Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uzdod jautājumu astrologam

Atvars

Sveiki! Es esmu tādā situācijā, ka mācos augstskolā un paralēli strādāju. 2020. gada beigas man bijis grūts periods un nespēju produktīvi koncentrēties mācībām. Man šobrīd viss ir jau par daudz un esmu izdegusi un vairs netieku galā ar neko. Nestrādāt es nevaru bet mācīties un iegūt izglītību es gribu. Mans jautājums ir vai man turpināt cīnīties? Vai tomēr paņemt akadēmisko, sakārtot veselību un apkārtējo vidi, nokārtot parādus, sakrāt naudu, aiziet no darba un tad atgriezties augstskolā 2022./2023. gadā, lai varētu produktīvi studēt? Vai vispār esmu izvēlējusies pareizo virzienu un lieki netērēju laiku? Mācos būvinženieros. (10.12.1988. 4:40 Valmiera)

Sveiki, esmu vedīskās astroloģijas piekritēja un mēdzu informāciju meklēt arī pati, noskaidrot. Zinu, ka esmu Vrishabha /Meena, Poorvabhadra. Pēc dotajiem linku aprakstiem- man liekas, ka ir diezgan virspusēji, nedaudz baisi. Neņem ļaunā. (ierunājās mans lagnas kritiķis )

Tāpat zinu, ka eju cauri Ketu periodam, kurš tuvojas noslēgumam. Piekrītu, ka periodus var sazīmēt un noteikt pat, ja astroloģijā neiedziļinās.

Bet ir kāda lieta, kuru gribētu noskaidrot no speciālista. Zinu, ka kartē Marss nav īsti labvēlīgā pozīcijā. Vēdiskajā astroloģijā šādos gadījumos mēdz teikt, ka persona ir "manglik".

Nevaru atrast: kā šis tiek skaidrots ar iepriekšējo dzīvi. Konkrēti, kas ir tas, ko esmu mantojusi, ko sadarīju.

Un vēl: ketu periodā "davanā" saņēmu kādu slimību saistītu ar acīm. Es pieņemu, ka tam ir saistība, ar iepriekšējiem periodiem, kad nesekoju savam aicinājumam. Varbūt kļūdos.

Kas ir tas, no kā jāizvairās, domāju kā karmas mantojumu, kas var novest līdz slimībai?

Papildināts 07.01.2021 21:57:

Dati:00.25, 03.08.1977, Saldus

Atvars

ZummZumm
Par tiem sliktajiem stāvokļiem, ja vien tie tieši negatīvi neietekmē Tavu pašreizējo dzīvi- pārāk nav ko satrakties. Marsam skaitās nelabvēlīgas 6 no 12 mājām. Saturnam nelabvēlīgas var būt 5 no 12, bet kaut kā jau tā dzīve jādzīvo

Par to ko sliktu izdarīji, nav tik dziļi jārokas visas nepareizās situācijas atnāks atpakaļ un būs viņas jālabo ar attiecīgu uzvedību tajās.

Acu problēmas var būt saistītas ar nevēlēšanos redzēt lietu patieso stāvokli.

Atvars

ZummZumm
Marss lagnā visticamāk esi "Cilvēks būs agresīvs, ļoti emocionāls, nesavaldīgs un temperamentīgs, augstprātīgs, drosīmgs un dažreiz arī veiksmīgs".

Jauns/interesants/labs pavērsiens dzīvē varētu būt 2023. janvārī, kad sāksies Venēras periods.

Atvars

Paldies, par emocionālo un grūti savaldīties, ir tiesa. Pateicoties ajūrvēdai praktizēju elpošanas vingrinājumus un tas palīdz sazemēties. Par drosmi arī tiesa.

Biju domājusi arī , vai karmiska numeroloģija norāda, ko es velku no iepriekšējās dzīves līdzi.

Atvars

Olivia123
Sveika. Tev iet tāds periods sade sati. Parasti tas saistās ar transformāciju tādā paskarbā veidā- kā minimums patstāvīga emocionāla spriede. Sākās Tev šis periods 2014. rudenī un beigsies 2023. maijā.

Starp citu 2020. jūnijs- 2021. aprīlis Tev iet labais karjeras periods. Pamanīji? "Sakrāt naudu un aiziet no darba" man liekas , ka nezin nevienu kam tā būtu izdevies un visticamāk Tev ir tendence uz lieliem tēriņiem. Tā ka ar to krāšanu var neiet tā kā cerēts.

