Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cāļtemperatūra

kino

Naducis

kino
Un grupā tiek uzņemti tagad tikai tie, kuri nobloķējuši RR
2x nobloķējuši, 2x!! Lai ir stabili

vienus Dievs tas Kungs aplaimo ar bērniem, citus soda

Быть пессимистом потрясающе. Я всегда или прав или приятно удивлен.

Vot ir cilvēkam talants (RR). Mūžīgi uztaisīt jezgu pa visu cāli. Diez, reālajā dzīvē arī tā ir?

kino

Bet pričom te vispār RR??? Runa ir par konkrēto funkciju - cāļtemperatūru. Un tam, kāda no tās vispār ir jēga, ja, piemēram, mobilajā versijā tā neparādās, pirmkārt. Un otrkārt, tai nav objektīva seguma.

Pirms vairākiem gadiem jau tika piedzīvota šitā rotaļāšanās ar temperatūru un cāļa "iekšiņas" to brīnišķīgi zina. Kā arī to, ka tad, kad notika masīva klonu tīrīšana, tad visiem aktīvākajiem cāļotājiem temperatūra nokritās. Pat nabaga PN iegaudojās, kad viņa 70 grādi aizgāja lejā.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

Limassola

Vai tieshaam kaadam interesee, kas tur ko ir noblokeejis? Var tikai pabriiniities kaadas probleemas nodarbina pieaugusus cilveekus?

Vinnny

Ieskatoties Tehniskajā, jājautā, vai no administrācijas vispār ir jēga. Savulaik nāca klajā ar atbildēm un/vai ierosinājumiem, diskusijām un/vai strīdiem pielika punktu, tagad praktiski uz jebkuru jautājumu nulle reakcijas.

Papildināts 27.12.2020 10:36:

P.S. Mans teksts neattiecas uz moderatoriem.

Optimists optimistiem optimists.

kino

Ai, nu moška es kaut kā izplūduši izteicos(cerība mirst pēdējā). Pārfrazēšu:

1. cāļtemperatūra. Noņemt pavisam;

2. varētu jau uztaisīt redzamu to bloķētāju sarakstu, lai nav pašam ar sevi jārunājas;

3. nē nē nē, bloķēšanu nevajag noņemt pavisam. Bloķēšana jāatstāj!

Moška, notiks brīnums un admini atbildēs. Eh...

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

raginagi

1. ierosinājums tie kas tusē lielākoties slēgtā grupā, nevar bloķēt un mīnusot tos kas runā atklāti lielajā cāli.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Otrā forumā, kurā daudzus gadus tusēju, ir zaļi un sarkani īkšķīši, un ir noteikts, ka uz katru ielikto sarkano īkšķīti jābūt pretī noteiktam skaitam zaļu. Liekot sarkano, jāizvēlas starp "tas ir mans privāts viedoklis" un "nevienam neiesaku kontaktēties ar šo personu".

Sākumā bija kaut kādi tur "sodi", ja saņēmi par daudz sarkano īkšķīšu. Tad varēja redzēt kaut kādu indeksu. Tad atsevišķi zaļos un sarkanos. Tadnoņēma iespēju redzēt, cik kuram zaļo un sarkano, jo tas radīja bezjēdzīgu burzīšanos.

Beigās gadu gaitā faktiski ir palicis tikai kā mehānisms individuāli izteikt savu izvēli, ar to neradot nekādas sekas citiem.

Tas, ko gribēju pateikt, ka arī citur forumos cilvēki risina šāda tipa jautājumus, izmēģina pieejas un pamaina, un, kas man pašai dikti patīk, administrācija atklāti komunicē, kāpēc tiek izvēlēta tieši šāda pieeja un ko ir secinājuši no iepriekšējās.

Būsim no sirds pateicīgi par ziedojumiem un apsolām arī nākamgad palīdzēt maziem un lieliem kaķiem - Biedrība 9Dzīvības

#MentalHealthMatters   #AspergerAcceptance   #BadDayIsNotABadLife   #JustDoIT

SanSu

Kamēr te ganīsies umkveidīgie, tikmēr jebkurš jēdzīgs risinājums tiks pārvērsts par marasmu. Pazudīs iespēja spēlēties ar cāļtemperatūru, daudz vairāk sāks spēlēties ar īkšķīšiem.

Bloķēšana ir laba, šāda iespēja ir jāatstāj.

Cāļtemperatūra ir bezjēdzīga. Tomēr labāk būtu, ja to nevarētu redzēt, lai nekairinātu slimos.

Bloķēto sarakstus nevajag redzamus. Tas būtu papildu iemesls negācijām.

Mīnusošana un negatīvie vērtējumi ir iespēja paust emocijas un vērtējumu.

Var gadīties, ka tās emocijas ir kaut cik loģiski pamatotas un tēmā un var būt arī citādi.

Diez vai personificēs visus nosodījumus un mīnusu licējus.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414445