Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji & un citi dārzeņi 2021. gadā

Cilveeks

Sveikas! Esat audzējušas Tumbling Tom Yellow tomātus? Aprakstā lasu, ka var nokarenajos podos audzēt. Gribētos atsauksmes dzirdēt.

Un Sweet Million?

Skatos Mārupes sēklas, tik daudz ko gribās, bet vietas ir tikai 20 stādiem, i ta par daudz.

Irina.K

Labdien.
Lūdzu , iesakiet garšīgu ne pārāk lielu ķirbi (līdz 10 kg) , ko var cept šķēlēs.
Pagājušajā vasarā izmēģinājām Crown Prince un Nelson.
Varbūt ir kas labāks?

Ļoti patīk pildīti veseli cepti Uchiki Kuri , bet gribas cepšanai gabalos vai šķēlēs.

Irina.K

Man patīk Barbara.Šķirne vēla, tikai ar dēstiem.Bildē vesels un iesãkts,kuru tūlīt cepšu

Papildināts 05.01.2021 12:13:

Sēklas tikai nedaudz resnajā galā, pārējais bez atlikumiem,sanāk skaistas apaļas ripas

Irina.K

mimarta
Man patīk Barbara

Bija man Barbara viena sēkla - audzēju ar stādu , izauga 3 nelieli ķirbīši , nedaudz virs kilo. Divus apēdām , trešo nofočēju. Tikai nelieli - 5 cilvēku ģimenei viens par maz.

Varbūt pār vēlu iesēju , bet bailes agrāk stādīt ārā.

Pēdējais ir zaļganāks , varbūt nav īsti nogatavojies. Tie divi bija dzeltenīgi kā Tavēji.

sofačka

Katram savs
es arī gadiem tā marinēju ar papriciņu un tomātiem

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

Katram savs

sofačka
es arī gadiem tā marinēju ar papriciņu un tomātiem
A tomātus kā? Arī smalki sagrieztus? Un tad tādus liek rasolā?

sofačka

Katram savs
ņea pie gurķu šķēlītēm piemetu čerikus

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

Dianne

Irina.K
Mani ķirbju favorīti - Queensland blue un Australian butter - abi tādi - velk uz kantaino pusi mājās sakrauju kā sniegavīrus vienu virs otra. Vidēji ap 5 kg. Ir mazāki, ir arī biku lielāki, bet par 10kg smagāki nav. Var celt pirmajam miza zaļgana, otram orandžīga, abi blīvi, cieti, ļoti aromātiski - garšīgi jau tāpat svaigi. Cepjam krāsnī, gards biezzupā un marinēts kompots super! Spiežam arī sulu - tā tāda "bieza" un tik piesātināta, kā jau no "cietajiem" ķirbjiem, nav ūdeņaina garša.

Un trešais favorits - šeit forumā Hipotenūza iedeva sēklas no "Austrālijas riekstu ķirbja" - tas pats radinieks tam Australian butter būs - līdzīgs un tik pat labs!

Pērn nopirku un neiesēju piesaukto "Barbaru", šogad iesēšu

binese

Irina.K

Nekas pārdabisks , bet garšīgs. Arī miza esot ļoti veselīgam (neesam mēģinājuši). https://www.onava.lv/lv/seklas/cucurbita-species-blue-hubbard-4161/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414547