Profesionālās intereses/tendences

Aktieri, mākslnieki, politiķi. Vajadzīga pašapliecināšanās citādi graušana no iekšienes. Vajadzīga apbrīna un pašsavaldīšanās. Līderi vadītāji, tieksme uz risku. Sievietēm īpaši labi padodas reprezentēt, pārvaldīt, vadīt. Modes saloni, luksusa preces, interjers, masāžas, kosmētika, frizētava.

Lieliski kritiķi. Diētas, medicīna, psiholoģija. Reālisms, sistemātiskums, plānošana. Tirdzniecība, grāmatvedība, tulki, inspekcijas, tipogrāfijas, bankas, zinātne.

Policisti jebkuros amatos, valdības pārstāvji, administratori, reportieri, radio un TV komentētāji, ziņu lasītāji, talk – show vadītāji, aktieri, oratori, ugunsdzēsēji, arodbiedrību vadītāji, okultisti (īpaši saistībā ar melno maģiju), detektīvi, mafijas darboņi, birokrātiskā aparāta darbinieki, jūrnieki un citas ar floti saistītas profesijas, mežziņi, militāro profesiju pārstāvji, pestīšanas armijas darbinieki, roku darba strādnieki, atlēti (īpaši sprinteri), telekomunikāciju darbinieki, gaisa satiksmes kontrolieri un radaru eksperti, ķirurgi.

Tajās saitēs, kas pirmajā ierakstā izlasi par svariem un 19. Mulu.

eliotta

Sveiki, Atvar! Neesmu nekad iepriekš un nav arī bijusi vajadzība ko īpaši skaidrot,meklēt,risināt savā dzīvē. Dzīve kā dzīve - kaut kas nācis viegli, kaut kas palicis nepiepildīts, kaut kādas problēmas, bet nu palielam grēks sūdzēties. Un es arī sūdzējusies neesmu... Bet nu vairs vnk nevaru...neko nesaprotu....man dots, ļauts tik daudz....bet esmu akacī un slīdu uz nekurieni.....Es varu nest, bet nu ir par daudz...Lai cik banāli tas neskanētu - bet ir tieši tā, ka netieku galā ar savu, ģimenes materiālo stāvokli un tā smagi - jo pārāk, pārāk ilgi. Viss - es atzīstu sev, ka es to vairs nevaru pavilkt un arī vairs negribu. Bet es nedrīkstu padoties, jo man ir vnk jāpabaro un jādod saviem bērniem jumts. Es esmu pārāk stipra lai to nedarītu, bet pārāk vāja, lai pēc ~10 gadu problēmām ar smaidu pozitīvi turpinātu šo cīņu. Tātad ja ir iespējams to saskatīt manās zvaigznēs - tad vai tiešām nabadzības lāsts man turpinās sekot vēl gadus uz priekšu? Pat ne nabadzības, bet parādu, nenomaksātu rēķinu un pastāvīgas nespējas nodrošināt bērniem vajadzīgo, par sevi pat nerunājot - esmu reāli morāli novecojusi, jo tā es notiekošo jūtu....Neviens nezin, kā jūtos un kā man iet - ārēji es reāli ļoti labi spēlēju, bet mājās lūstu - vnk iekšēja depresija. Neko vairs negribu, nesaista, nedaru...Es tā negribu, ja līdz vasarai nekas nemainās un nesakārtojās, tad man jādodas uz laukiem, esmu spiesta mainīt visu savu, ģimenes ierasto dzīvi. Mani baida tas, ka nemīlu to vietu, jūtu psiholoģisku klaustrafobiju ilgāk tur esot. Baidos vkn kļūt vēl nelaimīgāka. Nejūtu tikai savu vainu finansiālās problēmās, arī otra puse tur savu artavu likusi. Vīrs ilgstoši bez darba. Visu ko sapelnu, parādos atdodu....strādāju maksimālu palielinātu slodzi. Nekas nelīdz, nekā netieku ārā no apburtā loka pārāk ilgi. Man ir labs,stabils darbs, superīgi un veseli bērni,es esmu vesela, esmu izturīga, pacietīga un nav nez kādu tur cacīgu prasību pret dzīvi. Man nav vairs ticības, ka šis periods beigsies, jo ~ 10 gadus šī sniega bumba veļas lejā (ar nelieliem īslaicīgiem uzplaukuma brīžiem ).Dati privāti. Paldies!

Sākās Tev šis periods 2014. rudenī un beigsies 2023. maijā.

