Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji & un citi dārzeņi 2021. gadā

Cilveeks

Resnā Žurka

Nu, kāds skats neapkurinātās siltumnīcās? Vācat nost vai vēl ir cerības no zaļajiem bumbuļiem ko sagaidīt?

87654321

Resnā Žurka
Nu, kāds skats neapkurinātās siltumnīcās?

Man vēl ķirbji uz lauka
Tomātus novācu.

mushmire

Es jau pirms divām nedēļām izvācu tomātus, palika 2 ķiršu. Ķirbjus ar pagājušo nedēļu novācu. Siltumnīcā iesēju zaļmēslojumu, ceru, ka pa nedēļu būs sadīdzis.

Viss, kas notiek - notiek uz labu.

Puikiņš

Lielā māsa

Eņģelītis

Katram savs

Resnā Žurka
Nu, kāds skats neapkurinātās siltumnīcās?
Man vēl ir sarkanie bumbuļi. Pamazām ēdam.

Lielāko daļu novācu. Palikuši ķirši, čili. LAuka tomātus novācu pirms kāda laika un zaļie jau daļa nogatavojās mājās stāvot. Papriku pirms kādam četrām dienām. Nezinu, vai cerība, ka pavisam zaļā nogatavosies. Ķirbji ar mājās, laikam kādi pāris palika. Pirms divām dienam bija diezgan pamatīga salna. Lielākais pārsteigums - uz lauka izstādītie čili neapsala.

Es šodien, Ziemeļvidzemē, savai tik aizvēru durvis un lūku, ceru, ka turpinās gatavoties, jo zaļo vēl ļoti daudz. Eross pārpilns, ceru, ka nogatavosies. Bricis sola atvasaru.

Papildināts 25.09.2021 21:54:

Man pašlaik vienā siltumnīcā ir visi stādi, otrā daļa jau novākti.

Papildināts 25.09.2021 21:54:

Papildināts 25.09.2021 21:56:

Ananāss šogad ļoti ražīgs, lieliem tomātiem. Ļoti patika šīs šķirnes uzvedība.

Man vēl siltumnīcā zaļš, bet gatavojas tikai čeriji, pārējais stāv. Durvis stāv ar spraugu, baidos puvi ielaist. Lasu, ka te atstāj mazos, laikam tad man arī tā jādara, jāvāc lielie ārā, lai gatavojas mājās uz palodzes. Gurķus izvācu, jo tie, lai gan zied, uzvedas kā iebakzamējušies - nekādu pārmaiņu - kādi bija pirms nedēļas, tādi šodien. Tik auksts septembris neatceros kad būtu bijis.

Katram savs

Printy
Gurķus izvācu, jo tie, lai gan zied
Es arī vakar izvācu. Bet manējie jau galīgi brūni bija, jau pāris nedēļas neviena gurķa.

Tomātiem vakar atradu pirmos pāris bumbuļus ar fitoftoru. Šogad durvis (abos galos) visu laiku vaļā, tad nu ilgi noturējās.

Man pagaidām fitoftora siltumnīcā uz bumbuļiem nav bijusi, ir tikai tiem tomātiem, kas ārā izstādīti. Uz lapām gan jau manīju, būs laikam jāvāc nost visi tomāti, kaut žēl.

Nabaga gurķi šodien dabūju noņemt, jo vīrs, pļaujot apkārt zāli, nopļāva gurķa stumbru! Biju nikna, jo gurķis bija uzrāpies vilkābelē, ticis līdz pašai galotnei un vēl pa druskai ražoja, šodien 3 gurķīšus dabūju.

Nu kāpēc tie vīrieši, kad pļauj, paliek kā roboti, kam acīs deg mērķis - nopļaut visu, visu līdzenu, neko neatstāt!

Papildināts 26.09.2021 20:34:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414547