dienu laikā ierakstīju 1 komentāru. Un še tev - temperatūra pacēlās par 0,5 grādiem. Baile izteikt savu viedokli no krūmiem, jo mans cāļtēls var nopietni saslimt.

Es ar par atteikšanos vispār. Bloķēšanas iespēja manis pēc palikt.

Ļoti steidzami kaķu mazuļiem tiek meklētas pagaidmājas. Ar visu nepieciešamo nodrošināsim - būris, ēdiens, mantiņas - Biedrība 9Dzīvības

#MentalHealthMatters   #AspergerAcceptance   #BadDayIsNotABadLife   #JustDoIT

Cucamonga

Šitā "putošanās" ap caltemperqturu ir vairāk smieklīga nekā pati temperatūra,-lasiet-nedz vienam, nedz otram nav nekāda nozīme.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Duujaa

A kāda starpība, kāda temperatūra www versijā? Ko tieši tas maina?

raginagi

Nu kā venm kad jūs mīnusojat un bloķējat , priekā sitat plaukstas, kad saņemat to pašu pretī -seko nelabi brēcieni. Divkoses

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Agitiss

raginagi
Umka atkal nenovaldās un ar troksni izveļas no skapja: tuta ja, tuta!

Albus Dumbledore

Agitiss
Dēļ Umkas nav iespējams cāli lasīt. Gribas arvien retāk šeit ienākt.

Nepietiek, ka viņa jau ir, es atvainojos, aizdirsusi vienu forumu, tagad plosas pa cāli.

Labajām meitenēm jāprot to pašo ko sliktajām, tik daudz labāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414445