Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uzdod jautājumu astrologam

Atvars

susums

Atvars
Kādas ir viņa intereses un kā izpaužas aptumsums galvā.
neko jau negrib, tikai sēdēt datorā, bet saprot, ka tā jau nu visu dzīvi nevarēs. A ko, uz kuru pusi skatīties pēc izglītības vai darba, nav ne jausmas.

Atvars

LaFemme7
Tu - Patīk kustība. Iemīlēs partneri ar labu auto. Sekss ceļojumā,MAŠĪNĀ, lidmašīnā, vilcienā, pludmalē utt. Vajag daudzveidību. Gribas, lai partneris maina smaržas, jo katra smarža asociējas ar kaut ko citu. Lomu spēles skolnieces/ medmāsiņas utt. ‘’Skorostrels’’ – pārāk ātri pabeidz, visticamāk uz vīriešiem, jo gribas visu ātrāk iegūt, nav laika gaidīt. Grib būt galvenais. Var būt zināma neordinaritāte attiecībās. Vajag savas telpas drošību attiecīgi sekss ar aizsarglīdzekļiem. Milzīga iejūtība. Bērnu 7 vajag diezgan ātri no mājas izlikt vai pašam bērnam droši doties prom. 7 labāk komunicē no attāluma. Mīlestībā var būt kā pie ‘’zviedru galda’’.

Fantazētāji. Baidās no stabilitātes, būt ieslēgtam, NEPASPĒT, mietpilsonības, stagnācijas. Baidās zaudēt brīvību, Darbu bez komandējumiem bailes kļūt par pieminekli, kurš nekur nekustās. Zaudēt aicinājumu/radošumu. Bailes nerealizēties. Aiz bailēm visu naudu iztērē darba instrumentos. Iestrēgt vāveres ritenī- var izmēdāt mantas un partnerim arī tā vajag izdarīt. Pavizināt ar mašīnu

Atklāt jauno -aizbraucot tālumā. Ceļotāji. Jāieslēdz intuīciju. Sportisti, tv/blogeri. Radošums. Ja strādā ‘’bankā’’/fiksētā darbā- vakarā dari ko radošu, zīmē, dejo utt. Māca iziet ārpus rāmjiem. Kaut kāda abstrakcija. Kustība tā ir DZĪVE. Jaunu teritoriju ‘’iekarotājs’’. Spēj pārvarēt jebkurus šķēršļus. Viņu nauda atrodas ārzemēs- jānopelna caur eksportu/importu. Lai nopelnītu stingri iesaka pamest dzimto vietu. Pedāļu pamīšana sporta zālē arī var radīt pareizo noskaņojumu.

Par iecerēto partneri - neesi pārsteiga ja būs kaut kas no šī - Dzīvnieciskas vēlmes, noraut, iegūt. Var uzbudināt īpaši nerātni vārdi.

Par saderību neesi pārsteigt ja - daudz seksa, atkarību. Mīl vai nemīl, bet glābiņa tāpat vienam no otra nebūs. Kaislības/ sadomazo. Atkarība/piesaiste- vienkārši ''vajag aprecēties'' , finanses parasti ir labas- var parādīties finansiāla negausība. Kārdinājumi, poligāmija, bohēma. Sekss/ narkotikas/ rokenrols

Sveiki,arī vēlos konsultāciju.Vispār nesaprotu ko darīt,ļoti gribas strādāt,pagaidām nevaru atrast darbu,dzīvoju laukos,nepatīk sēdēt mājās,bet esmu diezgan introverta,noslēgta,kā iedomājos ,ka būtu jāiet strādāt ar cilvēkiem,jau nelabi paliek nesaprotu kādā virzienā meklēt darbu,pie tam vēl dažadas veselības problēmas,vispār liekas ka pati nesaprotu ko gribu reizēm,ir bērns un vīrs,cenšos būt dzīvespriecīga ar cilvēkiem,bet tas ir tikai ārēji.Paldies par atbildi!

Papildināts 05.03.2021 14:04:

Dzimusi Ogrē 15.07.87. 4.20 Kaķa zaķa gadā

DipDap

Sveiki. Es arī labprat uzzinātu,kas sakāms astrologam par man sasāpejušu jautājumu.

Mani spiež nost attiecības ar vīru. Esam kopā 10 gadus, piedzimuši divi ļoti gribeti un gaidīti bērni. Bet attiecības mirst, mēs vairāk pat sasvtarpēji sarunāties nespējam, ir vai nu pilnīga klusēšana,vai arī skandāli un savstarpēji apvainojumi. Nav neviena tāda diena,kad es nedomātu par to,ka škirties butu labākais scenarijs. Piebildīšu arī to,ka es šim cilvēkam vairāk neuzticos un neticu, domāju,ka viņš NAV bijis godīgs pret mani.

