Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uzdod jautājumu astrologam

Atvars

Pukjuzirnis18

Atvars
Sveiki! Tieši tuvāko dienu , pat precīzāk dienas laikā man ir jāizlemj par īpašuma iegādi. Ir parādījies piedāvājums, bet attur dažādas nianses( grūtības ar piebraucamo ceļu, elektrības pieslēgšanu) Ar vīru pašlaik domājam ko darīt. Labprāt ieklausītos ko Jūs par šo lietu teiktu. Mani dzimšanas dati- 30.07.89 plkst. 21.20. Vieta -Balvi.

Sveiki!

Esmu bērnu kopšanas atvaļinājumā un iekšējā balss saka, ka savā darba vietā neatgriezīšos, tiesa, darba gaitas man jāuzsāk ap martu 2022, tā kā laiciņš vēl ir . Šobrīd esmu uzsākusi apmācību pavisam citā sfērā, bet mācības ļoti grūti iet- ir nedaudz problēmas ar time management un pagaidām ne visai interesanti šķiet. Tiesa, izvēlētā nozarē ir milzīga (IT), tā kā izplesties ir kur. Jautājums būtu sekojošs- vai ir vērts turpināt apmācību izvēlētajā programmā? Varbūt tiešām nav mans lauciņš un jāpievēršas pavisam kam citam. Iepriekš strādāju finanšu nozare, bet ne ar finansēm saistītā amatā.

Ja mana karte šķiet jums interesanta, datus nosūtīju jums personiski.

Paldies

Atvars

Vivianna
iepriekšējais labais karjeras periods bija 2015. marts- 2016. janvāris. Nākošais tāds būs 2023. februāris -jūlijs.

Saki, ka Tevi īsti nenovērtē? Tev ap 2017 rudeni sākās periods sadi ilgs līdz 2025. pavasarim. Šim periodam mēdz būt raksturīga transformācija caur nepārāk patīkamiem notikumiem, pat ja tie notikumi nav tik daudz tam patstāvīga emocionāla spriedze garantēta. Šis nav laiks, kad viss iet kā pa diedziņu.

2017. februārī pamanīji sev jaunu dzīves perioda sākumu? varēja pat izpausties diezgan nejauki, bet ir labā ziņa, ka šai nejaukajai planētai ir tendence pašai no sevis uzlaboties un attiecīgi Tava karjera arī visticamāk lēnām pati no sevis uzlabosies.

Tevis interesējošās sfēras karjerā varētu būt-

Lieliski kritiķi. Diētas, medicīna, psiholoģija. Reālisms, sistemātiskums, plānošana. Tirdzniecība, grāmatvedība, tulki, inspekcijas, tipogrāfijas, bankas, zinātne

diplomāti mode, grib būt vajadzīga citiem. Moto dzīvo pats un ļauj citiem.biežākās profesijas jurisprudence, māksla, frizētava, starpnieki.

Transformācija- vairāk garīgajā jomā. Neatlaidīgi iet līdz galam. Spītīgi, nepatīk pārmaiņas- bet pārmaiņas vienmēr panāk viņus.Armija, policija, detektīvi, noziedznieki. Lielas ambīcijas. Fiziķi ķīmiķi, rentgens. Dziednieki, auto moto tehnika, apbedišana, miesnieki gravieri. Veiksmīgākie gadi no 32-42 un 50- 60. Sievietes biežāk ir medicīnas vaidrošības dienesti, jurisprudence, politika. Reizēm melnā maģija. Vajag realizāciju- ja tā nesanāk- infarkti, grauž sevi.

Tajās norādītajās saitēs izlasi par svariem un aunu. Nakšatra Tev 22. Šravana

Paldies, veiksmīgu Jauno gadu!

