Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uzdod jautājumu astrologam

Atvars

Mūs kopā grūti ieraudzīt- astroloģiski?

Vai kā domāta kustība? Kustībā arī visus šos gadus esam tīri fiziski- neesam "mājās sēdētāji".

Atvars

maaminja
Iespējams, ka tīri labi sapas. Drīzāk diez vai uz vietas fiziski sēdēsiet.

graamata

Sveiki!
Ļoti interesē kā un kad msn pavērsies jaunas darba iespējas. Nu jau gadu nestrādāju algotu darbu, pabeidzu mācības un kopš p.g.jūlija dzīvojos pa māju, palīdzu bērnam mācībās, morāli atbalstu vīru darbā, rūpējos par atmosfēru mājās. Interesē, vai man vispār strādāt algotu darbu, jeb realizēt sevi ar ieguvušās izglītības palīdzību.
(09.07.1987, Cēsīs 23:35)

Atvars

graamata

Bailes, ka nauda padarīs mantkārīgu utt. Pazaudēt ticību tajā, ko dara. Baidās tērēt sev. Bailes no nekompetences/samozvanec/baidās, ka nevajadzēs padomu. Bailes pazaudēt sevi, kā cilvēku.

Labi pasniedzēji, guru, ārsti. Prasme sarunāties/sarunāt/vienoties. Patīk dot nelūgtus padomus, izcili ‘’dīvāna eksperti’’. Pārstāsta kolektīvā izlasītos jaunumus. Palīdz citiem garīgi augt. Radīti lai izietu ārpus vispārpieņemtajiem rāmjiem. Skolotāji. Mākslnieciskās dotības. Viņiem vajag izrunāties un attiecīgi viņu partneriem , laiku pa laikam viņi ir jāuzklausa. Patīk kaut ko notirgot- labi pārdevēji. . Labi sniegt garīgu/psiholoģisku palīdzību citiem. Labi psihologi, treneri. Jāstrādā ar muti. Tie kas radīja tirgus attiecības. Pļāpīgi- spiegu atradums. Labi speciālisti, kad sasnieguši savu meistarību, vairāk var nopelnīt ar citu apmācīšanu. Reizēm mēdz piemānīt citus.

susums

Atvars
man jautājums par manu puiku

(17.05.2002 plkst. 01:54 Rīga)

Kas tur rādās par dzīves virzieniem sastībā ar izglītību, profesiju, darbu, naudu?

Jaunietiem pašam aptumsums galvā šobrīd un es ceru, ka man zvaigznēs nav rakstīts, ka viņš manā maizē dzīvos līdz sirmam vecumam.

Atvars

susums
Kādas ir viņa intereses un kā izpaužas aptumsums galvā.

milawka-kris

Labdien!

Man jautājums par sevi. Pēdējo gadu it īpaši jūtu tādu kā bezizejas stāvokli. Šķiršanās ar vīru, attiecības pēc šķiršanās, kuras bija drausmīgas, tādas sajūtas, ka nekas labs vairs mani nesagaida šajā dzīvē.

Kādas prognozes satikt kādu normālu cilvēku, ar kuru veidot attiecības un pavadīt kopā laiku?

05.02.84.,Krāslav, pplkst. 23.55

Papildināts 23.02.2021 13:56:

Krāslava

Atvars

milawka-kris
Visticamāk, būs jāsagaida 2024. gada decembris, tad vajadzētu sākties jaunam dzīves periodam un attiecības tur visticamāk arī būs iesaistītas.

Vienlaicīgi derētu padomāt par to kas saņemts mantojumā no savas ģimenes - šķiršanās no vīra, sliktas nākošās attiecības- ko Tu dari tā, ka sanāk šādi? Vienkārši cerēt, ka viss pats no sevīm būs 2 reiz labāk nekā iepriekš- var nebūt tā prātīgi. Pieņemsim, ka Tavām attiecībām būs tendence būt emocionālām un nestabilām.

Romantiķis. Patiks ja pateiks viņam ka mīl, viņam tas ir jāsajūt, viņam tas ir JĀZIN.. Rūpēsies par partneri. Attiecību mērķis atrast ideālu partneri, lai radītu ideālu savienību. Partnerim jāatbalsta divnieka vērtību sistēma- citādi harmonija nebūs. Divnieks pēc savas dabas ir izpalīgs, Seksā mīl apmierināt partneri, gūt baudu no tā ka partnerim labi. Jūtas labi, ja var palīdzēt partnerim. Radīs atbilstošu noskaņu, glāsti, spēles. Seksam var gatavoties vairākas dienas. Ļoti svarīga sajūta „MĒS KOPĀ”. Divniekam Ir jāpastāsta partnerim kā grib, lai viņu mīl. Jāinstruē partneris, kā grib, lai izdara. Pats dara tā, lai partnerim labi un pēc tam pārdzīvo, ka partneris viņai nepievērsa tādu uzmanību, kādu gribēja.

Saite pie lagnām izlasi jaunavu un lauvu un nakšartru 26. Utara bhadra pada.

milawka-kris

Paldies

Papildināts 23.02.2021 15:45:

Paldies

Labvakar! Jau ilgu laiku mokos šaubās, ko man darīt. Jau likās, ka izlēmu, bet tomēr kaut kas vēl liek šaubīties. Jautājums par personīgo dzīvi. Vai iet prom no tagadējā partnera, ar kuru esam kopā 15 gadus, bet dzirksteles jau sen nav, un jūtas no manas puses zudušas. Jau pusgadu pārsvarā virtuāli sazinos ar citu vīrieti, kurš mani gaida, bet tas nozīmē man būs jāpārvācas uz citu valsti, kur nav īsti skaidrs, ko varēšu tur darīt. Gribētos uzzināt, vai mūsu potenciālā savienība būtu veiksmīga, jo pagaidām caur rozā brillēm grūti to saprast. Datus nosūtu privāti. Liels paldies!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414521