Ak vai, tāda sajūta arī ir ka tāds periods velkas nežēlīgi ilgi un izskatās ka tik drīz nebeigsies

2020. jūnijs- 2021. aprīlis Tev iet labais karjeras periods

Par cik strādāju labi apmaksātā darbā kurš pilnībā ir citā nozarē kurā es plānoju strādāt vēlāk, es necenšos kāpt pa karjeras kāpnēm. Studijas pirmajā vietā. Bet domāju, ja būtu gribējusi tad tiešām būtu iepēja augt.

Tev ir tendence uz lieliem tēriņiem.

Jā man ir. Bet tajā pašā laikā man ir ļoti labi izdodas sakrāt naudu un ātri ja ir mērķis. Es varu strādāt papildus daudz stundas un extra darbus, lai tikai ātrāk sasniegtu savus finansialos mērķus. Domāju ar to man problēmu nebūtu ja nu vienīgi dzīve piespēlētu daudz neplānotu tēriņu.

Svari / Ttula Lagna, pārvalda Venēra (Šukra) – sarkana krāsa

Nezinu gan cik daudz atbilst no tur teiktā manai dzīvei. Man riebjas drāma un es no tās izvairos, kā no mēra. Rakstura ziņā esmu draugs visiem un ar partneri man vienmēr ir tādas kā labāko draugu attiecības. Ja nav, tad nav attiecību. Ja mani sāpina vienreiz es nedodu otro iespēju. Ļoti uzticos savai intuīcijai. Tāpat man nav svarīgi visu laiku būt attiecībās. Es labāk esmu viena līdz stieku kādu, kuru ir vērts satikt vēlreiz.

Karjeras ziņā. esmu aizdomājusies par aktieriem, policiju, armiju, psiholoģiju, juristiem. Bet jāsaka tā ka man ļoti patīk sava brīvība (negribu būt piesaistīta vienai valstij) un nauda tāpēc neviena no iepriekš minētajām profesijām neder. Tāpēc par labu izvēle tika dota inženierzinātnēm, kur darba nekad nerūks, un inženieri vienmēr būs vērtīgi speciālisti jebkur pasaulē.

Paldies jums Atvar!

Labdien Atvar!

Ieraudzīju tēmu, kurā var Jums uzdo sasāpējušos jautājumu. Man šobrīd noderētu Jūsu padoms, vai atbilde uz nupat notikušo situāciju, jo nezinu kā būt tālāk, ko gaidīt un uz ko gatavoties.

Tātad, situācija šāda: Man ir vīrietis, ar kuru mēs gribējām un sapņojām par kopīgu ģimeni un bērniem, bet šobrīd viss ir neskaidri un nesaprotami, jo 3 janvārī viņs man paziņoju, ka viņam izrādās ir 5-cus gadus vecs bērns par kuru viņš neko nezināja, un kurš uzkrita viņam no zila gaisa negaidīti uz "galvas". Taja dienā viņš man sarunāja visādas lietas, ka viņs taisās dzīvot kopā ar bērna māti, ka bērns viņam ir ļoti svarīgs, un tas ir tas par ko viņs vienmēr ir sapņojis. Arī vēlāk, kad jautāju, kas notika ar mūsu attiecībam pretī saņēmu nepatīkamu atbildi. Man tas arī bija soks, tāpat kā viņam, bet soks bija un sāpīgi no viņa vārdiem un pēkšņo attieksmi pret mani. Šobrīd it kā esam salīguši pamieru,bet..... es nezinu, ko gaidīt no šīs situācijas un vai mēs paliksim kopā, jo kā viņš pats teica, viņam vajagot padomat ar kuru palikt kopā. Es esmu tādā puspakārtā stāvoklī. Ļoti nevēlos, lai man atkal tik ļoti sāp kā tad, kad viņš man tajā šokā un pārdzīvojumos nezin ko sarunāja. Vīrietis šobrīd ir ar galvu meties bērnā. Varbūt pat pārāk to situāciju paņemis pie sirds. Principā es vienmēr zināju, ka viņš būs lielisks tēvs, un šī situācija to pierāda, un tas bija tas, kas man viņā ļoti piesaistīja un patika. Bet mēs gribējām savus, kopīgus bērnus.

Es nezinu, ko man tālāk gaidīt no šīs situācijas, un vai mēs paliksim abi kopā un izveidosim ģimeni, vai vismaz uzsāksim kopdzīvi.

Dzimšanas datus nosūtīšu uz cāļpastu

eliotta

Arī joprojām aktuāls mans jautājums. Dzīve turpina sarežģīties. Vrb kāds f-bukā Atvaram var palūgt te ielūkoties. Es neesmu soc.tīklos. Pa retam te ienāku tikai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414521