Šobrīd esmu tādā dzīves posmā, kad nav ne jausmas ko ieskāt tālāk. Iepriekš sevi uzskatiju par gana mērķtiecīgu cilvēku, likās par ko iedomājos vai kādu merķi uzstādu agri vai vēlu to iegūstu vai sasniedzu. Bet, manuprāt, šis mērķtiecīgums man izpaudās kamēr biju viena, nebiju nopietnās attiecībās, šobrīd jau 7 gadus esmu attiecībās ( bet arī tās neiet tik dinamiski, cik man liktos normāli, ir 3 gadus vecs bērns, bet nav ne kopēja īpašuma, ne kāzas ne ļoti aizraujoša ikdienas dzīve, gribas piebilst, ka man tomēr gribētos aprecēties un stabilu dzīvesvietu). Liekas, ka pēdējos gadus to vien daru, kā cenšos pielāgoties cilvēkam, kam tieši patīk vienmuļa, rutīniska dzīve (kaut partneris darbojas ļoti radošā nozarē) un pati savu uzņēmību esmu pazaudējusi, un liekas, ka netieku vairs atpakaļ uz tā viļņa kas man bija agrāk. Arī bērna dēļ nomainiju darbu uz pavisam citu jomu, kas man liekas pilnībā nesaistoša, bet tīri finasiālu apsvērumu dēļ vēl joprojām tur atrodos, jo agrāk vai vēlāk plānojam vēl vienu bērnu. Bet tieši pirms dažām dienā ieraudzīju sev ļoti sasistošas vakances, bet nav vairs tās pārliecības kas agrāk, bail pazaudēt finansiālo drošību (dēļ bērna) un tomēr to ērto ikdienu, kas ir izveidojusies... bet atkal esot tur kur šobrīd esmu, liekas, ka degradējos pēc pilnas programmas, visās jomās un jūtos neapmierināta ar savu dzīvi. Jautājums, vai tuvākajā laikā būtu labs lēmums mainīt darbu, vai ar esošo partneri turpināt dzīvot nopietnāk un apsvērt lielāka īpašuma iegādi, vai arī šobrīd vairāk pievērsties otra bērna radīšanai un cerēt, ka mana galva sakārtosies un beigt domāt par to ko šobrīd nevaru mainīt? Decembrī arī uzsāku jaunas mācības, citā profesijā, kas tomēr manī atvēra tādu nelielu azartu, bet vai ir vērts to turpināt un sevi atīstīt? 14.04.1990, plkst.12:05, Valka

Atvars

kristinezeib
1. Saskaitot visu Tavu datumu kopā līdz viencipara skaitlim sanāk 1. Līderis, mēģinās, kamēr sanāk. Ir kreņķis ka neizdosies bet visbiežāk izdosies.

2. un skaitļu virtenē ir arī 2 četrinieki- 4 ir stagnāts

Despotisks, tirāns. Stabilitāte. Tendēti uz cietsirdīgām izpausmēm. Gūst baudu no atrašanās pie varas. Labi izpildātāji, darbā neuzkrītoši. Izvēlas vienreiz un uz visiem laikiem- Meklē cilvēku, kurš ievēros viņa noteikumus. Ja kādam kaut ko uzdāvina, tad sagaida, ka otrs nēsās/lietos to mantu ar zemtekstu es nēsāju Tevis dāvināto Tu esi mans saimnieks

Bailes zaudēt stabilitāti/ kroni/statusi. Strādā dēļ stabilitātes, nevis naudas. Cukuru var pielikt 3 karotes nevis tāpēc ka garšo, bet tāpēc ka tas ir darba dēvēja. Bailes no sacelšanās, atlaišanas. Var parādīties alkoholisms.

3. Karjeras intereses ir diezgan plašas , bet gan jau zini ko gribi un atbilstošais uzrunās.

Organizātors, priekšnieks, armijas komandieris, sportists. Mašīnas darbgaldi, ieroči cīņas māksla. viņu iekšējais nemiers patstāvīgi attainojas darbā un visā dzīvē. lai nolaistu tvaiku reizēm iesaka iet paklejot. nav konveijera cilvēki- nepatīk monotonisms, patīk risks.sievietes apgūst vīriešu profesijas un labi tiek galā (sports, administratori, policija).

Šiem cilvēkiem attīstīta skaistuma, formas, plastika un krāsu spektrs. Biežas nodarbes ir tirdzniecība, finanses un apdrošināšana, viesnīcas, kulinārija, izklaides, ķīmīja, veterinārija, matemātika, arhitektūra. Sievietes biežāk ir manekenes, dekorātores, drēbnieces, frizētavas un masāžas.

Skolotāji reportieri, jurisprudence, ceļojuma aģentūras, kursu rīkošana, lektori, TV, žurnālisti, kritiķi. Ģeogrāfija, diplomātīja, psiholoģija, medicīna, starpnieki, jūras- gaisa flote.Sievietes bieži ir tulki stjuartes, diktores, profesijas saistītas ar saprātu un roku veiklības. Bieži ar laiku mēdz aiziet no 1. profesijas.

