Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji & un citi dārzeņi 2021. gadā

Cilveeks

Katram jau sava pieeja, kā audzēt, arī no savām kļūdām mācās. Es stādu tikai 1 rindā, lai gan daudzi stāda 2 tādā platumā. Toties es visus laižu uz 2 galotnēm. Arī atsienu ar šņori un klipšiem, kamēr mana mamma sien tikai ar platu šņori, bet vīramāte grib kociņus un tad sien pie tiem. No sākuma vīrs nāca arcpadomiem, khe, khe, es pieturējos pie internetā un žurnālos sagrābstītām gudrībām. Tagad akceptē manas

Zanniii

lota parastā
Iesūtīšu jaunāko savu pa džungļiem pēc tomātiem.

Nākamgad noteikti darīšu citādāk. Pirmkārt, tik daudz tomātus noteikti nestādīšu. Un tad, jā, noteikti ar lielākām atstarpēm, lai pašiem tomātiem vieglāka dzīve. Šitas ir nedaudz par traku.

Jasmiins

Cinnija
Ta, es seju 26.02, ta ka man laikam ari apid drizuma sarkanie (pagaidam tikai zali)

Katram savs

Printy
Toties es visus laižu uz 2 galotnēm.
Es stādu 2 stādus vienā bedrītē. It kā tās pašas divas galotnes, bet tomēr 2 saknes - naivi ceru, ka raža sanāk lielāka. Salīdzinājusi gan neesmu.

Papildināts 08.06.2021 18:38:

Beidzot tomāti un gurķi sākuši augt, paduses jālauž katru dienu.

Starp citu, es šogad salasījos, kā jāveido gurķi - ka aizmetnīši pie pirmajām 3-4 lapām jeb 30-40 cm augstumā - jārauj nost - lai saknes saņemas. Tad nu sogad pirmo reizi sāpošu sirdi tā daru.

Kā jūs veidojat gurķus? Arī pirmos raujat nost?

Es neko neveidoju gurķiem. Darbu jau tāpat pietiek, un gurķi arī pietiekami ražo tāpat. Bet sogad vēlu būs raža, nebija, kur stādiņus izstādīt utt.

Pagaisgad neko neravu nost, šogad kadus 2 noņēmu, bet vairāk nesanemos

Hipotenuza

Katram savs
Es obligāti izttīru pirmo čettru lapu paduses, un stādu arī ik pa 50 cm. Pavisam cita raža, un ražo kamēr gurķiem paliek par aukstu.

Ir ļoti kaitīgi neiet uz balli, ja ļoti gribas!

Rotuks

Katram savs
Es gurķiem kādus pirmos 3 auzmetušos gurķīšus nokniebju un tad tā arī ir ka saņemās un labāk ražo.

MazaisMurmulis

Tā gurķu veidošana ( pirmo nokniebšana) attiecas tikai uz siltumnīcu vai arī uz lauka?

Sveikas. Ar ko mēslot kāpostus un ziedkāpostus? pagaidām man tikai kūtsmēsli likti apakšā, kad stādīju, taču kautkur lasīju, ka sevišķi ziedkāpostam nepietiek, ka iestāda un aplaista ar ūdeni vien.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414547