Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uzdod jautājumu astrologam

Atvars

Atvars

Reichela
droši var jautāt arī vairāk rinda te nav diez cik gara .

Pie lagnām izlasi skorpionu un iespējams papildus atbildīs arī mežāzis. Nakšatra 11. Purvaphalguni.

Karjerā noteikti veiksmīgs laiks bija 2017. janvāris- augusts. Ja bija labi nākošais tāds periods būs 2028. jūnijā + 11 mēneši.

Iespējams nākamgad pēc jūnija ir tīri labi. Tad ir Tavas draudzīgākās planētas periods, bet varbūt šoreiz neko dikti daudz nevarēs iedot. Tad jau redzēsi.

Interesējošās sfēras - apraksti būs pietiekami plaši bet ņemot vērā savu darba pieredzi un intereses gan jau ieraudzīsi jomas, kas Tevi uzrunā

diplomāti mode, grib būt vajadzīga citiem. Moto dzīvo pats un ļauj citiem.
biežākās profesijas jurisprudence, māksla, frizētava, starpnieki.

Transformācija- vairāk garīgajā jomā. Neatlaidīgi iet līdz galam. Spītīgi, nepatīk pārmaiņas- bet pārmaiņas vienmēr panāk viņus.Armija, policija, detektīvi, noziedznieki. Lielas ambīcijas. Fiziķi ķīmiķi, rentgens. Dziednieki, auto moto tehnika, apbedišana, miesnieki gravieri. Veiksmīgākie gadi no 32-42 un 50- 60. Sievietes biežāk ir medicīnas vaidrošības dienesti, jurisprudence, politika. Reizēm melnā maģija. Vajag realizāciju- ja tā nesanāk- infarkti, apēd sevi.

Organizātors, priekšnieks, armijas komandieris, sportists. Mašīnas darbgaldi, ieroči cīņas māksla. viņu iekšējais nemiers patstāvīgi attainojas darbā un visā dzīvē. lai nolaistu tvaiku reizēm iesaka iet paklejot. nav konveijera cilvēki- nepatīk monotonisms, patīk risks.sievietes apgūst vīriešu profesijas un labi tiek galā (sports, administratori, policija).

un ienākumi caur kādu no šīm sfērām "Hipnozes speciālisti un mediji; jūrnieki un jūrlietu eksperti; kuģu industrijas darbinieki; zvejniecības profesionāļi; namsaimnieki un viesu māju īpašnieki; izklaides industrijas darbinieki; rokzvaigznes; skolotāji un sludinātāji; menedžeri; dzejnieki; rakstnieki; mākslinieki; gleznotāji; pārstrādes rūpniecības speciālisti; ieroču un stratēģijas eksperti; tērpu dizaineri; modes eksperti; frizieri; paraplānisti; gaisa balonu speciālisti; darbinieki civilo lidojumu nozarē; kosmetologi; ārstniecisko augu speciālisti; izklaides parku darbinieki; visas profesijas, kas ir saistītas ar ūdeni un šķidrumiem."


Atvars
Paldies ! Skorpiona apraksts ļoti atbilda!

ja var vēl jautājumi- pēdējos gadus mocos ar veselību lien ārā vecās kaites pasliktinās tikko tieku galā ar vienu kaiti saasinās nākamā.. tas periods kaut kad beigsies?!

Papildināts 28.12.2020 18:46:

A kāpec man vairak atbildts skorpions ne mežāzis?

Papildināts 28.12.2020 18:55:

Nakšatra 11 šeit nu vairāk nē nekā jā...

Papildināts 28.12.2020 18:56:

Organizātors, priekšnieks, armijas komandieris, sportists. Mašīnas darbgaldi, ieroči cīņas māksla. viņu iekšējais nemiers patstāvīgi attainojas darbā un visā dzīvē. lai nolaistu tvaiku reizēm iesaka iet paklejot. nav konveijera cilvēki- nepatīk monotonisms,

Papildināts 28.12.2020 18:57:

Pēdējā iekopēta rindkopē atbilst

Atvars

Reichela
Svēti ticu , ka veselība ir tikai atspulgs tam, kas notiek galvā. Visādas sāpīgas emocijas, kuras netiek laicīgi atrisinātas bojā veselību. Reizēm veselības pasliktinās tieši uzreiz pēc kāda notikuma.

Tas mežāža un skorpiona apraksts ir tikai un vienīgi atkarīgs no dzimšanas laika. Gadījumā, ja liekas, ka mežāzis īsti neatbilst - vari izlasīt blakuszīmes - strēlnieku vai ūdensvīru un tas nozīmētu dzimšanas laika korekciju par kādām 15-20 minūtēm.

Atvars
Es izlasīju skorpionu no turienes un tur 98% viss atbilst


Sveicināti! Tā kā tuvojas jauns gads, gribētu uzzināt par darbu un finansēm. Vai esošajā darbavietā palikt ir perspektīvi? Vai sagaidīšu paaugstinājumu? Vai kaut kas mainīsies neatkarīgi no manām vēlmēm? Dzimšanas datus nosūtīšu privāti.

Atvars

Reichela
no skorpiona tendencēm Tu iespējams pāriesi uz citas zīmes tendencēm iespējams mežāža (šī pārejas tehnika ir atkarīga no pietiekami precīza laika).

Vivianna

Pirms atbildu, vēlos izlasīt pietiekami interesantu stāstu/ jautājumu kontekstu. Dzimšanas laiks arī ir vajadzīgs.

Atvars
Ļoti interesanti esmu daudz bijusi pie astrologiem ,bet katru reizi iegūstu jaunu informāciju un galvais noderīgi

Strādāju patreizējā darbavietā jau četrus gadus, esmu uzticams darbinieks, daru savu darbu pēc labākās sirdsapziņas. Tāpc jūtos pelnījusi ko vairāk. Varbūt tās ir manas iedomas un veltas cerības? Varbūt ir jāmaina darbavieta? To darīt negribu. Tāpēc arī tādi jautājumi. Vai palikt pašreizējā vietā? Vai kaut kas mainīsies, un kad? Darbs, ko veicu pašlaik vairs nedod gandarījumu, apnicis. Datus sūtu privāti.

Atvars

Vivianna

Iespējams instukciju izlasīšana/ ievērošana nav Tava stiprā puse un iespējams to pamana arī Tavā darbā? Ir vajadzīgs ne tikai datums, bet arī dzimšanas laiks.


Ok, atvainojos, laiks ir 9.00 no rīta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414521