Tas,ko es vēlos zināt ir - vai viņš pret mani ir bijis godīgs un atklāts? UN - vai man beidzot saņemties un novest šo kluso ieceri (škiršanos) līdz galam?

Mani dati 20.09.1992. Dzimusi Ventspilī, Svētdienā,plkst. 04:25.

Vīra dati 05.07.1993. Dzimis Ventspilī, precīzu laiku nezināšu.

Atvars

DipDap
Ko dabūsi vietā? Kādu kristāldzidro no Marsa?

Jūsu saderība ir tāda, ka stabilitāte tajās nav paredzēta. Nedēļā ''5 piektienas''. Uz šādām attiecībām var iet ja mīl, ir gatavs ieguldīties partnerī (iedvesmot. motivēt). Harmoniska savienība, viena mānīšanās visu var izjaukt.

Bija , vai nebija- nezinu klāt nebiju un šķiet ka tam pat vairs nav nozīmes.

Iespējams, ka pati esi diezgna problemātiska priekš ģimenes dzīves

Viens no vecākiem, visticamāk, ka māte bija ļoti valdonīgas dabas sieviete, kura tiecās uzspiest savus uzskatus un valdīt pār citiem. Ja viens no vecākiem atklāti dominēja, tad otrs varēja smalki manipulēt ar bērnu: „Mēs ar tevi kopā pret to briesmoni”. Bieži mājā ir spēcīgs, bet ne izteikts aizvainojums, īpaši tajā, kas skar bērna vajadzības vai nepieciešamību par to rūpēties. Dažreiz milzīga ietekme ir vecmāmiņai – viņa ir it kā ģimenes matriarhāts. varēja būt pastāvīgi draudi pamestībai, ja bērns neuzvedīsies kā pieklājas.

Kļūstot pieaugušam, viņa māja var kļūt par cīņas arēnu, vai arī, lai izbēgtu no tā, kas notika vecāku mājās, viņš nolemj dzīvot vientulībā. Var būt ļoti grūti dzīvot vienam, ja tikai viņam nav absolūta kontrole pār situāciju. Tas saka:”Mana māja – mana pils, mana slepenā paslēptuve, un es neizturēšu, lai dalītos tajā vēl ar kādu.” Viņiem ir būtiska nepieciešamība pret privāto dzīvi, pat tad, ja tie dzīvo ar kādu kopā, viņiem ir vajadzība kādu laiku pabūt vienatnē.
Ja viņi sadziedēs bērnības traumas un aizvainojumus, tiem būs vieglāk dzīvot ar kādu vēl kopā. Tad ģimenes dzīve kļūst par spēka avotu, kura atjauno spēkus un dod viņiem dziedinošo enerģiju, izejot plašajā pasaulē.

Papildināts 05.04.2021 11:26:

Papildus tēmas ievadā norādītajās saitēs izlasi par lauvu un 5. Mrigaširu.

Sveiki! Mani arī nomāc attiecību jautājums, ko zvaigznes saka, jo šajā sfērā man neveicas. Nespēju izveidot stabilu ģimeni. Visas attiecības pēc gadiem izjūk. Mani dati. 20.03.1979. Plkst. 19.05. Dobele. Jau iepriekš liels paldies!

Atvars

DipDap un arī 1209..999

klausos lekcijas konspektu un jāpārbauda varbūt sevi atpazīstat pēc zemāk rakstītā?

ir kā zāģis/zāģētājs kurš motivēs kļūt labākam. Gluži kā ēzelītis no Šreka filmas. Atrast sev partneri. Var neiet attiecībās- nevar izveidot , ar draugiem/paziņām. Vientulība. Kad es iemācīšos partnerību es būšu 7 debesīs. apmeklēt kursus pa tēmu kā iepazīties, kā runāt , kā radīt harmonisku ģimeni, psiholoģija. zināšanu glabātāja un ja šo zināšanu nav ir jādodas tās apgūt.

Var ieteikt iet ar daudziem pārgulēt, lai rastos prasmes. ir arī norādes uz indīgu piraņjas/odzes dabu. Klubs „visi vīrieši ir cūkas un sievietes .... ” tiekšanās pēc mīlestības palīdzēs kobrai atbrīvoties no indes. ir izcili provokatori, caur kuriem sākas progress.

Atvars Vai paskatīsieties par mani?es jau uzdevu pirms dipdap.

Laba diena!

Vai šī tēma vēl ir aktīva?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414521