Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cāļtemperatūra

kino

kino

Raimonds1
Diez vai personificēs visus nosodījumus un mīnusu licējus.
Man šķiet, ka tas būtu lieki.

Par bloķētājiem es balsoju "par" tieši tā iemesla pēc, kuru minēju - lai nav runāšana pašam ar sevi.

Bloķēto sarakstus nevajag redzamus. Tas būtu papildu iemesls negācijām.
Kādām tieši negācijām? Nobloķēs pretī?

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

SanSu

kino
Kaut vai uzceps jaunu niku, ar ko apdirst tieši bloķētāju

Ir tādi personāži, kas man krīt uz nerviem. Un labi, ka var viņus nobloķēt. Un ir drusku smieklīgi, kad viņi kaut ko cepās, bet kašķis drīz vien izbeidzas, jo neviens neatbild. Un tas ir labi. Ja kādam nav temperatūras, tad var zināt, ka jauns niks. Vai neaktīvs. Nav ne vainas.

Man ir kontrpriekšlikums: ieviest iespēju bloķēt citus no savu tekstu lasīšanas. Citādi apnīk visādi satelīti, kuri savas acis iztecina, nabadziņi, lasot un mokoties, bet kuriem pašiem nav vai nu prasmes, vai iedvesmas nobloķēt. Būtu jauki palīdzēt viņiem un atbrīvot no sevis rakstītā lasīšanas moku

Būsim no sirds pateicīgi par ziedojumiem un apsolām arī nākamgad palīdzēt maziem un lieliem kaķiem - Biedrība 9Dzīvības

#MentalHealthMatters   #AspergerAcceptance   #BadDayIsNotABadLife   #JustDoIT

raginagi

Riku_Raka
Super! Nevis ka tagad. Labak blokeju lai man netikams mani neredz.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

kino

Riku_Raka
Tev jau tagad ir tāda iespēja! Izveido slēgto grupu un uzaicini tajā tusēt tikai tos, kuriem vēlies rādīt savus tekstus. Būs iespēja sarunāties tikai ar tiem, kuri tevi saprot pareizi un runājas ar tevi tā, kā tu to gaidi. Pilnīgi legāla iespēja šeit, cālī.

Vai obligāti vajag pilnu zāli skatītāju, kamerteātris neder? Un jā, grupā nevarēs sūkstīties, ka tevi stalko un abižo. Nenu, pāris X varēs jau, bet tik ilgi, kā lielajā cālī - ņea.

(Tikai nesaki tagad, ka es tev atvilkos pakaļ uz šo tēmu! Atgādināšu, ka tēma ir manējā, gadījumam, ja tev gadīsies tāds prāta misēklis un rokas aizskries galvai pa priekšu.)

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

kino
Paldies, ka atvēri šo tēmu un, lūdzu, nomierinies. Ierakstīju savu priekšlikumu, nekādā veidā nemēģinot aizskart tavu autoritāti. Tikpat labi varētu ieteikt tev nelīst ārā no savas slēgtās grupas, nebūs par temperatūru jāsatraucas, varēsiet diet pilnīgā saskaņā un nebūs tā jāmokās, lasot citu pārprotamos un pa savam pārgrozāmos tekstus

Būsim no sirds pateicīgi par ziedojumiem un apsolām arī nākamgad palīdzēt maziem un lieliem kaķiem - Biedrība 9Dzīvības

#MentalHealthMatters   #AspergerAcceptance   #BadDayIsNotABadLife   #JustDoIT

kino

Riku_Raka
Nesaprotu, kamdēļ bija jādzēšas. Tagad, lasot cāli, tev nāksies redzēt arī to personāžu tekstus, kurus agrāk nelasīji. Muļķīgi.

Un redz, nākošreiz, kad tu izdomāsi sūkstīties par to, ka tevi visu laiku pārprot, jo tavs domāšanas un, kas galvenais, šo domu izteikšanas veids neatbilst tam, kas tiek uzskatīts par normālu, atceries - viss tev ir normāli, kā citiem. Kad gribas. Un kad ir izdevīgi.

raginagi

Es vispār ierosinu lai sarunas cāla foruma ir par abonentmaksu. 5 eu mēn, negribi nenāc Tad dazi nedomatu ka ir te saimieki, un nedzītu daudzus prom. Un ja lamājas, aovaino sods 10 eu, ja gribi tikt atpakaļ. LV nav vairs forumu kur runāties īpaši, ir veču bet tas kas cits.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Resnā Žurka

Šķiet, ka cāļtemperatūras sildīšanai tiek izmantoti kaut kādi svaigcepti niki. Varbūt ir jēga bloķēšanu nolikt pie funkcijām, kas pieejamas tikai ar stāžu jeb pastāvīgajiem.

Iespēja liegt kādam lasīt ir lieka. Ja nu vienīgi ir vēlme nogalināt forumu.

Un jā, umkas ja viņas klonu plosīšanās ir kļuvusi nebaudāma un smagi piesārņo vidi forumā. Negribu pārvākties uz pagrabu tikai tāpēc, ka tur gaiss svaigāks, jo viena persona lielo cāli tā piespamo, ka nav, kur kāju nolikt. Varētu bloķēt, bet nav jēgas tāpat kā fana klonu bloķēšanai - ieliks atkal jaunu bildi iekšā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414445