Aktieri, mākslnieki, politiķi. Vajadzīga pašapliecināšanās citādi graušana no iekšienes. Vajadzīga apbrīna un pašsavaldīšanās. Līderi vadītāji, tieksme uz risku. Sievietēm īpaši labi padodas reprezentēt, pārvaldīt, vadīt. Modes saloni, luksusa preces, interjers, masāžas, kosmētika, frizētava.

4. Tāda spilgta karjeras veiksme varētu būt 2024. oktobrī + 10 mēneši.

Tajās saitēs izlasi par vēzi un svariem un pie nakšatras 18. Džēstu

Labdien!

Mani interesē saderība un attiecību perspektīva ar partneri. Mani dati 28.08.1991. 09:37 Rīga, partnera dati 14.11.1988. Rīga, laiku gan nezinu.

Atvars

Kindersurprise
Tēmas ievadā mēģināju pastāstīt, ka divu rindiņu rakstītāji , man nav interesanti Tā ka dārgā pacenties vairāk.

Atvars

LivaN

grib realizēt savu iekšējo potenciālu, ekscentrisms, it joma, konstruktori, režisori, sintētiskie materiāli, zinātne, psiholoģija, astroloģija, reformas, literāti , gidi. Sievietes īpaši bieži mēdz būt saistītas ar – izdevniecībām, grāmatu aprite, komandējumi, ceļojumi, stjuartes.

– Atveras tikai savējiem. Tendēts idializēt. Mākslnieks. Gatavs ziedoties mīlestības vārdā. Nes upuri. Profesionālais aicinājums ziedoties. Parasti darbojas sociālā aprūpe, psiholoģija, slimnīcas, foto mākslinieki, bankas un biržas, jūrnieki, astrologi.

Organizātors, priekšnieks, armijas komandieris, sportists. Mašīnas darbgaldi, ieroči cīņas māksla. viņu iekšējais nemiers patstāvīgi attainojas darbā un visā dzīvē. lai nolaistu tvaiku reizēm iesaka iet paklejot. nav konveijera cilvēki- nepatīk monotonisms, patīk risks.sievietes apgūst vīriešu profesijas un labi tiek galā (sports, administratori, policija).

ienākumi caur - Viss, kas saistīts ar piena rūpniecību, pārtikas un dzērienu tirdzniecību; politiķi, likumdevēji un aristokrāti; viesnīcnieki; restorānu bizness; garīdzniecība; mūki; priesteri; garīgie skolotāji; psihologi; psihoterapeiti un padomdevēji; menedžeri; žēlsirdības kustības darbinieki; mājsaimnieki; profesijas, kas saistītas ar upēm un ezeriem; skolotāji un izglītības darbinieki; aprūpes speciālisti; amatnieki; biznesa un radošās aktivitātes, kas prasa taktiskumu; nekustamā īpašuma aģenti; fermeri un dārznieki; reliģiski fanātiķi; tradīciju kopēji.

Decembrī sev pamanīji jauna dzīves perioda sākumu? visticamāk būs daudz ambīciju un nedaudz gandarījuma Visādas bezvadu tehnoloģijas droši vien palika interesantas. Tā ka profesionālās intereses atbilst - perioda noskaņām.

Saitēs kuras norādīju sākumā izlasi par dvīni un mežāzi un nakšatra 8. Pušja.

Atvars

Paldies!

Dvīņi un mežāzis- neatbilst, ja nu pāris tēzes tik var saskatīt, bet to varēs izdarīt jebkādā gadījumā

Par jaunu posmu- decembrī nē, nepamanīju, bet jaunais ambīciju posms parādījās kaut kur grūtniecības vidū, kad arī nolēmu, ka bka jāizmanto, lai apgūtu jaunu profesiju, vismaz pamatos. Tad piedzima bērniņš, dikti lauza mani un manu dienas kārtību, ap 2.5 mēnešiem mēs beidzot vienojāmies un tad atkal atgriezās arī profesionālās ambīcijas. Es vispār esmu diezgan ambicioza un parasti savus izvirzītos mērķus arī sasniedzu. Bet kā jau visā- ir aktivitātes un pasivitātes periodi. Pirms grutniecibas bija tāds nu ļoti pasīvs periods, atskatoties šķiet, ka sāku ar sūnām apaugt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414521