Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uzdod jautājumu astrologam

Atvars

Atvars

Sunsan
Varbūt nevajag skriet pa galvu un kaklu. Ir bērna kopšanas atvaļinājums- tad attiecīgi velti savas pūles bērnam. Bērns un ģimene no sievietes prasa diezgan lielu uzupurēšanos un vēlme, ka būs gan labi karjerā, gan ģimenē ir diezgan liela utopija. Pieņemsim, ka tas izdodas tikai retajai

Par Tavu laiku pie tēmas sākumā pie norādītajām saitēm izlasi par aunu un vērsi. Ja būs 11:45 tad atbildīs vērsis, ja agrāks, tad auns. No Tava stāsta izklausās ka būs auns. Pie nakšatras izlasi 14. Čitra.

Attiecībās Tu varētu būt atpuveni šitik jauka - Smadzenes ir seksīgas/erogēnā zona, nekad neizvēlēsies dumju partneri . Ar īpašu kaifu pūderēs un zāģēs prātu. Mēdz būt gudri, reizēm patīk mācīt citus, reizēm nemaz tik ļoti nemaz mācīt. Bieži vien no attiecībām izvairās- pēc skata jau pasakot ‘’par to man viss jau skaidrs’’. Pats sevi tā kā atsvešina , ierobežo. Vienmēr visu zin labāk, ''es jau teicu'' utt- tas var būt īpaši kaitinoši. Jāiet cilvēkos, jāaicina ciemos. Ilgi atcerēsies tos jaukos vārdos, ko viņai pateici pirms 10-20 gadiem. Tāpat atcerēsies visu slikto. būs svarīgi kaut kāda noslēpumainība, lai visu laiku varētu atklāt kaut ko jaunu par partneri. ? Iepazīstoties partneris nedrīkst pārāk ātri atdoties citādi ‘’būs tāds pats, kā visi pārējie’’ un pazudīs interese. Visam ir jābūt kā saka viņš, viņš zin labāk. Mecenāts. Bailes no vientulības, ka pieredze/prasmes nevienam nenoderēs. Bailes vilties cilvēkos.

Kā tikt pie naudas - Piedzimi ne ar ko un iespējams, ka nebūs. Tēvam bija jāiemāca radīt naudu. saikne ar tēvu varēja arī nebūt un attiecīgi pašai jāiemācās taisīt naudu. Kā naudu pavairot ? Nerunāt par naudu un ilgi nedomāt. Vienkārši ņemt un darīt.Pēc iespējas balstīties uz savu pieredzi.

Atvars

Krustnaglina86
Īsti nespēju iedomāties, kur ir jādzīvo, lai gadu nevarētu atrast darbu. Visticamāk vari iztikt bez darba un nemaz tik ļoti negribās- pagaidām kad gribēsi , tad noteikti arī atradīsi.

Labi izpildātāji, darbā neuzkrītoši. Bailes zaudēt stabilitāti/ kroni/statusu. Strādā dēļ stabilitātes, nevis naudas. Cukuru var pielikt 3 karotes, jo tas ir darba dēvēja. Bailes no sacelšanās, atlaišanas.Iespējams esi pārāk tendēta uz naudu. Jāiemācās izvēlēties un uzņemties atbildību par izvēli. Naudas potenciāls ir diezgan liels.
Nauda būs vairāk ja par "kādu" parūpēsies.Katram caurumam par spundi jābūt. Lai visiem viss būtu labi. Ienākumi caur partnerību.

Varbūt uz marta beigām, kas izmainās.

Cik precīzam jābūt dzimšanas laikam- vai var būt +/ - nobīde 1h. Vecāki neatcerās precīzu laiku

Atvars

maaminja
Šo to var pastāstīt jebkurā gadījumā.

Šobrīd lielākā problēma ir tā, ka "nesanāk" bēbis. Viens bērns 11g jau mums ir, dzīves stabilitāte arī iegūta, bet, kad beidzot ir viss nodrošināts otra bērna ienākšanai (gan mana, kā mātes garīgā izaugsme, gan materiālajā jomā izveidots pamats), tad bērniņš nez kāpēc ir izdomājis nenākt. Pirmais pieteicās pats, pat īsti neplānojot, kad visi apkārtējie apstākļi bij 100x sliktāki.

Ir daudz iespēju, ko šobrīd mēs varētu ieguldīt nākotnes bērnu labklājības vārdā, bet, ja to bērnu nav, tad arī citi plāni paliek nesvarīgi (piem., mājas celšana-tās lielums, pārvākšanās). Nav skaidrs, kur ieguldīties. Dzīvot egoistiski arī negribās.

Dzimšanas datus nosūtu vēstulē.

Atvars

maaminja
Sveika. Mājas projektā paredzēt 2 bērnistabas, kurās katrā tīri teorētiski var sadzīvot 2 bērni. Tādas baigās izmaiņas mājas projektā neievieš. (+15m2). Ja pašiem nenoderēs- varbūt mazbērniem.

Tālāk par vai māju vajag uzskatīt par ieguldījumu bērniem? Vai māja atrastos vietā, kurā bērns pēc x gadiem varētu un gribētu arī reāli dzīvot? Varbūt paredzēt iespēju māju taisīt ''saliekāmā formā'' ar tīri teorētisku iespēju, viņu arī kaut kur pārvest. Vai gribēsiet mājā dzīvot līdz mūsdienu cilvēku sagaidāmam mūža ilgumam 80+ gadiem? un attiecīgi vēlvienai ģimenei tur vieta nepietiktu.
Par grūtniecību, vari savā dārziņās sastādīt sparģeļus sanskritā šī auga nosaukums ir ''100 vīri'' vīrieša materiāla kvalitātes uzlabošanai palīdz prostatas masāža

Pieņmesim, ka grūtniecība varētu būt gada beigās. Tai noteikti varētu palīdzēt ja savlaicīgi atbrīvotos no visādiem aizvainojumiem (parasti normāliem cilvēkiem tādi ir).

