Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uzdod jautājumu astrologam

Atvars

Atvars

Publiski pastāstot par savu situāciju, kura neliek mieru un uzdodot nopietnu jautājumu ir iespēja saņemt astrologa atbildi par brīvu. ar 2 rindiņu uzrakstīšanu nepietiks. Vajag , lai arī astrologam ir interesanti to karti vispār uztaisīt. Ik palaikam tēmu izdzēšu un stāsti pazudīs.

Papildus jautātāja stāstam un jautājumam ir vajadzīgi arī dzimšanas dati (dzimšanas datums, vieta un laiks). Lūdzu nejautājiet, kas ar mani notiks nākošajā gadā? Interesantajiem stāstiem taisot karti, kādus būtiskus datumus tāpat nosaukšu.

Elementāru pieklājību uzskatīsim par pašsaprotamu. Būs jautri un interesanti. Pēc atbildes, var pielikt klāt arī atsauksmi. Kolēģi arī droši var pievienoties.

Ir iespējama arī privāta saruna, vēlos būt tikpat novērtēts, kā Tavs frizieris. Ja es te ilgāku laiku neienāku, var uzrakstīt feisbukā Atvars Aniņš.

Sarunas ievadam mums parasti kalpos saite uz lagnas/ascendenta aprakstu - http://www.panchanga.lv/?page_id=1909 lai saprastu, kāds vējš pūš un pūtīs Tavās burās.

un Mēness nakšatras , lai saprastu to, kas notiek galvā http://www.panchanga.lv/?page_id=1879 zemāk tekstā uzklikšķinot uz nosaukumu atvērsies plašāks apraksts.

Par saišu precizitāti daudz var neatskaitīties- pietiks- bija pietiekami precīzi/ bija pazīstams, neatbilda.

Vakar izkonspektēju interesesantu lekciju, kā katrs uzvedas attiecībās un ko sagaidīt no partnera un kur slēpjas bailes kāpēc, nauda mēdz nebūt tik cik vēlamies. Būs interesanti pārbaudīt praksē.

Ir aktuāls jautājums par ieguldījumu nekustamajā īpašumā kā pensijas fondā. Pieder dzīvoklis nelielā mājā, šobrīd ir iespēja iegādāties citu nelielu dzīvokli tajā pašā mājā. Tur nepieciešams nopietns remonts arī. Naudas tā kā pietiktu. Tomēr bažas rada tas, vai Covid krīzes ietekmē īres tirgus nekļūs par purvu. No otras puses, ja vispār kādu dzīvokli pirkt, tad šis ir visērtāk pieskatāmais.

Datumus nosūtu privāti.

Atvars

Trastevere

Tev iepriekš ir bijusi pieredze ar biznesu? Visticamāk, ka nopirksi , bet vai būsi apmierināta tas būs cits jautājums. Teiksim īpašums un jautātājs atrodas 12. mājā (zaudējumi, ierobežojumi). Teiksim varēsi priecāties , ja būsi pa nullēm tikusi cauri.

5. janvārī Tev varētu sākties nosacīti veiksmīgāks periods . Veiksme karjerā būs 2022. gads marts - jūnijs.

starp citu šāds smagnējs bizness atbilst Tavai būtībai? Visticamāk Tu esi no tiem, kuriem patīk aktivitāte/ komandējumi/ daudzveidība.

Baidās no stabilitātes, mietpilsonības, stagnācijas. Baidās zaudēt brīvību, ka darbs būs bez komandējumiem bailes kļūt par pieminekli, kurš nekur nekustās, zaudēt aicinājumu/radošumu, bailes nerealizēties. Aiz bailēm vari būt kā mākslinieks, kurš visu naudu iztērē mākslas inventārā. Krāsas/instrumenti.

Pie tām saitēm izlasi vēzi un svarus un 3 . Kritiku.

Atvars

Paldies! Ar nekustamā īpašuma biznesu pieredzes nav, tik vien kā sena rokāde ar diviem maziem dzīvoklīšiem, lai iegādātos tagadējo. Nopirkšu - nebūšu apmierināta, nepirkšu - arī nebūšu apmierināta. Kas nosaka īpašuma atrašanos tajā nelabajā zaudējumu/ierobežojumu mājā?

Par atbilstību būtībai. Tas, kas patīk, ne vienmēr nodrošina iztikšanu, lielāko daļu dzīves esmu nodarbojusies ar amatnieku/mākslinieku darbiem. Tās maizes garoziņas vairs negribu, gribu bulciņu.

Jā, tās šausmas par Vēzi jau kādreiz biju lasījusi, skarbi, bet daudz kas atbilst. Svaros gan neko daudz no sevis neredzu, drizāk jau Dvīņos. Krittika, nu jā, lielākā daļa no saraksta atbilst. Bet nu - uguns? Hm, man šķiet, ka no ūdens un gaisa sastāvu.

Atvars

Tāds vienkārši bija stāvoklis uz brīdi, kad atvēru karti un cik vecs Tev ir šis jautājums? Varbūt pēdējās nedēļas ?

Nu, cerības uz pirkšanu parādījās pagājušā gada oktobrī, iespēja parādījās pirms kādām 10 dienām.

Atvars

Trastevere
14. decembrī bija aptumsums, runā, ka nedēļu pirms un pēc aptumsuma mēdz pieņemties paši "ģeniālākie" lēmumi

Lēmumu jau pieņēma tas, kurš izlika pārdošanā.Vai kopš tā brīža tas dzīvoklis ir aptumsuma ēna uz visiem laikiem?

Atvars

Atbildēšu vienkārši Aptumsuma laikā pieņemtie lēmumi mēdz būt būt ar īpašu "rozīnīti".

Atvars
Sveiks! Paldies par tādu iespēju..Man pēc bērna kopšanas atvaļinājuma jāsāk domāt par darbu. Vecā darba vieta vairs nav un jāmeklē ,kas jauns visu dzivi mana nodarbošanas ir nekustamie īpašumi.. bet tagad domāju vai gribu un vai vajag to pašu.. vai sākt meklet darbu gada sākumā vai vēl pasedēt ar mazo mājās?! Nestrādāt ilgi ne ar jo naudaa iekrājumi beigsies... Uj jautājumi ir daudz,bet ļausim arī citiem jūt atbildes

25.12.1983. 8:40 Rīga

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414521