Saitē pie lagnām izlasi lauvu un pie nakšatrām 7. Purvanasu. Te ir lauvas lagnas apraksts vēl no cita autora-

Lauvas lagna- lepni un pārliecināti cilvēki. Pārliecinātība ir iedzimta Ieejot telpā visi viņu pamanīs. Ir diezgan klusi – runā parasti tad, kad viņus pamudina, vai tad kad grib salikt punktu uz i. Savu uzvedību ģimenē mēdz aprēķināt ar tāvu runāšu tā, ar brāli savādāk. Labi (radoši) komunicē, mēdz izmantot plašus žestus, viņu komunikācijas stils ir patīkams.

Savu māju/ģimeni ļoti aizsargā. Mēdz būt cieša saikne ar mammu. Izglītojoties un audzinot bērnus ir ar savu filozofiju/radoši. Bieži ir juristi. Dzīvē daudz pretestība/izaicinājumi pret lauvu. Lauvas partneri parasti ir aprēķinātāji ar pietiekami skaidru vīziju, ko viņi no lauvas saņems (naudu, biznesa iespēju, drošību). Lauvas partneri nebūs tādi sirsnīgi. Bieži vien pietiekami distancētas attiecības- it sevišķi tad, kad neviens neskatās. Attiecības, protams, var būt arī skaistas, bet tās balstīsies uz praktiskiem faktoriem.

Lauva var būt ekstrēmisti- piemēram, vegāni. ‘’Sludinātāji’’ ar zobenu un uguni, „Es drīzāk miršu nekā ..... ” Patīk karjera, kas viņus nostāda uzmanības centrā. Dabiskā atrašanās vieta ir uz skatuves. Ar komunikāciju pelna naudu. Labi pārdevēji. Epizodiski mēdz būt pietiekami dāsni.

Tu kā personība - Despotisks, tirāns. Stabilitāte. Tendēti uz cietsirdīgām izpausmēm. BDSM Gūst baudu no atrašanās pie varas. Labi izpildātāji, darbā neuzkrītoši. Izvēlas vienreiz un uz visiem laikiem- pirms ir izvēlējies var testēt vairākus vienlaicīgi. Meklē cilvēku, kurš ievēros viņa noteikumus. Ja kādam kaut ko uzdāvina, tad sagaida, ka otrs nēsās/lietos to mantu ar zemtekstu es nēsāju Tevis dāvināto Tu esi mans saimnieks

Atvars
Paldies, liela daļa patiesības.

Ja par māju ir runa- tad, manā skatījumā, ir atšķirība vai māju celt 1st, kur dzīvosim 2 cilvēki vai celt 2 stāvos, ar iespējamu dzīvošanu piem 4 cilvēkiem. Vai necelt vispār un ceļot egoistiski pa pasauli, novirzot liekos ienākumus pasaules redzējumā.

Ja mums ir bērni, kas vēl mazi- labāk tos audzinu savā mājā ar pagalmu, ne daudzdzīvokļu mājā un samazinātu iespēju palaist bērnus vienus pagalmā pilsētas centrā. Tāpat gribētu bērniem parādīt kā aug dārzeņi, augļu koki. Ja man bērnu vairs nav- tad izvēlos savu brīvo laiku pavadīt savādāk un neieguldīties dzimtas māju veidošanā. Būt kā gliemezis ar māju plecos nav vēlmes. Ja ir īpašums- tad stabils un vērtīgs arī pēc n gadiem, kur bērniem atbraukt un izrauties no darba gaitām un pilsētas sārņiem. Bērnu gadījumā arī lokācija svarīga- skolas, bērnudārzi. Bezbērnu gadījumā tas vairs nav aktuāls. Tad svarīgāka mazāka civilizācijas klātbūtne.

Vīra materiāls esot ideāls. Aizvainojumi manī varētu sēdēt. Kā izdzēst-nezinu. Varu tikai samierināties.

Atvars

Tev stabilitāte ir svarīga. Interesanti būtu redzēt vīra datus.
Aizvainojumi vieglāk pāriet, ja saprot , ka savā dzīvē pati par visu esi atbildīga tikai pati pārējie ir tikai, lai mūs paskolotu.

tās saites atradi, kur izlasīt?

Saites palasīju. Par lauvu- varbūt daļa patiesības, bet ļoti lielās galejības "aiziet".

Ja es kādreiz uzskatu sevi par gudrāku, kā blakusesošie- tad pamats tam ir zināšanas, ko esmu apzināti vākusi savas dzīves ceļā un vienmēr licies, ka pamatoti, ne tāpēc, lai kādu pataisītu par "mazāku" un manipulējamu. Taisni otrādi- man patīk līdzvērtīgi cilvēki blakus, ar tikpat lielu zināšanu bāzi, bet grūti tādus sastapt. Un partneris ir ļoti rūpīgi, ilgi meklēts un "atlasīts" un pārbaudīts, un atzīts par labāko, kas līdz šim bijis. Bet arī no viņa gaidu izaugsmi garīgā jomā. Finansiāli viņš mani "pārsit".

Atvars

maaminja

Pieņemsim, ka jūsu attiecībās stabilitātes nebūs. Būs kustība un attīstība.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414521